Skocz do zawartości

Wasze propozycje tematów kolejnej Bitwy 2D


leander

Rekomendowane odpowiedzi

Wzorem Bitwy 3D i idąc za ciosem, bo kilka propozycji już padło w wątku z fotomontażami, zapraszam do przedstawiania swoich pomysłów na temat kolejnej/kolejnych Bitw 2D.

 

Najbliższa Bitwa będzie wzorowana na pierwszej i drugiej edycji gdzie uczestnicy dali świetny popis swoich zdolności malarskich/rysunkowych.

 

Być może później lub w trakcie ruszy Bitwa nastawiona bardziej na projektowanie/design/reklamę. Podobna Bitwa, na logo max3d, już się odbyła i można było z niej wynieść dużo cennej wiedzy.

 

Zapraszam zatem do przedstawiania propozycji tematów dotyczących obu typów Bitwy 2D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W trakcie fotomontaży padły następujące propozycje:

 

 

Pawel - \"Wechikul czasu\" , \"Super-hero\"

 

everyman - \"STRACH\"

everyman - \"billboard reklamowy - wiadomo ze w dzisiejszych czasach zareklamowac cos nie jest latwo: musi byc dobre haslo i efektowna oprawa do niego... mysle ze to dobre pole do popisu dla wszystkich (tych co potrafia wiecej i mniej)...\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli reklamy, to jakies parodie, ale na pewno nie na powaznie, bo poziom bedzie zalosny.

 

Kiedys widzialem zabawe polegajaca na \"doklejaniu\" do przedmiotow informacji ostrzegawczych, np. na buteleczce z cyjankiem napis: \"uwaga! moze zawierac sladowe ilosci orzechow\" ;)

Przy odrobinie inwencji moze byc naprawde zabawnie, chociaz... heh... niewiele tu samego dlubania w 2d :|

 

Tak czy inaczej, \"klasycznemu\" projektowaniu mowie stanowcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pomysl niezbyt orginalne ale co mi tam...

 

1. Sredniowiecze / Fantasy / II wojna swiatowa. w środku bitwy, w srodku walki, bruzgająca krew... itp. czyli totalna masakra

2. Wyobrażenia istot pozaziemskich

3. Przyszłość świata

4. Mroczne zagadki XVI wieku skad wziely się duchy? jak umarli ludzie którzy teraz nawiedzają innch ludzi? Pokazanie dynamiki i ruchu w pracach

 

Sieg heil...

mw4d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie by mógł wyjść temat mw4d\'a (dobrze odmieniam?) nr 2: Wyobrażenia istot pozaziemskich .

Ciekaw jestem co by ludzie wymyslili.A co do poziomu? No chyba nikt nie bedzie \"tworzyl\" aliena nie mając pojęcia o grafie 2d... (tak myśle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę....a może coś bardzej z emocjami...wtedy właściwie można pokazać wszystko, ile interpretacji emocji tyle propozycji na prackę....wiem że zabrzmi romantycznie i prostacko ale może przedstawić w dowolnej formie, w interpretacji też jak najbardziej dowolnej, posługujac sie dowolną techniką 2d......\"ból\"?...hm?...nie?...czy temat za bardzo podobny do \"szaleńca\"?....mozna przeciwstawić....\"radość\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Tak czy inaczej, \"klasycznemu\" projektowaniu mowie stanowcze nie.

 

a ja wlasnie jestem jak najbardziej \"za\"!!!!!

 

a dlaczego?

 

dlatego ze forum z zalozenia jest 3d i, jako takie, swoje zadnie swietnie spelnia. mozna sie wiele nauczyc jesli chodzi o modelowanie, czy texturowanie. Znacznie gorzej jednak sprawa sie ma jesli chodzi o kompozycje prac!! Tym czasem problematyka zwiazana z proj. graf mogla by sie przydac wszystkim przebywajacym tu grafikom 3d!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by wuuł

mozna przeciwstawić....\"radość\"

 

No właśnie, dotąd w konkursach tematów do bitwy zwycieżała krew, śmierć, mrok, zagłada, czyli tematy lekkie łatwe i przyjemne :D , więc można by uciec w kierunku bardziej radosnych - nastawionych na ulotność chwili i emocje.

 

Co do projektowania to temat jest wciąż otwarty. Może znajdziemy jakiś kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze, z tego co wiem, w projektowaniu to kompozycja i pomysl. Coz - jesli jest cos jeszcze, to dla mnie to kolejny powod zeby wlasnie byla bitwa zwiazana z projektowaniem. Dzieki temu sie czegos (pod twoim swiatlym kierunkiem Drug :)) naucze. Moze juz niedlugo dzieki takiej bitwie przestana nas straszyc na ulicach i w prasie koszmarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm radosc tez mi sie podoba... chociaz jeszcze nie mam pomyslu co moglbym namalowac...

co do billboardu to zgadzam sie z tym ze reklamy (a przynajmniej ich spora czesc) nas strasza w prasie i na ulicy... dlatego przydalo by sie zrobic cos zeby nas szokowaly i fascynowaly a nie tylko pozostawaly w pamieci... bo kto wie moze kiedys ktos z was dostanie propozycje zrobienia czegos takiego...

jednakze i tak do gustu przypadl mi (chyba) narazie najbardziej alienek ;-D (btw a moze zrobimy nowe pokemony... lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie tylko asp uczy projektowania graficznego (poza tym wszedzie ucza inaczej). z kazda kolejna praca, z kazdym wymienionym doswiadczeniem, czlowiek sie rozwija. czasem jedna korekta da ci wiecej niz wiele zajec na uczelni. po prostu odblokowuja sie klapki :). forum zdaje sie jest miejscem ktore sluzy rozwojowi uzytkownikow a nie wymianie sarkazmów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry to bylem ja - kru [sadzilem ze poznasz po lekkim piorze i celnych ripostach :D]

 

mysle ze przesadzasz z tym ze od razu zamienilaby sie w kurs. wiadomo ze by byly prace lepsze i gorsze...

 

przeciwko konkursowi na logo max3d tez tak oponowales? a przeciez to nic innego jak projektowanie graficzne!!!!

 

moze to jest pomysl: konkursu \"projektowego\": logo

albo \"splash do maxa\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG nikt tobie nie kaze prowadzic kursow projektowania... wiem ze ludzie ucza sie takich rzeczy przez cale zycie i umieraja nie wiedzac jeszcze wszystkiego ale nie wszyscy na tym forum to profesjonalni graficy (np moja edukacja z tej dziedziny skonczyla sie na etapie podstawowki - jezeli plastyke w sp mozna nazwac nauka - i teraz znowu zaczynam pomalutku uczyc sie sam na zasadzie prob i bledow)

taka bitwa (nie wazne na jaki temat) daje mozliwosc sprawdzenia sie z innymi i liczy sie glownie zabawa i satysfakcja z swojej pracy i postepow

proponuje juz skonczyc ten spor i dorzucic kilka innych tematow a to czego bedzie dotyczyc kolejna bitwa niech wylonia moderatorzy sposrod propozycji w demokratycznym glosowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Tak czy inaczej, \"klasycznemu\" projektowaniu mowie stanowcze nie. \" -Drug

Z tym sie 100% zgadzam (a to zadkosc w moim przypadku)

... plusem tych bitew jest to ze robi sie cos \"innego\". Z cyklu \"free your mind\".

Projektownie www, billboard\'ow, raklam itp mamy (na pewno jakas czesc userow) na codzien. Jezeli po pracy w moim wolnym czasie mam robic to samo to soory ale rekawicy nie podniose:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jest władny by wybrać jakiś temat na bitwę z tego chaosu ... bo ludzie zaczęli cos proponować, potem jakoś to zdechło a decyzji na temat bitwy nie ma :(

 

niech szefowie zbiorą co sensowniejsze pomysły, rzucą monetą i temat jest; niech zapodają termin kiedy się zaczyna ten bałagan i jedziemy z koksem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos udalo mi sie ominac ten watek do tej pory.... ale jak juz tu wlazlem to zapytam: jest jakas nadzieja na nowa bitwę?

co do tematów i koncepcji to przeczytałem wątek i ja również wyrażam stanowcze nie dla projektowania... i troche mniejsze dla fotomontaży i tym podobnych wytnij-wklej... oczywiście temat jest tematem i można go zrealizować na różne sposoby i tu nic do wytnij-wklej nie mam, ale zeby to nie było na zasadzie macie 10 zdjęć zróbcie z tego ciocie na imieninach... co do tematów to w tym dobry nie jestem, kiedyś robiłem rysunek dla znajomego dzieciaka w podstawówce, temat brzmiał: Cały JA... ewentualnie: cała JA ;) czy coś pobobnego nie pamietam dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bitwa ruszy niebawem. Tiger zorganizował znakomite Jury, pozostało jeszcze kilka formalności i startujemy.

 

Dzięki wszystkim za pomysły dot. Bitwy, w efekcie wybraliśmy jeden temat, który został lekko zmodyfikowany. Szczegóły wkrótce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie nie moge doczekac... ale tym razem bedzie trudniej... znacznie trudniej bo bedzie malowanko od zera a z tym u mnie znacznie gorzej (tym bardziej mycha) nie mniej jednak sie postaram (mam nadzieje) ;-D... szybko szybko bo jestem ciekawy co bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności