Skocz do zawartości

Gdzie pracujecie?!


malyboa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

moze to takie nie skromne pytanie ale bardzo mnie interesuje jak sie wam ułozyło czy wszyscy tu graficy pracują w grafice zawodowo?

 

Powinienem wiec sam przedstawic gdzie pracuje : Pracuje na stolarni i uprawiam mały handel narzedziami.

... troche nie pasuje do hobby ale musze jakos na ferrari uzbierac :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja pracuję jako grafik "po polsku", czyli moim głównym zadaniem jest przestawianie wektorów, ale dostaję na biurko wszystko, co ma jakikolwiek związek z grafiką. Czasem są to dosyć oryginalne zadania jak na ten zawód, ale dzięki temu "rozszerzam swoje horyzonty" ;)

Ogólnie z panujących warunków jestem zadowolony, ważne, że w zawodzie.

Pozdrawiam, życzę powodzenia wszystkim, którzy szukają pracy w zawodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od niedawna w agencji reklamowej. Wektorki, rastry, wydruki wielkoformatowe, kopanie dołów pod bilboardy i wnoszenie 200kg blachy na pierwsze piętro, słowem - grafik terenowy;D Mam na imię Paweł i chciałbym Was bliżej poznać.

Hahaha;D Nie no, luz.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo braku wykształcenia graficznego (ukończone liceum ogólnokształcące póki co jeszcze bez matury jestem:D ale wyniki niedługo;) ) pracuje w lokalnym studio fotograficznym przy obróbce zdjęć i jakoś tak okazjonalnie przy projektowaniu wizytówek i innych tego typu duperelach. Poza tym raz na jakiś czas portret czy inny krajobraz ołówkiem na zlecenie:) Źle nie jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panny nie wolno zaniedbywać, pamiętajcie, Wiara...

 

święta prawda ;]

 

a co do pracy. firma architektoniczna z wrocławia. nadworny grafik wizualizator i administrator sieci w wolnych chwilach ;] jak wpadną jakieś zlecenia to też nie gardze, ale głównie dla starych klientów, z którymi długo współpracuje...po prostu takim klientom sie nie odmawia ;]

 

edit:

skynyrd a nie szukają testrerów?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja we wrocławiu motam hurtowo ( ilosc nie jakosc ) obrazy w photoshopie ( tzw digitalarty jakosci kiepskiej ;] ) i innych programach np. terragen, ultrafractal i od czasu do czasu wizki dla mojej firmy

 

i oczywiście standardowe ściemnianie ;)

 

pozdro zią :]

 

 

żeby nie spamować na darmo: rendering i lightning w firmie 3,14, czasami fotografia dla firmy, rzadziej fotografia prasowa dla zaprzyjaźnionego portalu informacyjnego mmwarszawa.pl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy - na testera raczej miejsc nie ma :-) ale czasem nas przymierzaja do foteli prototypowych, wybieraja wedlug wagi i wzrostu a ze mam 189 to czesto sie nadaje :-) w calym wdzianku pilota i na karuzeli do 4G :-)

Zabawa jak chole......... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Od 4 miesięcy w Sky Tower Team jako grafik 3D i czasami designer :P :) Czyli "Biuro projektów i realizacji inwestycji M.Z. Walas".Zarobki 2300zł netto + nadgodziny.Super atmosfera i jeszcze lepsi ludzie (może to dlatego że jestem tam rodzynkiem - najmłodszy hyh).A po godzinach pracy wraz z Przyjacielem (pzdr.) kręcimy własny biznes :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chodzisz spać czasami?

 

Pewnie jak kawa sie skonczy :)

 

Jak sie chwalimy to ja tez:

Zaczynalem jako "grafik od wszystkiego za miske ryzu" tzn: "jak skonczysz robic strone, to trzeba zaprojekowac wizytowki, a na jutro jest ta animacja 3d z krecaca sie kula ziemska". Wszystko za absurdalnie male pieniadze i na poziomie takim ze ciesze sie ze mi dysk padl a wraz z nim efekty moich dzialn. Ale coz, biedny student zadnym zarobkiem nie gardzi :)

Pozniej stalem sie "grafik 3d od modelowania" juz za bardziej rozsadne pieniadze + freelancing modelarz + male proste strony www.

Teraz 3d vizualajzer w malutkiej firmie na za-pupiu w UK, starcza na kupienie ryzu w lokalnej chinskiej knajpce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirach ryz ryzem, ale doswiadczenie duze zapewne zdobyles w tej UK'wej firmie, sie wyrobiles w temacie wizek az milo (biorac pod uwage, ze raczej jestes/byles modelerem) :*

skill polecial, animacje trzaskasz jak ta lalla;)

pozdrowionka mirach, wsjego dobrego tadzio zyczy:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Black Mamba: Aaaaa obiadki :D no jak jestem głodny to wyskocze do sklepu,kupuje amu amu,spowrotem do pracy i do kuchni szamać :) Co do atmosfery to bardzo luźna,nikt nie patrzy na ręce.Liczy się efekt pracy.

 

Pecet: Jeszcze Dziewczyna, zapasy średniowieczne (tylko 2 takie grupy w Europie,w grudniu mamy prezentacje przed trenerem kadry narodowej,chcemy wprowadzić ten sport na polskie maty, tu nasz team

).Eee nie narzekam,wcześniej zapierd*****m na budowie, później szorowałem lampery w blokach,człowiek nabrał pokory :)

 

 

Mirach: Nie pije kawy,nie pale,nie ćpam i nie pije napojów energetyzujących ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak kawa sie skonczy :)

 

Jak sie chwalimy to ja tez:

Zaczynalem jako "grafik od wszystkiego za miske ryzu" (...), starcza na kupienie ryzu w lokalnej chinskiej knajpce :)

 

I taka cała prawda o zyciu...Człowiek wiecznie za ryżem zap***** :)

A się z Chińczyków śmiali :)

 

Cornelius musiał sie pochwalić...;) Fajnie, że ci sie tak Fajno powodzi...

 

Ja w zasadzie to jestem po liceum i zaraz po otrzymaniu maturki wysłałem CV tu i tam...i sie wkręciłem w do takiej firemki we Wro całkiem sympatycznej...która zajmuje się gierami na komórki mówiąc prosto a moja fucha polega na tym by te gierki jakoś wyglądały :)

Ale tak ogólnie to także i jakieś wizytówki poprawiałem i coś z banerami na www się bawiłem i takie rózne rzeczy się trafiają. Wczesniej nie robiłem nic (nie licząc incydentu z roznoszeniem gazetek gdzieś w gimnazjum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freelans 100% ( chwale sie :) pracuje dla:bzwbk, orange, samsung, komputronik, newsweek, lukasbank... glownie flash/photoshop/illustrator moje 3d to efekt uboczny wolnego czasu ) , normalna praca 0% ( tzn nigdy nie pracowalem inaczej :P )... mysle nad wlasna firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Black Mamba: Nie jestem z natury porywczy ;) lanie jak zawsze w ostateczności.

 

Shogun 3D: Sie wie :P

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Mindpower w Wawie jako głowny 3d grafik dbam o wszystko :) Czyli jak freelancer cóś zwali to trzeba poprawić albo zrobić od nowa. Czasem jakąś stronkę czy flash się walnie dla jakiejś norweskiej firmy której nawet nazwy nie znam :)

Atmosfera u nas jest przednia, zero ciśnień i wielka swoboda. Nie da się nudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch dla orange tylko reklamy flash ( tzn to nie wyglada tak ze ktos z orange przesyla mi co potrzebuja tylko pomiedzy mam agencje interaktywna/dom mediowy, ale nie zmienia to faktu ze pracuje dla orange :))

Edytowane przez Marcin_ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowujemy wyklejane reklamy na witryny ok 50 salonów Orange w Polsce, dodatkowe 8 sami wyklejamy. Reszta idzie na wysyłkę. Do tego czasem mniej konwencjonalne zlecenia;) Ale nie pracujemy tylko dla Orange, jeden z klientów po prostu;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności