Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pomysł:

PL: Facet siedzący w fotelu, przykłada sobie pistolet do głowy, w tv ten sam gość, tyle że już "po fakcie"...

Można to interpretować na rożne sposoby - tv podpowiada i kontroluje facetem, bądź też przepowiada jego przyszłość, itd...

ENG: The guy sit in an armchair, attaches pistol to the head. In TV is the same guy, but "after the fact" ... This can be interpreted in many different ways, TV suggest and control the guy or tells the future ...

 

ujecia03aa0.jpg

 

Zycze wszystkim uzytkownikow powodzenia, a sobie zebym w koncu skonczyl jakas bitwe :P

 

FINAL:

 

Wersja 1200x1600 [ klik ]

 

Edytowane przez Leleń
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

prrrszalony jaka sile odrzutu musialby miec ten pistolet zeby przewrocic fotel :O pozatym nie widze w glowie kadru w ktorym przewrocony fotel nie zaslanialby kawalka scenki swoim jednotexturowym spodem badz tylem (jedynie sluszne ujecie to bok albo przod fotela, ale wtedy bedzie widac glownego bohatera) a moze zrobic bok fotela i postac z schowana glowa za bok fotelu.. mozna tez dac fotel na 1 plan, tv na 2, bedzie tylko polowa (tylu) fotela (z lewej strony kadru), a na prawym oparciu bedzie dymiaca sie bron i opadajaca krew na podloge.. w tle zepsuty tv. hmmm jestem otwarty na propozycje :P

Gomez no dzieki, kadr widze ze trzeba zmienic, monotonnosc podlogi albo sciany by zabila scene ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o takim ujeciu?

 

 

 

h...owe :]

 

a tak na powaznie, poszwenkuj kamere blizej fotela przez co postac bedzie bardziej wyrazna, no i chyba tv nieco blizej powinien byc (bo teraz sie dostaje zeza rozbierznego) powiekszenie postaci pomoze w odczytaniu calej sceny moom zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zmieniamy troche kocept

dariusz pomogl mi z ujeciem, cos takiego mi wyszlo, mysle ze zostawie takie, jedynie poprzesuwam o pare cm tv albo fotel albo cos :P

brumugun wpadl na dobry pomysl, na 1 planie bedzie facet ktory tylko przyklada sobie pistolet do glowy, w tv bedzie ten same facet ale juz "po fakcie", mozna to interpretowac na rozne sposoby, ze tv podpowiada i kontroluje facetem, albo przepowiada przyszlosc etc.

thx chlopaki ^^

 

ujecia03aa0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ala "telewizja ogłupia i wprowadza w szaleństwo" Tak jakby to TV kazało mu strzelić sobie w łeb. Hmm bardzo ciekawe - chyba jedyny taki pomys z wieszaniem i strzelaniem w łeb, który według mnie jest trafiony w 10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapowanie bym jakoś poprawiła, żeby nie miało osi symetrii (materiał zazwyczaj ma lewą i prawą stronę, może być przecięty przez środek ale nie powinien mieć tam lustrzanego odbicia). O ile docelowa tekstura będzie miała też tego typu wzorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie podoba Wam sie moje mapowanie :P

happy-angel textura testowa, jak juz pisalem, 100x100, bez zadnej obrobki

Ania nie ma lustrzanego odbicia na mapowaniu, dalem poprostu mirrora na texturze bo byla tak mala ze chcialem ja jakas uratowac xD

 

tu troche inna textura, ale dalej z malych kawalkow textury wiec moze byc efekt lustra jednak, jedyne "lustro" jest z tylu gdzie sie laczy fotel z 2 czesci, ale go kamera nie uchwyci)

 

fotel03ep3.jpg

 

i material z texportera:

 

fotel03texporteros7.th.jpg

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx Tomala

 

Pan Kowalski pracuje w znanej firmie drukarskiej. Po pracy wraca do domu i reszte dnia spedza ogladajac TV i popijajac piwko. Nie spodziewal sie jednak tego co ma nadejsc... :x

 

kowalskiglowa02mw2.jpg

 

jeszcze wipos, bardziej utrzymany w cartoonach niz real :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo Leleniu, słabo i myślę, że sam to widzisz. Niepotrzebnie wyszedłeś z tak gęstej siatki i zbyt siś spieszysz. Skup się raczej nad całością głowy, kształtem i bryłą, detale zostaw na koniec.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Vorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę podgardle z nisko mu schodzi i uszy są za wysoko a tak to wcale nie jest źle.

pokaz siatkę to coś poradzimy na pewno. jak myślisz o sculptowaniu tego to może zrób ogólną, równomierną siatkę i wysculptuj głowę a topologia zajmiesz się później. Mówię Ci o wiele prościej buduje się siatkę jak masz już model, używasz polyboosta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ze spiesze sie z tym facecikiem bo nie cierpie modelowac postaci ;x

do konca jeszcze sporo czasu wiec zrobie go jak zrobie, pozniej reszte scenki a na samym koncu moze jeszcze bede poprawial kowalskiego :P

narazie szybka textura (w sumie bez mapowania) i jeszcze szybszy brzuch, mozliwe ze bedzie mial koszule wiec ten brzuch to tylko taki soft body ;o

 

kowalskicialo01oy2.jpg

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności