Skocz do zawartości

bonus


dzudzu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

....i jeszcze....., oj rysunkami to mogę zalewać ten dział ale prawda jest taka, że w 3d Maxie to jestem jeszcze zupełnym waflem, więc nie mogę za zbytnio na innych działach szpanować; czytam wasze posty to mi uśmiech z twarzy nie schodzi (zabawne to forum); Maxsia uczę się od października, ale kupiłem książkę i narzuciłem ostre tempo (walczę już z NURBS-ami), więc mam nadzieję że dołączę kiedyś do stałych bywalców i pogadam sobie z wami jak człowie na poziomie :)...cholera wciągnęła mnie ta zabawa :P....a\'propos małe pytanko: .... z czego najlepiej uczyć się obsługi tych renderów: fr, brazila, mental ray\'a etc. ...wiem, żę to za wcześnie, ale kuszą mnie już te ciepłe słowa pod ich adresem; no nic narka! jakby komuś się chciało odpisać to wielie dzięki; no nic narka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomo: pewnie jest cos w tym co mówisz; smok - to jaki¶ obrazek fantazy, a konik - sam nie wiem sk±d....Tak się uczyłem rysować, znajdowałem co¶ ciekawego i małpowałem....ale szczerze mówi±c nie wiem sk±d brać ciekawe tematy, nie mam konia ani smoka w domu aby mi pozowały; z czasem jak narysuję 100 takich zwierzaków w różnych pozach to może anatomia wejdzie w pamięć na stałe, wtedy będę mogł niby że z głowy wymy¶lać...jednak prawdę mówi±c to i tak będzie powielanie w mniejszym b±dĽ większym stopniu tego co już kiedy¶ narysowałem....eeech; nie dziwcie się więc je¶li co¶ wyda wam się znajome :)

 

Gotham: co to jest IMS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj te same modele w innych pozycjach i z innym o¶wietleniem, nie kończ na samej sylwetce a rysuj też tło. pobróbój dodawać kolorki itp.

ja zawsze długo my¶łe jak ma cały obrazek wygl±dać zanim wezmę się do rysowania - modele już masz - kombinuj...

bez odbioru!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakby¶cie mieli jakie¶ ciekawe koncepcje to dajcie cynk a\'propos tego co dalej robić z tym bajzlem; może kto¶ wymy¶li jak±¶ ciekawsz± kończynę bo ta mi się wła¶ciwie nie podoba :(

No to do następnego postu...Narka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna nie spodziewalem sie że sie zgodzicie. oki chopdzi mi głównie o rzuty przód, bok, góra, dół.reszta je¶li łaska i je¶li mozna to takie szczególiki tylpo lapki itd( to juz już rzut obojętny). a jaki smoczek?? np tki siedz±cy sobie na skalce jakiego już tu zobaczylem.:-)) może uda mi sie wam jako¶ odwdzięczyć.thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności