Skocz do zawartości

Teczka 2D: RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Gomez napisał, że można pokazywać na innych forach swoje postępy pracy na konkurs B-Movie więc chciałbym prosić o wskazówki, co poprawić, co wywalić itd.;) Pracuję teraz na laptopie więc przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć jak wygląda saturacja i kontrast na normalnym monitorze:

19506_1266517854_medium.jpg

Bardzo proszę o rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wjeżdża do góry..ale jak widać muszę to jakoś zaakcentować..chociaż nie mam do końca pomysłu jak.

Te szczególnie złe napisy to "starring..." i "unbelievable..." czy "ghost train" i "coming soon"?;)

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz-WIP-Póki co 2 godziny..wiem, że teraz jest niezbyt korzystny okres na pokazywanie swoich prac (cześć Omen!),

 

lol =], też to zauważyłem. Priest może wyjść, spoko. Grunt żebyś o bryłkę zadbał. Ja bym jeszcze wprowadził jakiś hmm, śmieszny lub zastanawiający akcent do pracki (nie wiem, np. odwrócony znak krzyża na opłatku), i kolejna ważna (dla mnie przynajmniej) sprawa, unikałbym tego fotograficznego blura w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się przyjrzał w księdzu:

 

1. Kształtowi ucha. Porównaj sobie z prawdziwym uchem np w lustrze w podobnym ustawieniu i poświęc jakąś godzinkę na naprawde dogłębne przestudiowanie go. Wiem, wiem, skąd brac na to czas... Ale masz gwrancję, że pomoże.

 

2. temu, jak łączą się ze sobą ogniwa łańcucha. Niektóre istnieją w tej samej przestrzeni (przenikają się) i co drugie ogniwo powinno by pod innym kątem, obecnie wszystkie są pod tym samym kątem, co byłoby niemożliwe.

 

3. łańcuch tworzy perfekcyjny okrąg, w rzeczywistości prawdopodobnie obejmowałby tył szyi a z przodu zwiałby trochę bardziej w dół. Nie wiem, czy jasno mówię, ale nie powinien mie kształtu koła.

 

4. W dłoni w sumie te same uwagi co do ucha bym miał. Pierwsze co się rzuca w oczy to grubośc palca trzymającego ciacho, jest znacznie szerszy od pozostałych.

 

Ale pracka fajna, ma coś w sobie, ten ksiądz mi się z charakteru wydaje taki gangsta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze jeszcze odnosnie tego Cgtalkowego, szkoda ze nie zdecydowales sie lekko przygasic tych wszystkich pierdolek na podlozu, moglbys jakos podkreslic jeden element zeby widz skupial uwage np. na bohaterze, ogien strasznie odciaga wzrok bo wszedzie jest jednakowo ostry i ten dym zielony bym zmienil albo wywalil :) W ogole troche uspokoj ta prace bo oczy lataja od jednego boku do drugiego. Jak juz przygasisz pewne elementy to zaakcentuj focal, ktorym chcesz zachecic do dluzszego przyjgladania sie obrazkowi. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Księdza odpuszczam na jakiś czas..a być może zacznę go całkiem od nowa bo jak teraz na niego patrzę to stracił urok.

DaRoZ- z tym cgtalkowym jest o tyle problem, że nie mam na niego pomysłu..i też zastanawiam się czy nie odpuścić/namalować coś innego, bo jest sporo do poprawy..a i tak nie wiem czy po przemalowaniu coś warościowego z tego wyjdzie.

Póki co trening kolorów ( około10 minut):

Untitled-1-13.jpg

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dokańczaniem u mnie jest problem..bo nigdy mi się nie chce, zwłaszcza gdy nie mam pomysłu na ciąg dalszy.

Tutaj postać, którą mam zamiar dokończyć (pierwsza godzinka) :

ludzik1.jpg

Czekam na krytykę, na tym etapie jest bezcenna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..ale nie wiem w czym problem?

Tu podmalowany ludzik z poprzedniego postu, niestety gdzieś mi się zagubił szkic w dużej rozdzielczości i musiałem mazać po malutkim którego tutaj pokazałem (pomazane w pociągu, dość szybko):

1ludzik-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki szybki, krótki i stanowczy nakaz od mojej mamy ażeby namalować jakiś krajobraz w stylu konkursowej atlantydy, tyle że farbami olejnymi. Po 5 dniach mam coś takiego:

Natura.jpg

Format około 90/80 cm. Kolory ze zdjęcia trochę różnią się od tych oryginalnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielnę do teczki taką fotomanipulację. Zdjęcie było moje, znak ściągnięty z neta i podmalowany. Całość zajęła mi około godziny. Inspirowane tematem ze speedpaintingu, miało być w klimacie silent hill, ale nie tak ordynarnie :D

World_End_by_RaVirr17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre ...

narysuj jeszcze siebie jak zjewasz rowerem;p

fotomanipulacja tez nieźle fajny klimat wyszedł

a co do oleju to chmury kremowe/pomarańczow mi sie nie zabardzo podobają powinienes dodać jescze jakiś kolor i jescze ten koniec biały u góry coś pustkawo(takie moje skromne zdanie) digartowe lepsze bo bardziej dopieszczone;p wsumie moglbys jescze tamto troche poprawić i by fajnie wyszło.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te przebijające kreski z tła, postacie wydają się półprzezroczyste. Oprócz tego skusiłbym się jednak na nieco inną barwę, żeby ich jakoś wybić z tła delikatnie. Ale klimacik jest, ogólnie mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Postanowiłem zmalować coś na nowy konkurs cgtalka (Dreamscape). Z racji tego, że nie mogę tam wrzucić swojej pracy (nie wiem czy to wina akademickiego internetu czy nowego systemu, który wprowadzili) więc pokażę to tutaj. Nie wiem też czy pokazywanie pracy na ten konkurs mnie przypadkiem nie dyskwalifikuje, ale co tam..;)

Tak to póki co wygląda:

krainabalonw3.jpg?t=1290644231

Praca oczywiście w toku, czekam na rady i opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności