Skocz do zawartości

kursy 3D Max w Warszawie


mysiopysio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hm, wydaje mi sie, ze kwota za kurs podstawowy jest zbyt wygorowana jak na material ktory jest omawiany. W sumie kupujac ksiazke np z Helionu po tygodniu mozna to wszystko samemu wciagnac za kwote duzo duzo nizsza. Poza tym, nie wiem czy jest ses tracic czas na artefakty przeszlosci ktorych sie praktycznie nie uzywa tj. Fire Effect czy nurbs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow tyle pieniedzy na 50 H ?! no bez przesady, poza tym z tego co widzialem to kilka godzin lekcji mozna zrobic opowiedziec w ciagu 30 min z czego polowe wywalic bo tak jak wspomnial Traitor nie ma co sie rozwodzic nad nurbsami w maxie :] Podobnie jak lekcja poswiecona scatterowi albo TS :p 5 min i wszystko wyjasnione.

Ogolnie dobry pomysl ale za ta cene lekiej kupic sobie dobry sprzet i videotutki z gnoma itp stuffu :)

PS. A kto tam bedzie nauczal ? bo to chyba tez ma znaczenie :)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wprowadzenie do grafiki 3D i.....

-

...

- nawigacja myszką LOL

 

2. Przygotowanie ...

 

-

...

- zawansowane opcje wyświetlania obiektów 3D - a dla tego punktu sam sie zapisze na te zajecia aby zglebic ta tajemnicza wiedze

 

Ogolnie kurs podstawowy, ale podobaja mi sie te wstawki, ze cos jest zaawansowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Mogę u Was nauczać?? :P

4800zł/50h=96zł/h od 1 ucznia!! 3 na raz = 14400 zł/50h = 288zł/h

Ja skromnie, wezmę 100zł za godzinę nauczania podstaw w waszej szkole :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to była szkoła przy studiu graficznym to ok ;) wymiatacze w dziedzienie reklamy, animacji itp to cena była by ok, jezeli suche info za taka kase, to nic tylko otworzyc swoja szkole :D

 

btw. kto prowadzi wyklady? jak one sa podzielone? jakos sensownie? czyli na info + praktyke czy same info z ksiazek helionu leci? :] jak to wyglada mnie ciekawi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłem zajęcia z obsługi programów księgowych. Wszystko zależy od ucznia. Jeśli jest to osoba szybko kojarząca, to na taki program potrzebuje ok 15h, aby naprawdę mogła pracować w tym programie (tzn. poznać wszystkie funkcje, ich działanie i wogóle. Patrząc na w/w ofertę (konkretnie program) myślę, że do nauczenia max'a w 50h trzeba mieć naprawdę nieziemski talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie zorientowalem to polowa nauki bedzie sie opierala na wprowadzeniu uzytkownika w poszczegolne narzedzia itp, sama nazwa kursu to podstawowy kurs oblugi cos tam 3d maxa i wszystko to za 4800 PLN, wiec rasumujac oplaca sie bardziej kupic byle jaka ksiazeczke za 20zl z podstawami 3ds`a i w sumie na to samo wyjdzie tylko ze taniej.

Tym optymistycznym akcentem chcialbym zakonczyc moja wypowiedz :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, w ofercie mają jeszcze lepsze propozycje:

Kurs Pinnacle Studio za 1400 złotych (25h orientacyjnie), dla porównania sam program kosztuje 159 złotych.

Rozbrajający był również podtytuł jednego z kursów: "grafika rastrowa z programami bezpłatnymi". Ta niezapomniana przygoda za 1700 złotych (30h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności