Skocz do zawartości

teczka 2D:THX:.UPDATE 11.10


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

he he miło,że pamietasz. ja wyciagam wnioski i w jakims sensie komercyjnym przekonakliscie mnie. Tutaj dobrze sie bawiłem podkładajac pod warstwe fotke "wygłuszając" ją i na kolejnej warstwie malowałem od początku. Luźna praca bez myslenia o proporcjach - czy oko jest tam gdzie byc powinno. Zalety : szybka praca

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kolory, robisz je charakterystyczne w każdej pracy twojej jaką widziałem, szczególnie koloryt skóry, to na plus ;], oczy są w dobrych miejscach, jedynie źrenice uciekły trochę do góry, chociaż może to efekt takiego szklistego odbicia ale można by je bardziej centralnie zaznaczyć. Pozdrawiam i witam z powrotem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega THX znów w grze ;), fajnie, działaj i zapodawaj więcej.

Proponuję abyś założył sobie teczkę i tam wrzucał wszystkie prace.

 

Co do tej ciekawy kadr, tło mocno bije po oczach, nie wiem być może to tylko moje takie złudzenie, ale oczy żeś trochę odpuścił ... brak w nich nieco wyrazu.

I na koniec nazywaj wątki zgodnie z przyjętą formułą WIP lub Finished.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano bardzo pociagajaca ta technika. I fajne smaczki anatomiczne. To szczegol, ale w tej poprzedniej wersji nos mial ksztalt jakis ciekawszy, nawiazywal troche do ksztaltu glowy tej lamy ;) Ta biala twarz tez dobrze nawiazywala do glowy lamy.

zgadzam się i chyba wrócę do bladości i...nosa bo fakt, że zmieniłem jego kształt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mi tez z lemem sie skojarzylo- fajny i to bardzo ten robo, dobrze ze nie kreskowany,bo czasem robisz to bez ladu i skladu;/ no i cos z perspektywa siadlo chyba,ta lapa nie powinna byc az tak widoczna z gory-ale pozatym to miodzio;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności