Skocz do zawartości

[Porachunki] Za Energie!!


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono, żyrii. Pomysl na ta przecudowna prace ma podloze w mojej wrodzonej niecheci do Energii PRo. Jako male dziecko, lubilem bawic sie zarowkami i pstryczkami elektryczkami, powodowalo to zuzycie przeogromnych ilosci energii. Rodzice przez rachunki nie dawali mi zyć. Co odbilo sie na mej psychice, dzisiaj mam mozliwosc odplacic sie IM za pomoca ""SZTUKI""!!! ;)

 

porachunkiei5.jpg

 

Niestety ciezko jest zapisac jakikolwiek progres w ciagu 40 min wiec kolejnego etapu pracy juz nie bedzie. Na koniec chcialbym podziekowac rodzinie, przyjaciolom, ze wspierali mnie przez ta godzine - bez nich nie dalbym rady. Dziekuje jeszcze panu Mariuszowi, ze przynosi mi zawsze rachunki, bez nich mialbym za duzo kasy i prawdopodobnie biloby mi na dekiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

do złotej z tym!!!:D

 

Ja prosze was nie robcie sobie jaj to bardzo powazna praca :D:D:D

 

Rzeczywiscie troche przesadzilem, z tymi kolejnymi etapami.. moze zrobie VideoTutka jak sie naklada Noisa na boxa i UVw mape ;) i odtworze proces ich skladania. Dzieki wszystkim za wsparcie w wojnie przeciwko EnergiiPro, bardzo wiele dla mnie to znaczy. PRAD DLA WSZYSTKICH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi jest takie zainteresowanie, ze juz zaczalem robic making offa. Siaty nie pokaze, bo scena ma 7mln poly i to jedna wielka plama jest, asfalt oczywiscie po kamyczku jechalem jeden po drugim.. poly by poly. Myslalem wlasnie, zeby otworzyc serwis taki wiadomo: tapety na pulpit na komorki.. moze jakas muzyczke do tego.. oczywiscie wszystko smesem 3zl + vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności