Skocz do zawartości

[SSAT]: Great challenge


Rekomendowane odpowiedzi

Junk 2008 is a small robot created to clan small junks, craps and dust. Every single day it cleans big house which belongs to rich family. Someday TV set broke down, but it was too big for Junk 2008 to clean it up.

 

 

Junk 2008 jest małym robotem stworzonym by sprzątać małe śmieci, złom i kurz. Każdego dnia sprząta on duży dom należący do bogatej rodziny. Pewnego dnia psuje się telewizor, jednak jest on za duży by Junk 2008 mógł go sprzątnąć.

 

 

Powodzenia innym uczestnikom konkursu !

 

Wkrótce pierwsze screeny.

Edytowane przez Krzysztof Satola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rzuca się w oczy, że krzesło stoi co nie? Pierwsze na co się zwraca uwagę na scenie?? Głównym punktem pracy ma być robocik, który będzie stał na tym krześle. Jeśli krzesło nie będzie komponować idealnie ze sceną, to każdy już na początku zwroci na to uwagę, czyli popatrzy na robocika :). W innym wypadku robocik zleje się ze sceną, ale kompozycja będzie lepsza. Zrobie dwie wersje później. Mam nadzieję, że pomożecie mi wybrac lepszą :) Co wy o tym sądzicie?

 

Zamieszczam screeny która opcja najlepsza ??:) Proszę o opinie :) Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie Aniu

 

Domyślnie było kowadło, a teraz jakiś złom. Jak narazie dodalem żelazko. Młot można zrobić.

 

Oświetlenie jest testowe. Jest znacznie za jasne. Są ustawione 3 vraye z góry i z 2 boków o podobnej mocy więc cieni nie ma zbytnio. Tym zajmę się na końcu.

 

Taboret usunąłem i dodałem coś latającego. Dzięki za radę Kolinie, kolejne Twoje sugestie mile widziane ;].

 

Proszę wszystkich o komentarze i ostrą, ale konstruktywna krytykę!

 

Dzięki Aniu Twoje rady się przydadzą :) no i oczywiście mile widziane Twoje kolejne uwagi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten robocik trochę ginie w tym ujęciu, mógłbyś dodać jakieś dodatkowe lekkie tylne światło, żeby go wydobyć. Możesz też zmienić mu materiał na bardziej wyróżniający go od stolika za nim, albo zmienić ustawienie kamery tak, żeby nie był na tle tego stolika.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zdążyłeś na styk równo o 00:00 jak snajper :P

jest lepiej ale ciągle brakuje imo kontrastu, światła i cienia wszystko jest imo zbyt jednolito doświetlone i za bardzo nawet nie wiadomo skąd to światło

i to okno nie daje mi spokoju :) ono odbija to co jest w środku? bo trochę tak wygląda tyle, że odbicie nijak się nie zgadza :) powinno być imo ciemniejsze i mieć jakąś głębię teraz za bardzo odwraca uwagę

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności