Skocz do zawartości

[SSAT] Spadaaamy


Rekomendowane odpowiedzi

Story:

A TV as a flying machine / flying cinema. Some weired, cartoony characters are flying it. They build it by themselves from different household elements, making their dream about flying came truth. But the joy of the flight doesn't last for too long. Their Flying-Cinema is broken - they are GOING DOWN!

 

Opis:

Telewizor jako maszyna latająca / latające kino, na której podróżują dziwne, bajkowe stworki. Same ją zbudowały z różnych przedmiotów domowego użytu, spełniając swe marzenie o lataniu. Niestety radość szybowania w obłokach zakłóca awaria. Latające Kino nie działa.. SPADAJĄ W DÓŁ! Niebawem pierwsze szkice ;)

 

Wersja dla Jury do oceny:

 

http://img91.imageshack.us/img91/849/finalsmallfg1.jpg

 

Wersja do druku:

 

finalcompressedhn2.jpg w1527.png

Edytowane przez Kris_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kilka miniaturek z szbkich szkiców....

 

thumbnailsha2.jpg

 

Pilot - stara się wyciągnąć spadający TV_lot z korkciągu

Skaut - pokazuje palcem w stronę zbliżającej się w oczach ziemi krzycząc do pilota

Mechanik - usiłuje szybko coś zdziałać, dokrecić, naprawić

Grucha - wciska guziki w pilocie od TV... w panice.. na oślep - jak popadnie

Frendzel - powiewa sobie z tyłu

 

Niebawem kolejne szkice już na pokładzie TV_lotu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik najpewniej ulegnie zmianie, bo teraz odstaje od reszty. A że ostatnio grywam w TF2 to pewno mi się łeb rzuciło ;)

To na razie 'thumbnail shetches' - na koncepty jeszcze przyjdzie czas, choć nie planuję rozrysowywać postaci super dokładnie. W końcu to bitwa3d :) Tylko ogólnie stylistykę łatwiej w 2d postawić... potem już z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sam pomysł rzucił mnie na kolana , masakra . Fajne szkice najlepszy pilot i grucha ;] Pomyśl jeszcze nad dobrym konceptem tego latającego tv , bo muszą się tam ładnie wszyscy pomieścić tak żeby każdego z nich było mniej więcej widać .

Pozdrowienia i czekam na pierwsze modele :] mileS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do frendzla to akurat sprawa jest najbardziej otwarta, bo to takie dziwne stworzonko, które podróżuje na gapę i powiewa sobie za TV_lotem nie zważając na nieprzyjemności i niedogodności :) Wygląd ustawię już w 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frenzdel jest naprawdę najmniej istotny :D uwierzcie mi :) w ogóle te postaci będą dodatkiem do całości - głównym elementem sceny będzie przecież sam TV_lot, którym postaci będą podróżować / spadać.... więc proszę o spokój i cierpliwość! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jaras :) Jak tylko się córeczka urodzi to pewno będzie mały zawrót głowy, ale może to właśnie jej zadedykuję ten obrazek - to będzie mi się też łatwiej przebić przez ten "nawał obowiązków" o kórym wspominasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do meshy to jeszcze trochę drogi Klicku :) Choć to bitwa 3d, to minimum szkiców zawsze dobrze robi.

 

Pierwsza odsłona szybkiego szkicu TV_lotu, który zrobiłem przed chwilą w odpowiedzi na Twoje pytanie o meshe! ;)

 

Na pocieszenie powiem Ci Klicku, że kolejne updaty będą już w 3d ;) Do czasu szkicu kolorystycznego, który jeszcze się pojawi na pewnym etapie. Więc będziesz mógł mnie besztać za siateczki już niegługo :D

tvlotszkicsmallyi3.jpg

Edytowane przez Kris_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... to nie jest koncept finalnego kadru tylo samego modelu.. kadrowanie będzie zupełnie inne :D ale dzięki za cenną uwagę ;)

 

 

ah hehe, myslalem ze to final kadr :P zmylily mnie te umiejscowienia postaci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności