Skocz do zawartości

[SSAT] Telewizyjna Diwa (prima donna of TV)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja praca będzie przedstawiała nieszczęśliwego, płaczącego kibica sportowego, siedzącego przed niedziałającym telewizorem, z programem telewizyjnym w rękach.

W tle widoczna jest skąpo ubrana żona, która swoją posturą przypomina hipopotama i to prawdopodobnie jej zasługą jest awaria. Nie może wręcz ukryć swojego zadowolenia z powodu obalenia telewizyjnej wymówki swojego męża :P

 

My project will show miseriable, crying sport's fan, who is sitting in front of not working TV with a TV-programm in his hand. In the background there will be almost nacked woman (his wife), who looks like an hippo and probably she is responisble for this damage :P

 

Życzę powodzenia pozostałym zawodnikom :)

 

KONIEC:

koniecplusmyn9.jpg

 

wersja 1200x2100 z paskami (jpg):

koniecpluszj6.th.jpgthpix.gif

 

wersje 1200x2100 bez pasków:

(jpg):

konieciw0.th.jpgthpix.gif

 

(bmp):

koniec.bmp

Edytowane przez danilo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

update telewizora :) W głównym kadrze będzie widoczny przede wszystkim jego tył, dlatego dość dokładnie zrobiony :) Jeszcze oczywiście dużo brakuje, ale reszta zostanie zrobiona za 2 tygodnie jak wrócę z wakacji :P:D

 

tv1mv0.th.jpg

tv2jr3.th.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przez ostatni czas "bawiłem" się włosami - futerkiem na kanapę - jak zrobię tekstury zaprezentuję również i to futerko.

Jak na razie kadr jaki sobie wyobrażam będzie prezentował się następująco:

sc1vc8.th.jpg

W miejscu boxa na ścianie będzie stała kobieta - żona "poszkodowanego męża" :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, jeśli chodzi o te zielone plamy.

 

Użyłeś zapewne SSS (na lampce?:) )w kombinacji z final gather i GI.

Jak wyłączysz GI i zostawisz samo FG zielone plamy znikną.

Póki co nie zastanawiałem się nad tym jeszcze. Prawdopodobnie ma to związek z samplowaniem oświetlenia.

 

EDIT:

pewnie scena jest niedoświetlona, za mało fotonów, może za mały radius fotonów.. przeanalizuj sobie tutek SWRSC o oświetlaniu sceny w mentalu i kombinuj. Znajdziesz w dziale z tutkami 3d.

I jakby co to rep dla SWRSC-a:p

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własniezastanawiałem się nad oświetleniem i tu coś dziwnego - dałem po 2 mln fotonów na swiało, dosyć duży radius - nie ma "pustych niepokrytych fotonami przestrzei", wyrzuciłem sss i ... plamki są nadal choć jest ich mało ... :(

 

edit: a najlepsze to jest to że czasami jak renderuje małe fotony to w scenie pojawiają mi się takie jaskrawe zielone fotoniki - (jak są większe i się "blendują" to też)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek - masz całkowitą rację :P miło nie było :P za to efekt lepszy niż bez bikini heh :P Dziękuję za uznanie :P A tak na marginesie to cz ona taka malutka to ja nie wiem ;]

 

Bro - dzięki :) musi być słodka jak zajada sam miód :P

 

ferni - ja też mu współczuje ... nie lubię tak męczyć ludzi :D

 

a tu gotowa pszczółka:

11wu4.jpg

 

i preview materiałów :)

12vm6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgas - dziękuję Ci bardzo :) Napracowałem się nad nim strasznie ale zaczynam się obawiać że nic z tego nie wyjdzie jak nie uporam się z problemem :( Link poniżej :(

 

Ania - nie ma to jak fachowa kobieca rada :) dziękuję Ci bardzo :) na pewno makijaż na końcu poprawię :)

Edytowane przez danilo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto pierwowzór mężusia :) Będzie to ktoś chudziutki, ale jednocześnie wyglądający jak zbój - dosyć ostre rysy twarzy, łysy, ... zobaczymy co wyjdzie :)

Jak na razie wygląda tak: (Każda propozycja zmiany wyglądu bardzo mile widziana :) )

12jw0.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda ani jak zbój ani jak ktoś chudy, raczej przeciętna twarz z amerykańskiego serialu. Spróbuj mu zrobić trochę zapadnięte policzki, może ciut węższe usta, mniej idealny łuk brwi, i żeby boki głowy nie były tak równoległe.

 

edit:

http://www.massagenerd.com/pictures_new/faces_(male)/face_male__22_.htm

Dla przykładu ktoś taki moim zdaniem bardziej wygląda na chudego łysego zbója.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Dziękuję Aniu :) poprawiłem trochę te policzki , zobacze po teksturowaniu jak to będzie wyglądało :) Na razie pewien , nie wiem czy mały czy duży, w każdym razie update :D

Jak skończe teksturowanie postaci to mam nadzieję że tekstury przedmiotów nieorganicznych szybciej pójdą :P :D

 

21231684ng0.jpg

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz i tu proszę o jak najwięcej opiń :) która mina do męża pszczółki - zrozpaczonego/wystraszonego/ wściekłego może trochę pasuje?

Mąż będzie miał jeszcze albo w ręce albo na kolanie program telewizyjny :)

Pozdrawiam :):P

14424487sy0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Kris_R'ie i ttaaddeekk'u heh szczerze właśnie nad tymi dwoma sie zastanawiałem i bardzo dziękuję za doradzenie i utwierdzenie w przekonaniu :)

 

kończę właśnie model biednego kibica wściekłego przed telewizorem - chociaż wyraz twarzy zostanie jeszcze dodany. teksturki i model wszystkich części ciała juz na ukończeniu do wieczora powinienem coś jeszcze zamieścić - a na razie sama główka.

Włosów nie będzie bo ma (jak pokazałem wcześniej) kapelusz :)

 

---------------------------------

czysty model:

18ez5.jpg

---------------------------------

wstępne teksturki:

19wx6.jpg

 

Następnie zajmę się teksturowaniem pokoju, ale niektóre mapy mam już gotowe, więc powinno pójść szybko :) Wreszcie ukończe bitwe :P heh:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności