Skocz do zawartości

Silver Award: "Archangel"


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Dawno mnie nie było na forum. Miałem trochę pracy.

Myslę, że wreszcie udało mi się skończyć tę ilustrację do świata Gamedecverse. Postać Archanioła początkowo powstawała zgodnie z opisem w książce ale dodałem sporo od siebie.

Podzięki dla Klicka za pomoc przy "stopach"

Jeśli będę coś w niej jeszcze dodawał to tylko szczegóły zbroi lub ornamenty ale jeżeli są uwagi lub podpowiedzi to będę wdzięczny.

Programy: Photo Paint, Poser, Max

Zapraszam i pozdrówka.

 

 

skajmurendprawdopodobnisl6.jpg[/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wrzucałeś nic kawał czasu, miło widzieć coś nowego, tym bardziej coś takiego ;]. Zgadzam się z nicponim, ułożenie nóg mnie nie do końca przekonuje, skrzydła za to wymiatają, ogromny plus za mieszankę designu na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki za miłe przyjęcie pracki :)

Fajnie jest znów wrzucić coś co można pokazać.

Muszę się wytłumaczyć z tych nóg. Układ taki wymyśliłem po to by pokazać jego lądowanie. A samego kształtu nie mogłem zmieniać bo taki jest w książce. Wolałbym nogi bardziej ludzkie ale to miał być taki transformer połączony z klimatami zbroi warhammera 20000 (4 strony opisu z czego połowę rzeczy ominąłem). Cieszę się, że nakłoniłem zleceniodawcę na przedstawienie tej ilustracji w klasycznym malarskim stylu i na ożywienie Archanioła cechami ludzkimi. Wyszedł z tego może taki mix archaizmu i nowoczesności ale to był strzał w dziesiątkę i autor książki jest zadowolony.

Co do światełka to jedyna rzecz którą zostawiłem w miarę widoczną i nasyconą. Jak zwykle zaczynałem od mega nasycenia w full kolor :) Staram się uciekać od nasyconych kolorków tak jak podpowiadaliście. Jak z tego zszedłem postanowiłem coś jednak zostawić, więc zostało światełko.

Dzięki za odwiedziny!!!

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę.

-No ubierasz się pan

-W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?

-Aaaa...fakt.

-Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS.

-I zdanżasz Pan?

-Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności