Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rozpu Dzięki stres wynikał z tego że nie robiłem na swoim sprzęcie, w środku było niesamowicie ciepło pozatym chciałem sie zachować profesjonalnie i coś ciekawego pokazać bo byli ludzie którzy przyjechali z krakowa/tych specjalnie na to wydarzenie. dzięki, ciesze sie że się podobało.

 

theSZ dzięki! jak siedzisz we Wrocławiu to wpadaj na rysunek

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichy0199

Jedna z moich ulubionych teczek na maxie bardzo motywująca do dalszej pracy :P

Prace są świetne, dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka genialne, ale jak sie przypatrzylem na nogi tego konia, to jest to wyjątkowo dziwny kon. Brzuch ma chyba pełen źrebaczków, nogi przytwierdzone bezpośrednio do szyi, szczerze mowiac nie wiem ktore nogi są z przodu, ktore z tylu xd dziwnie mi to mowic, bo jestem kilkaset poziomow nizej, ale to jednak widac, ze z tym koniem jest cos nie tak ;d no ale siedzacy na koniu husarz jest niesamowicie zrobiony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Husar niesamowity! No i po raz kolejny wychodzi, że trzeba zmienić system powiadamiania o takich pracach. Właśnie nad tym myślę, jak to rozwiązać. Nie może być tak, że coś takiego ginie (jest przeoczone). To mi daje do myślenia. To jedna z Twoich lepszych prac. Ostatnia też świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek rozwiazanie jest - tak jak na cgt, autor wrzuca prace a moderatorzy dopuszczają ją (lub nie) do opublikowania w galerii usera. Jesli praca jest wybitna to od razu ląduje w rekomendacjach.

Coyote - swietne te rzeczy, brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu poprawiać konia. Praca sprzedaje klimat, uczucie, istotna jest expresja, która jest fajna. Tu praktycznie nie widać konia, bo jest zasypany śniegiem i pod jeźdźcem jego poprawność lub nie nie ma specjalnie znaczenia w odbiorze.

Czuć natomiast, że koń nie ma lekko i ta ekspresja jest dużo ważniejsza w mojej opinii i fajnie oddana.

Jeżeli malować anatomie konia to lepiej zrobić nowego gdzie będzie go bardziej widać, bo tu w domysłach każdy zobaczy co innego i można poprawiać w nieskończoność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo husarz jest w dechę, hełm też ładniutki tylko że jest na tyle podobynch prac, że cięzko coś nowego w tym temacie powiedzieć ;)

właśnie szykuje coś nowego ;)

 

Czy będziesz poprawiał konia?

ain-t-nobody-got-time-fo-dat-sweet-brown-31241125-480-330.jpg

 

dzięki za pozytywny feedback :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności