Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 713 z 714 PierwszyPierwszy ... 213613663703708709710711712713714 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7121 do 7130 z 7134

Wątek: Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Źle się dzieje w El Royale - film.... dziwny. Akcja dzieje się w jednym hotelu i jest w sumie niewielu aktorów. Bardzo plastyczny, artystyczny obraz. Początkowo niby nijaki. Ale z czasem fabuła coraz bardziej misternie się przeplata i zagęszcza, a film robi się coraz mocniejszy. Gdzieś czytałem opinię, że film jest zrobiony w stylu Tarantino. I faktycznie coś w tym jest.
    Dla mnie film rewelacyjny (chociaż za Tarantino akurat nie przepadam )
    Polecam.

https://www.filmweb.pl/film/Źle+się+...le-2018-795520
    Ostatnio edytowane przez Ajgor ; 14-01-19 o 10:00
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

Member

Podziękowania

Domyślnie

A D The Bible Continues - https://www.youtube.com/watch?v=q03DhtMW_qE - oglądam ostatnio i może nie jest to 1:1 z Biblią, ale rzuca ciekawe nowe światło na zmagania Chrześcijan tamtych czasów z Rzymem. Mnie szczególnie podoba się przedstawienie postaci Św. Pawła. Jego przemiana, która dzieje się na przestrzeni kilku odcinków - mistrzostwo!

--------------------
    jak zacząć
    Ostatnio edytowane przez maxaxa ; 15-01-19 o 12:25

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Kwiat pustyni - film już niemłody, bo z 2009 roku. Biograficzny. Historia życia supermodelki Waris Dirie oparta na faktach. Bardzo mocna, bardzo wstrząsająca. Jej życie to jeden ciąg tragedii i nieszczęść. Oglądałem wczoraj, a jeszcze dziś mi się ręce trzęsą z nerwów. Jeśli lubisz filmy rozrywkowe, efekciarskie z pościgami i strzelaninami, to nie jest film dla ciebie. Ale jeśli lubisz mocne kino o wstrząsających faktach, musisz to obejrzeć. Bez względu na płeć.
    Generalnie film jest nie tylko o modelce. Ale też o jednym z najbardziej barbarzyńskich zwyczajów na świecie.
    Ostatnio edytowane przez Ajgor ; 17-02-19 o 20:13
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

Member

Podziękowania

Domyślnie

Green Book - nadrobiłem nieco propozycje "Oskarowe". Świetne role dwóch głównych bohaterów. Must watch.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Podobno Disney kupuje bilety na Cpt.Marvel, można się zapytać czy nie odstąpią, bo i tak nikt się nie pojawia na seansie
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar michalz00
    Podziękowania

Domyślnie

Love Death and Robots (2019) - Kurde myślałem, że jak wejdę na forum to zobaczę dyskusję na 100 stron o antologii Netflixa a tu coś cicho :P Anyway, chciałem tylko pogratulować wszystkim zaangażowanym w projekt. Kawał dobrej roboty! Dla mnie oglądanie tego to było jak boże narodzenie w marcu Kilka z tych shortów było tak wypasionych, że głowa mała (zaliczam do nich też ten o Platige'a). 10/10 za całość i mam nadzieję, że Netflix będzie kontynuował ten projekt.
    Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!
    Fog of War / Teczka 3D / Moviematic / Behance

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Odrwacałem głowe jak gościowa łamała sobie ręke. Jeszce całości nie oglądałem. Niektórych fotoreal twarzy miażdzył! Poprostu next level. Nic tylko sie pakować i iść pracować do biedronki xD.

Member
    Awatar makak
    Podziękowania

Domyślnie

Faktycznie, fajnie całościowo wyszło. W końcu coś dobrego od Netflixa. Dziś przysiadłem i za jednym razem obejrzałem całość
    ...

Member

Podziękowania

Domyślnie

touch o chłopcu a w sumie grupie ludzi, którzy za pomoca liczb przewidują pewne wydarzenia i o ludziach którzy ich ścigaja chcąc to wykorzystać w celach naukowych wciąga

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

który z nich jest robiony przez platige - na ich stronie nie znalazłem - albo nie potrafiłem - konkretnej informacji.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Uprawnienia umieszczania postów