Skocz do zawartości

obiekt 3d: rekwizyty do nowej sceny- MG 42


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj ale ten hełmik to tak tak na oko chyba robiłeś :)

albo masz za blisko daszka oznaczenia albo za daleko wywietrznik. oznaczenia powinny byc pod wywietrznikiem a nie jakoś z boku

przejście pomiedzy daszkiem a osłona karku jest zbyt ostre, a przynajmniej pod takim kątem tak wygląda dziwnie. to było bardziej zaokraglone :)

zakładam że to m40 a nie m42 bo rant masz schowany do wewnątrz. a w m40 (patrząc od przodu) osłona karku nie rozłaziła się aż tak na boki

koło mnie stoi po jednym egzemplarzu m40 i m42 więc mam dobre porównanie :)

niestety przyczepię się jeszcze textury drewna na mg42. jest taka jakaś plastikowa, tzn zbyt jednolity kolor, zbyt czysta. nie wygląda to fajnie. niewielkim wkładem pracy w tex na kolbie możesz tutaj sporo podniesc jakosc całego mg42 a wtedy bedzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie

Ale jak tak teraz patrzę na niego to wydaje mi sie że musiałbyś leciutko nosek poprawić, coś mi te dziurki nie leżą. Hełm jak z boku patrzę troche chyba bardziej obły winien być. Ale kominiarka wyrypana w kosmos.

Widzę że muszę sie śpieszyć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna główka, a pamiętam jak usiłowałeś mi wmówić że z organiki jesteś słaby.

Można spytać jakie uzasadnienie ma ta farba na hełmie? Jeśli to kamuflaż zimowy, to czemu nie jest cały biały?

Gdybym się miała czepiać to bym się czepiła tekstury na tym materiale naokoło szyi, powinna iść wzdłóż a nie pod kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowy zimowy, niemcy jak szla zima brali cokolwiek bialego i chlapali to na wszystko co mozna bylo pochlapac:) malowali tez czymkolwiek, chyba czasem nawet galeziami itp:), z tym ze kliment troche popraw te machniecia pendzlem bo cos fotoszopowate:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, nie wiedziałem że umiesz organike a tu takie zaskoczenie;p

Jedynie za mocne chamfery gdzieniegdzie i oczy za małe. Z tego co wiem to przerwa miedzy oczami powinna byc wielkosci oka a tutaj chyba tak nie ma.

I mi szczęka opadła jak zobaczyłem że kliment robi takie głowy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności