Skocz do zawartości

Windows MX, warto?


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak w temacie.

Słyszałem że podobno super sprawa ale słyszałem tez kilka złych opinii. Tak wiec postanowiłem zapytać profesjonalistów:]

Jak ktoś korzysta albo korzystał niech sie wypowie.

 

Z góry dzieki, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Windows MX to zmodyfikowana wersja XP. Usunięto z niej niektóre elementy, dodano ikonki itp. Generalnie to bym tego nie instalował-nigdy nie wiadomo co jeszcze "gratis" jest dorzucone. Jeśli ktoś chce mieć zmodyfikowanego XP to można to zrobić samemu.

Do poczytania.

http://forum.pclab.pl/t301329.html

 

Jeśli ktoś się zastanawia czy tworzenie takiego systemu ma sens, to ja odpowiem, że ma. Ale zależne jest to od użytkownika. Można zintegrować programy, sterowniki, łatki i SP. Jak system trzeba zainstalować na nowo to przynajmniej nie trzeba znowu pobierać masy łatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk ma racje, ale z jego wypowiedzi nalezy wyciac "Generalnie to bym tego nie instalował-nigdy nie wiadomo co jeszcze "gratis" jest dorzucone" i juz smialo mozna stwierdzic ze prawde napisal:) Nie ma w tym modzie zadnego syfu, sprawdzone, ja jestem zadowolony, tak jak pisalem, polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tzn ja jakoś sceptycznie podchodzę do tego, że ktoś miałby mi zaserwować jakiś autorski "release" systemu. Nie mówię, że jest to Zuo, ale wolałbym sam zmodyfikować system do własnych potrzeb - tak by mieć świadomość co jest, a czego nie ma.

 

Z tego co zauważyłem na stronkach to jest to robione jakimś programikiem (bodajże nLite).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nlite i samemu przygotować co się chce - dla mnie jest niepojęte, że przy instalacji nie mogę wybrać co chce mieć, a co nie, tylko system na chama ładuje wszystko co fabryka dała... Tylko w moim modzie coś spieprzyłem i nie mam polskich literek w niektórych programach (w menu), ale wystarczy załadowac jakiś styl (Clear Looks ubuntu style polecam) w wszystko wraca do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streaker: ponoc M$ sie przejol tym, i w planach na nowy system ma byc jakas modularnosc... Ogolnie mam szczera nadzieje ze Vista przeminie jak Windows Milennium i M$ czegos sie na niej nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności