Skocz do zawartości

Liga niezwykłych dżentelmenów 2D, 3D


Freelanc3r

Rekomendowane odpowiedzi

Hej w związku z negocjacjami które prowadzę z francuzami na temat reklam w telewizji internecie tworzenia stron wizualizacji, jak również modeli do monitorów 3d itd itp etc :) chciałbym zebrać ekipę najlepszych polskich grafików 2d 3d. Sam jestem grafikiem, no może średniej klasy ale chce dogonić Anie ;) może sie kiedyś uda ;) Jeśli jesteście zainteresowani, prześlijcie swoje portfolio, zaznaczam, że interesują mnie prace TYLKO z podpisem artystów lub też znakami wodnymi.

A ważna rzecz zamieście rodzaj programu na którym pracujecie

[email protected]

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na wstępnych negocjacjach ustaliliśmy 100-300 euro za dzień pracy, a dzień pracy to może być od 1 do 24 godzin. Głównie praca będzie przy przygotowywaniu modeli do 3d wizualizacji tzn do 3d monitorów które są zamieszczane w większości w muzeach aby zastąpić najstarsze i najbardziej narażone na zniszczenie. Kolejna rzecz do layout stron + AS3. Ale wszystko będę wiedział pewnie na spotkaniu f2f które odbędzie sie w lipcu lub sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A praca to niby gdzie? W żabolandzie, czy zdalna? Kiedy płatne, jaka forma zatrudnienia? Dostaniemy tłumaczy z francuskiego na nasze?

 

Praca w domu, jak masz oryginalne oprogramowanie, płatne po zleceniu,na razie przesyła sie próbkę a później cały plik to jeszcze ustalam bo nie chce żeby francuzi wyrolowali, jako forma zatrudnienia, jak masz firmę wystawiasz fakturę jak nie to umowa o dzieło lub zlecenie, a później może zatrudnię, a co do programów radzę sie uczyć modo, fusion nuke, jeszcze nie wiem jaki rodzaj plików będzie ich interesował, na razie jest mowa o 3ds i obj. A co do tłumaczy nie są Ci potrzebni ;) mój pośrednik jest w połowie Polakiem w połowie francuzem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusion i nuke to przecież programy do compositingu a ponoć szukasz grafików 2d i 3d.

Format .obj jest tak powszechny że praktycznie można używać każdego programu włącznie z darmowymi blenderem i wingsem. Jeżeli można wiedzieć to czy orientujesz się jakiego typu byłyby to modele, jakieś wizki raczej czy może tez trochę organiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że te programy są to composingu, wiesz co w tej chwili wykorzystywane jest do budowy modeli które mają odzwierciedlić rzeczywistość problem jest w tym, że każdy model ma być pokazany przy użyciu od 8-76 kamer, szukam grafików 2d i 3d. ponieważ współpraca nie tylko polegała by na pracy przy tych modelach, sprawa wygląda tak, że jeśli nie wezmą nas (Polaków) wyślą to na afrykę albo Azję bo tam zrobią im to za grosze, biorę też pod uwagę to, że najtrudniejsze będą z nimi negocjacje, ale to już moja działka :) a wracając do modeli wiem, że ostatnio robiono billboard dla orange, z trójwymiarowym telefonem, ale koszt ekranu to ok 0,5mln euro nie chce przesadzać ale jakoś tak z tego co sie orientuję, kolejną rzeczą był robiony model maski z ktoregoś tam wieku bo wystawienie orginalnej maski grozylo jej zniszczeniem dlatego zastąpili to ekranem. gdzien na mailu mam o co chodzi jak bede miał czas to zamieszcze tutaj link, a i jest po francusku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalecam ostrożność, coś mi się tu nie podoba - może prawda ?

Strona nie działa, studiovision.org, działa ale jest pusta, jesteś mało fachowy w tym co piszesz choć piszesz, że jesteś grafikiem. Prosi się pytanie ile masz lat i kogo tak naprawdę reprezentujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wątek został zapostowany w złym miejscu przede wszystkim.

 

Jeśli to jest oferta pracy powinna się znaleźć w dziale z ofertami pracy i powinna być zgodna z regulaminem działu.

 

W dziale z pracą wątki są automatycznie zamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialbym dodac jeszcze od siebie ze po co piszesz zeby sie uczyc modo jak chcesz pro grafikow ?! chyba ci Pro sami wiedza najlepiej w jakim sofcie sobie zarabiac

A dodatkowo zero kokretow nic, a nic.

A i po co ten podpis pracy lub znak wodny ? Zabezpieczenie zebys ty nie mogl krasc ?:p

Bo chyba znak wodny i podpis mozna zrobic na kazdym sciagnietym obrazku.

AAa i jeszcze jedno, po co taki temat o tych dzeltelmensach ?:p mi sie odrazu to kojazy z robota za free taki dzentelmens agreement :D

Edytowane przez hcpiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odpowiedzieć na wszystko naraz ;p

Z pośrednikiem z Francji rozmawiam przez telefon, wiec dopóki nie nie spotkam osobiście nie będzie konkretów, program jest zalecony odgórnie a nie jest to mój wymysł, a moja stronka nie działa bo jest w budowie, jakoś nie mam czasu żeby się za nią zabrać. A co do kradzieży, to nie lubię kraść ksiądz uczył na religii ze nie wolno ;p robie to co umie i staram się rozwijać i szlifować swoją wiedzę... Ten kontakt z francuzami trafił mi się przypadkowo ale jeśli można na tym dużo zarobić to nie mam zamiaru go zaprzepaścić, najpierw chcę sprawdzić jak będzie, na chwilę obecną tracę na tym... Stawiam wam sytuacje tak jak wygląda i to co wiem, to pisze, przy każdym nowym poście dorzucę coś więcej, bo się przypomni

Dzięki wam za opinie, szukam chętnych, i chcę wiedzieć jakie jest wasze zdanie na ten temat, sam muszę opłacić mojego handlowca, i chce zebrać zespół zgranych ludzi, a tytuł z racji filmu a ze chce kogoś wyrolować, wiem ze tu znajdę dobrych grafików i dlatego go zamieściłem

ale tak na marginesie czuje lekki dojazd na ten post

:(

 

oto stonka o której mówiłem

http://www.alioscopy.eu/fr/contenu/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, dużo tego było przeoczyłem...

Co do płatności, to będę ustalał osobiście, ale na chwile obecną powiedziane jest tak, jeśli jest jakieś większe zlecenie typu reklama w tv lub duzy portal z bajerami, to na początku zaliczka jest 50 % z racji tego ze to jest inny kraj i to rozumieją, ale jeśli jest zlecenie bez zaliczki, to przesyła się im okrojoną wersje pliku do rozpatrzenia, jeśli jest ok, dajesz plik i masz powiedzmy za ten 10 dni pracy, ale jeśli masz poprawkę małą lub większą to doliczasz 2 lub 5 dni.

Chce to wszytko tak załatwić, żeby nas nie wyrolowali, bo ja nie mam zamiaru dla nikogo za free robić ;p a jest jeszcze taka rzecz, że im zależy bo się nie wyrabiają, najgorsze będzie ustalenie stawki za dzień, czy to będzie 100 czy 300 e, ale tu już działka moja i handlowca ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak na marginesie czuje lekki dojazd na ten post

:(

 

tak w ramach pocieszenio-wyjasnienia.

Bylo na tym forum juz mase ludzi ktorzy pisali ogloszenia podobne do ciebie. Niestety w wiekszosci okazywali sie 14 latkami ktorzy chcieli zrobic gre nie majac 10zl w kieszeni. Jeden nawet chcial robic nowego Need For Speed... Sadze ze wlasnie z tego powodu jest taka "nagonka" i dopytywanie sie o szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14-latkiem na pewno nie jestem :) ale pamiętam jeden wątek jak ktoś chciał stworzyć grę samochodową z mapą całej Polski. wiem ile jest pracy przy grach bo mam kolegów którzy się tym zajmują zawodowo, powiem jeszcze raz, staram się przedstawić fakty a nie głupie obietnice na które zresztą kiedyś sam się nadziałem, dlatego najpierw to sam przetestuje na własnej skórze. A później zbiorę całą grupę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności