Skocz do zawartości

Silver Award:: Hostile Takeover HD


Rekomendowane odpowiedzi

Dla Fabryki slow na okladke nowego wydania "Krotkiego lotu Motyla Bojowego". Az mi sie stare dobre cyberpunkowe klimaty przypomnialy ;]

 

motyl_final2__.jpg

 

Uwagi jak zwykle mile widziane ;]

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pięknie wyglądają twoje prace, niestety w druku już nie wygląda to tak dobrze. Tzn. oni coś tam dupczą, że te okładki są bardzo stonowane/blade.

Ogólnie fajnie że twoje prace są plastyczne...można się dopatrzyć pędzli itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ze komentarze. Poza panienki zainspirowana jedna fotka pani wiedzmy66b z digartu choc moze nawet nie tyle poza co ksztalt ciala bo rece sam malowalem oswietlenie od nowa przeliczalem i takie tam ;]. Generalnie mase czasu mi zajelo zeby to cialo sie jakos proporcji trzymalo bo za Chiny Ludowe nie moglem znalesc refki panienki w podobnym ulozeniu. Wciaz nie jestem z tego zadowolony ale juz nie mam czasu dlubac w tej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok normalnie. Dochodzisz do perfekcji :) Piekna plastyka w jej lewej dloni (palce!), w przedramionach i w pancerzu z tylu. Nos swietny, tylko do ust bym sie przyczepil. Troche wymeczone sie wydaja w porownaniu z reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

O mamo :) Jednak Daroz musi poćwiczyć, żeby Cię pobić :) Naprawdę rewelacyjny rysunek! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jesteś na tyle 'dobry' że uzyskujesz tak dobre

efekty albo łączysz techniki 2 i 3D. Niemniej jednak

nie ma to takiego znaczenia bo efekt powala.

 

Chętnie obejrzał bym jakiegoś videotutka w twoim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Hindus przy kolejnej godzine dlubania tla az sobie pomyslalem "czego ja tego nie robie w 3d???" Nauczka na nastepny raz zeby skomplikowanej maszynerii w niestandardowej perspektywie nie robic recznie bo sie mija z celem. Ale tym razem wszystko tabletem dziergane

 

Dzieki za komenty ;]

 

A co do tutka to wasnie montuje kolejny workshop do ImagineFX i tym razem workflow jest bardziej usystematyzowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo za Chiny Ludowe nie moglem znalesc refki panienki w podobnym ulozeniu. Wciaz nie jestem z tego zadowolony ale juz nie mam czasu dlubac w tej pracy

 

1) zadowolony to mozesz byc :) jest pro

2) zona i cyfrowka. masz problem, wyginasz zone, cykasz i masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności