Skocz do zawartości

Silver Award: Vanishing Point


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-11-01-140510_g.jpg

 

Witam

Ostatnio obejrzałem sobie 'znikający punkt' wiec wziąłem mojego starego challengera, zmieniłem maske, felgi, lusterko, rejestracje i dodałem antenę:)

Podziękowania dla brumuguna za wspólne malowanie testów kurzu:D

Żaden super ambitny projekt, czysty 4 fun:)

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez KLICEK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Master... co tu dużo gadać, pozamiatałeś. Moge sie następnym razem do Ciebie zgłosić żebyś minie pouczył postprodukcji?:)

Eh... czemu ja takiego czegoś nie dałem;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, specem to ja nie jestem, ale nie podoba mi się model, szczególnie tył dachu. Taki materiał tak jakby z papieru polakierowany i się świeci oraz tak jakby przód był za bardzo przekrzywiony. To są moje odczucia po obejrzeniu, mogę się mylić.

EDIT: jak się tego pozbyć bo pojawia się albo na górze albo na dole za każdym razem jak coś piszę:

..wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #cccccc; background-image: none; color: #333333; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #cccccc; background-image: none; color: #333333; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom wersja masterka wyglada teraz jak kadr z jakiejs fajnej animki:) nawet abberacja nie razi, a wrecz dodaje smaczku:) Freedom skorzystaj z paru lekcji od mastera, bo postprodukcja ratuje nie jeden render, na prawde wiele mozna tym zdzialac i nie nalezy tego unikac imo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patry, jak zobaczyłem post Mastera to samo mi przyszło na myśl:)

Wycieraczek nie ma bo i tak by nie było widać, są schowane z maską.

Śladów na szybie nie może być bo w filmie nie zostały ani razu użyte.

Lusterko jest tylko z lewej strony, tak jak powinno być.

Miał być szybki projekt ale może uzbrojony w wasze uwagi i z pomocą Mastera, jeżeli nie miał by nic przeciwko, powstanie nowy render:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny klasyk z tej furki :)

 

Ale material lakieru jest kiepskawy, i reflexy w szybie tez jakies dziwne. Chyba troche za wczesnie wstawiles tutaj ta pracke :P

 

POST Mastera jest za to wyrabisty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka, wycieraczki, sterylnosc - nie to mi sie pierwsze rzucilo w oczy, ale kanciasty spad po obu stronach. Cos jakby troche powyginany box :) Kurz fajny, modelik w gruncie rzeczy tez, ale pamietaj ze to wlasnie w szczegolach tkwi piekno modeli samochodow i w ogole modeli 3d.

 

Kiełbaster pozamiatoł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie Master, moglbys nam zdradzic tajemnice tego posta? Sam probowalem uzyskac to co tobie sie udalo, ale cos nie bardzo... Wlasciwie to oprocz leveli, nic mi nie przychodzi do glowy.

 

...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keraj37 - chyba jednak nie bardzo:P Dobrze że master zapodał swojego posta bo otworzył mi oczy:) Jeden z większych kroków na przód w mojej "karierze":)

Aczkolwiek leży mi to na wątrobie że zepsułem render z takim potencjałem na samym finiszu. Ale co tam, człowiek uczy się na błędach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o łooooo keraj flara na pół obrazka :P nie no troche Cie poniosło :P

 

Touch jak zawsze zielono ;]

 

Freedom Fighter walcz walcz z tym obrazkiem bo jak widać można go nieźle wyczesać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu, ale jak patrzę na tą pracę to wydaje mi się, że ten samochód stoi :D i jak dla mnie to za duzy motion blur na kołach i jakby troszke nie komponuj się z blurem otoczenia, więc wychodzi na to, że koła kręcą się szybciej niż powinny przy takiej prędkości ;) ale nie wiem dlaczego tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności