Skocz do zawartości

Wacom Bamboo problem


adrian2608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ,od niedawna jestem posiadaczem wyżej wymienionego sprzętu,wszystko ładnie chodziło aż do pewnego dnia kiedy tablet w ogóle nie reagował na jakikolwiek ruch tzn rysik ,bo przyciski na tablecie działają w porządku, zmieniałem sterowniki i naprawiało się ,ale teraz sie znowu skopał i jakoś nie chce mu sie współpracować ,obecnie mam sterowniki te które dostałem wraz z zakupem sprzetu i odziwo jest jeszcze gorzej bo albo nie reaguje wcale albo ma konflikt z myszką ,proszę o pomoc pytałem już w wielu miejscach ale nikt mi nie udzielił pomocy ,a tablet jest dla mnie ważny ,maluje w nim tekstury .

System Win XP Pro z dodatkiem SP2 ,myszka wireless optical mouse battery free ,ta z magnetyczna podkładką ,podaje bo może ma to jakiś związek ,tablet z Vobisu ten z Paint shop pro photo XI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spróbuj zmienić myszę na przewodową oczywiście robiąć reinstal sterowników. Być może jest w tym konflikt. Czytałem gdzieś o innym tablecie nie wacoma że miał konflikt z bezprzewodową klawiaturą. Noi druga sprawa reinstal systemu tez trzeba zrobić dla przetestowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,odkopuje wątek, ponieważ mam problem ,teraz gdy tablet już tak nie świruje jest inny problem ,kursor drga ,strasznie, praktycznie nic się nie da robić ,może ktoś spotkał się z takim problemem i go rozwiązał ?

System nowiutki, sterowniki też najnowsze ,wadliwy sprzęt czy coś z mojej strony ?

Mysz mam na podkładce magnetycznej, klawiatura normalna z kabelkiem , to w zasadzie tyle, pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostales z zestawem 2CD?? jeden do instalacji tabletu(nr1) i drugi do dlugopisu(nr2)??

 

wiem ze jak sie zainstaluje na odwrot to tablet nie instalnie pare potrzebnych updatow tym bardziej jak masz nowiutki system

 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podczepię się pod temat autora. Otóż posiadam ten sam tablet, ale rysik źle odczytuje nacisk, tzn. max, albo prawie zero. Resetowałem stery lecz problem pozostaje. Jeżeli ktoś wie co jest nie halo to proszę o pomoc.

 

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podczepię się pod temat autora. Otóż posiadam ten sam tablet, ale rysik źle odczytuje nacisk, tzn. max, albo prawie zero. Resetowałem stery lecz problem pozostaje. Jeżeli ktoś wie co jest nie halo to proszę o pomoc.

 

Pozdrawaim

 

ustaw czulosc nacisku:

Panel sterowania -> tablet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wykopaliska czas zacząć. Problem z bambusem mam taki, że nie rozpoznaje stopni nacisku. Instalowałem już nowe stery, zmieniałem w preferencjach nacisk pióra i nic to nie daje. Jakieś pomysły? BTW takie numery są tylko pod Viśtą. Na win 7 śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności