Skocz do zawartości

SCENA 3D: klatka schodowa


Morphe

Rekomendowane odpowiedzi

robie sobie tak klatke schodowa, i.. i jakos nie podobaja mi sie te cegly - ale cegly musza pozostac.. hmm - ale to tak na marginesie. Mam wiekszy problem gdyz musze wstawic winde przeszklona tam kolo schodow, a nie moge za cholere, znalezc adekwatnej referki, w wiekszej rodzielczosci co by podgladnac szcegoły... może mi ktos pomoc ?

 

http://www.3d-mv.com/klatka/klatka_schodowa3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no ma być tak jak narysowalem :)

W sumie nie podoba mi sie takie :) strasznie ciezka, i nie chcial bym w czyms takim mieszkac, ale komus sie chce takie cos zrobic... hmm no ale co, nie moja brocha :D ale mozna do tego podejsc tak - temat kiepski - sama klatka malo interesujaca, wiec ZADANIE BOJOWE: jak upiekrzyc ta nudna i brzydka wizke ?:D - czekam na propozycje!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zamiast dostpla daj mocniejszy bump i ewentualnie jakieś światełko rzuć na cegły, w include daj specular only czy jakoś tak, wiem że jest taka opcja ale nie pamiętam gdzie, wtedy będzie lepiej bumpa widać a oświetlenie sie nie zmieni, chociaż nie jestem pewien czy przy vrayu to wypali, nie znam sie na nim za bardzo. jeszcze sprubuj dać jak nowa maske bardziej wyrazista (monochromatyczna) do bumpa i ewentualnie tą samą mapkle do spekular level w materiale.

 

co do upiększania to morze wrzuć jakiś obrazek na ściane albo plakat czy coś, zazwyczaj coś wisi na ścianach i na twoim miejscu dodałbym jakąś chromowaną (lub inna) poręcz do schodów (dziwne że jej nie ma). pozatym przez te cegły wygląda to jak w piwnicy czy w garażu, sprubój im troche kolorek zmienić więcej żótości i toche przyszarzyć może. Dorzuć pare wycieraczek czy jakiś dywanik na podłoge (albo na te łyse schody) żeby nie wygłądało jak w garażu i może jakaś lampa bardziej wewnątrz? bedzie wtedy bardziej przytulnie. Jeszcze ta podłoga... musia taka być? beton? daj jakieś kafle albo kostke.

 

a co do windy, byłeś morze w empiku w krakowie? nie wiem jak w innych miastach ale tam jest właśnie przeszklona winda poszukaj fotek w necie, może ci coś pomogą.

 

mam nadzieje że do czegoś się przydam. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności