Skocz do zawartości

Teczka 2d: serio


serio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 423
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klimat jest. Kolorki super. Detal niesamowity. Tylko coś z kompozycją nie gra. Mam wrażenie, że we wcześniejszych stadiach praca była bardziej symetryczna - tzn ten posąg był na środku, ale przerzuciłeś go lekko na bok i teraz leci wszystko mocno na prawo.

 

Ale to takie czepialstwo na siłę. Pysznie jest, serio, Serio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzisiaj coś z zupełnie innej beczki mam do pokazania...

 

Wraz z kolegami z grupy OhNoo chciałbym pochwalić się naszą pierwszą niezależną produkcją na iPada. Jest to interaktywna opowieść dla młodszych odbiorców ale nie tylko. W całą produkcje oprócz czasu było włożone wiele pasji i serca. Mam nadzieję że Wam się spodoba.

 

Trailer najlepiej obejrzeć w wersji HD. Poniżej wersja PL. a jak ktoś chce to tu

.

[video=youtube;lqZK0QRvn-Q]

 

Jeśli ktoś ma iPada/iPhona/iPoda Touch to zachęcam do pobrania za darmo wersji lite i wyrobienia sobie własnej opinii jak to się sprawuje w ruchu.

 

ameliaandterrorofthenig.jpg

 

ameliaandterrorofthenig.jpg

 

ameliaandterrorofthenig.jpg

 

ameliaandterrorofthenig.jpg

 

ameliaandterrorofthenig.jpg

 

ameliaandterrorofthenig.jpg

 

ameliaandterrorofthenig.jpg

 

ameliaandterrorofthenig.jpg

 

ameliaandterrorofthenig.jpg

 

Współpracujemy już z jednym użytkownikiem tego forum przy kolejnej produkcji ale jesteśmy otwarci na współpracę więc jeśli ktoś by chciał popracować przy ilustracjach przy nowej produkcji może się z nami skotaktować [email protected]

 

www.ohnoo.com

www.facebook.com/OhNooStudio

www.twitter.com/OhNooStudio

Edytowane przez serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy że ten żółw z pudełka odzyska życie??? Toż to comeback na miarę Gandalfa Szarego!! Zawsze bardzo lubiłem tę ilustrację, ale bardzo mi było przykro z powodu rzeczonego gada. A poza tym to gratuluję projektu, też nie mam ajfona, ale te zajawki wyglądają świetnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki EC! No cały projekt robiły 3 osoby więc mnie przypadło narysowanie wszystkiego więc możliwe , że trochę klimatu tam zawarłem (może nawet nieświadomie). Całą historie wymyśliliśmy wspólnie więc nikt nad nami nie stał i nie narzucał co mamy robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra! oprawa wizualna miodzio, uwielbiam takie ilustrowane gry przypominają mi dzieciństwo... jedyną rzeczą która mnie szczególnie poraziła to "porażenie" piorunem z trailera, które obrazuje ilustracja numer 2 slabo ten efekt wyszedł... masakra ogólnie, kawał dobrej roboty, firmy powinny sie od was uczyć z tego co widziałem po innych produkcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super to wyglada. fajnie ozywia scene uzycie akcelerometru, musze tez takie coś robić w swoich grach.

Ogolnie bardzo fajna interaktywna bajka. Nie odkrywałem zbyt wielu gwiazdek, ale te co sie udało wygladaly na zwykle klikacze, bez kolejnosci i przyczyny - troche szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore - dzięki za dobre słowo! Tą animacje piorunka robił kumpel. No mówił, że starał się jak mógł. Mi się tam podoba.

 

ola-f - angielskie głosy to zupełnie inne osoby. Nie ukrywam, że był problem ze znalezieniem dobrych głosów. Są to Polacy co zresztą widać w creditsach. Fajnie , że się podobało. Akcelerometr to była mega trudna sprawa do zrobienia dla nas ze względu na ilość planów etc ale się udało.W ramach ciekawosci podam ,że całość jest robiona we flashu. No gwiazdki to taka wisienka na torcie dla chętnych. Są sprytnie poukrywane. Cały koncept tej bajki jest jakby zaczerpnięty z kalendarza adwentowego. Masz poczucie, że zawsze coś nowego i ciekawego odkrywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wrzucam dwie nowe prace aby dać jakiś znak życia.. Może za jakiś czas pokaże nad czym pracowałem przez ostatni rok w dziale "Game Art" ale póki co jeszcze się składa..

 

JrkhbOF.jpg

 

eVw56Bi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na tym poziomie zawodnika, można sobie pozwolić na jakąkolwiek krytykę, mnie tez druga pracka daje po kościach, ale gdybyś czasem wyszedł na spacer i przyjrzał się co robi tlen i powietrze to właśnie tego brakuje w tych pracach. Sorki jeśli zabrzmiało bucowato, jest kozacko, a mogłoby być przekozacko. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie irytuje mnie brak głębi w tych pracach, umiesz wymodzić detal, ale co z tego jak niemal wszystko jest tak samo ostre i wyraźne, nie czuć przestrzeni, tak jakbyś się bał pewne rzeczy ukryć, wygładzić, bardziej zgasić, szkicowo potraktować... bo teraz wszystko stara się wybić na pierwszy plan... wg mnie Twoje prace mogłyby sporo zyskać, na pewno nie odwrotnie... to tyle co mógłbym doradzić, natomiast trzeba przyznać, że niezłe historie Ci wychodzą, mroczna dusza ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze!

 

Rotcore - tak masz rację. Mam to z tyłu głowy aby mniej detalu , mniej wyraźne aby tą głębie większą wytwarzać ale cóż.. Może z czasem to naprawię..

 

Dla mnie prace są Mega fajne. A może wrzuciłbyś poprawkę szybką tego o czym wspomniał Rocore ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności