Skocz do zawartości

[SSAT] (Kuracja)


Rekomendowane odpowiedzi

Kuracja

 

"-AAA, CO SIĘ DZIEJE?!!!??

-Proszę się nie denerwować, jestem siostra Maria, pana telewizor uległ awarii i jest pan w szpitalu pod naszą czułą opieką, wszy...

-AAA, CO SIĘ DZIEJE?!!!??

-Aha. Siostro Zosiu! Proszę podać pacjentowi spod ósemki dodatkową dawkę programów informacyjnych... "

 

Przedstawiam wizję przyszłości, gdzie brak dostępu do ulubionych kanałów można zastąpić...ich płynną wersją.

 

 

Treatment

 

"AAA , what's the matter?

Don’t get nervous, please. I' m sister Mary, your TV set has broken down and you are in a hospital at our tenderly care, every...

AAA , what's the matter?

Oh, Sister Zoshia! Please, pass additional dose of information programs to patient from eight."

 

I adduse a vision of future, when the lack of access to favourit channels may relieve with their… liquid substitute.

 

 

kuracjafinal800xd5.jpg

 

wersja dla jury

kuracjafinal1280pv5.th.jpgthpix.gif

 

wesja do druku

kuracjafinaldruklo0.th.jpgthpix.gif

Edytowane przez Anomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Obrazek-koncept przedstawia już ogólny zarys sceny? Jeśli nie - sugerowałbym ukazanie czegoś na kształt płynu z kroplówki sączonego w żyłę telewidza, rozłożonego bezsilnie w fotelu (przy czym w kadrze ująłbym przede wszystkim ową dłoń i woreczki/buteleczki z płynami TVP1, TVP2, czy jakimi tam chcesz). Pomysł interesujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pierwszy odzew!

 

Mookie..kadr jest wstępny. Jednak na chwilę obecną wydaje mi się, że chciałbym uniknąć pokazywania, krwi, żył itp...myślę, że fajnie zostawić pole do popisu dla wyobraźni oglądających gdzie te igły się wbijają... poza tym obawiam się że przy moich zdolnościach taki naturalizm mógłby wyjśc ŚMIESZNIE A NIE STRASZNIE:)

Zamiast napisów będą loga telewizji...Myślę, że moja praca będzie bardziej plakatem niż konkretną scenką...

Obecnie celuję w klimat mroczno-surrealistyczny...

Dzięki jeszcze raz za opinie i czekam na następne.

 

A oto potencjalni kandydaci do upłynnienia :)

Edytowane przez Anomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Dzięki za komentarze. Dzięki mooki i fikołek. Fikołek chyba rzeczywiście przerobię nazwy stacji.

Pojawiłem się bo mnie dawno nie było:) Dla mnie jest to optymalny czas żeby zrobić fajny projekt... bo ja taki już jestem, że lubie nie mieć za dużo czasu...

Załączam model podstawowej i standardowej strzykawki (docelowo będą 2,3 typy). Render zwykłym skylinem, zwyklego raytraca (10min; 640-480/ P4 2,6..dziwne).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Poniżej pierwsza kompozycja 3d!!! (lekko wspomagana PS) i nowy model strzykawki (wersja luksusowa :) )

Co sądzicie?

Zastanawiam się nad tłem...myślę żeby był tam snieżący telewizor i ogólnie żeby było mrocznie...chociaż cały czas myślę czy nie zrobić tam czegoś innego.

W najbliższych planach mam nałożenie tekstur telewizji (loga i nazwy będą zmodyfikowane), zrobienie fajnych materiałów płynów w strzykawkach, zrobienie jednego modelu strzykawki (wersja fantasy)

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załączam kolejną aktualizację..

na chwilę obecną w tym kierunku będzie zmierzał kadr (dotrze w niedziele...).

opis: bo z renderu jeszcze wiele nie widać:)

na tacy przy łożku leża strzykawki gotowe do użycia (loga pseudo-stacji będą świecącymi obiektami 3d zanurzonymi w fajnym lepkim płynie)... na ziemi walają się zużyte puste strzykawki i kapcie..może będzie też fragment łóżka

 

Klimat raczej mroczny rozwietlony przez płyn

 

Jutro chce sie nauczyc robić fajne "płyny". Zna ktoś tutoriale do Vraya na ciekawe efekty ze szkłem czy cieczą do tego jakieś kaustyki..albo efekty na partickle'sasach. Może znacie też jakieś magiczne ustawienia na szybkie renderowanie dużej ilości szkła i kaustyk...

 

Dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez Anomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...a oto owoce dzisiejszej pracy...

Pieskowe kapcie-póki co w PS-ie...

Jak przejdę nominacje to dopracuje materiały na podłodze... no i wymodeluję kapcie...:)

 

Co sądzicie o całokształcie ?

 

P.S. Mam pytania formalne: czy ta rozdzielczość wystarczy do nominacji (te szkła, płyny itp bardzo długo się renderują w dużych rozdzielczościach)? Czy mam jakoś oznaczyć mój wątek, pod względem tego czy jestem gotów do nominacji? Dzięki i pozdrawiam.

 

 

kuracjafc6.jpg

Edytowane przez Anomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeden z ciekawszych tematów. Chyba jedyny bez telewizora a mimo to bardzo czytelny. :)

Jedyne w zasadzie co pracuje na minus tej pacy to kadr. osobiście pokazał bym te strzykawki na pierwszym planie w całości albo prawie. Może format pracy powinien być takim długim paskiem. Jak byś go wydłużył w prawo o jakieś 130% i w górę i dół po 10%? Poza tym popracował bym nad tekturką stołu i metalowych części strzykawki i będzie super pracka.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo, witam

mam pytanie techniczne bo sam nie wiem za dużo na ten temat

z czego polecacie mi zrobić sierść pieskowych-kapci żeby było fajnie i w miare prosto

 

dzieki i pozdrawiam.

 

P.S. Ewentualnie plan B: jak się robi taką strukturę jaka często jest na takich wełnianych puszystych dywanach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam tłumaczenie, bardzo proszę o szybką korektę jeżeli coś nie jest ok

 

Aaa , what is the matter? (what is happening? – what is the matter : ze słownika ale nie jestem pewien)

Don’t get in a fluster, please. I m sister Mary, your TV set was failed and you are in a hospital at our tenderly care, every... (charakter miłości i troski)

Aaa , what is the matter?

Oh, Sister Zoshia! Please, pass additional dose of information programs to patient from eight. (polecenie a nie pytająca prośba)

 

I adduse a vision of future, when the lack of access to favourit channels may relieve with their… liquid substitute.

 

 

 

Proszę o korektę/akceptację lepszych lingwistów niz jaJ

Szczególnie istotne:

-charakter dialogu (pochyła czcionka)

-pierwsze zdanie

-ostatnie zdanie

-uzywanie słowa please (na początku czy na końcu?)

składnia

-czasy

-podkreślone fragmenty

 

Dopiero teraz widzę jak ważne i trudne jest tłumaczenie książek po nawet zachowująć poprawność można odwrócić przesłanie (np z troski zrobic ironię albo złośc)

 

 

 

 

 

-AAA, CO SIĘ DZIEJE?!!!??

 

-Proszę się nie denerwować, jestem siostra Maria, pana telewizor uległ awarii i jest pan w szpitalu pod naszą czułą opieką, wszy...

 

-AAA, CO SIĘ DZIEJE?!!!??

 

-Aha. Siostro Zosiu! Proszę podać pacjentowi spod ósemki dodatkową dawkę programów informacyjnych... "

 

 

 

Przedstawiam wizję przyszłości, gdzie brak dostępu do ulubionych kanałów można zastąpić...ich płynną wersją.

Edytowane przez Anomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sister Zoshia

hehe dobre to :)

w tłumaczeniu nie pomogę bo się nie znam :) zaraz sam będe myślał nad opisem wykorzystującym 150% moich umiejętności językowych czli coś w stylu "Kali jeść, Kali pić, Kali płakać televizor kaput " :D

 

może do jakiegoś moderatora napisz a nuż któryś się nudzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pamiętać o opisie i przede wszystkim o pracy. Nie jest zaznaczone, którą wersję mamy brać pod uwage.

 

Prosze wyrenderować pracę w wysokiej rozdzielczości.

 

W tej chwili ta wersja u góry jest za mała jeśli chodzi o pracę do druku. Dla jury jest OK.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Anomal! Po prostu udało się, ale wiesz ... niesamowite szczescie.

 

Widze, ze praca przeedytowana w pierwszym poscie dosłownie w ostatnim momencie!

Ale widze, ze to ta sama z postu #12 tylko z ramka i bez podpisu.

 

Opisy sa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci wyniki ? ;) Przecież wiadomo, że 1 miejsce to "Kids" prawdopodobnie drugie to KrisR lub odwrtonie a 3 to Fikołek lub JunioR lub ktoś inny ;P / Nagroda publiczności KirsR vs KLICEK. I to by było na tyle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności