Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Dodge Challenger R/T


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Coś złego sie ze mną dzieje, następny samochód... A pamiętam jak kiedyś byłem zawziętym przeciwnikiem samochodów w 3D.

Jedna z ładniejszych amerykańskich maszyn. Oglądajcie i oceniajcie:) W krotce powinny pojawić sie jeszcze 2 rendery.

challengerfinalbo0.jpg

 

Nowy jeszcze ciepły render:)

challengersidexe4.jpg

 

Nastepny jeszcze nowszy render:) Już chyba ostatni bo mi sie juz znudził:P

challenger20wx8.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ode mnie odraz una wstepie + dostajesz za wybor auta :] Model lux tylk oto studio faktycznie dziwne jakies ;) Te odbicie biale (na calej powierzchni auta od gory) jest troszke za duze chyba ? Bo jakos mi nie pasuje wyglada jakby auto byl o2 kolorowe :/ No i swiatla a raczej ich material do wymiany. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... naprawdę trudno wam dogodzić:D Szkoda że wcześniej o ty wszystkim a teraz już trochę głupio zmieniać. No ale od tego jest forum:)

mrkrzysiek - jak bym nie oglądał to nawet tego co jest by nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4* bardzo mi sie podobają:D Dzięki wam, moje pierwsze gwiazdki:P

pecet - zawsze sie coś niestety znajdzie:) Musze chyba sie skontaktować następnym razem z jakimś samochodziarzem zanim zapastuje co by takich bugów uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba wyjde z siebie:D Najpier materiały świateł odpadają a teraz czy mogł bym zapalić... i co ja mam z takimi zrobić;D (choć mi też sie chyba zapalone bardziej podobały no ale postanowiłem sie dostosować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności