Skocz do zawartości

Yarosh


yarosh

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.12.2021 o 09:30, michalo napisał:

Jakie za wysokie progi? Ja wrzucam 🙂 

Fajny styl, taki miły dla oka. Widział by to we wszelkiej maści książkach i podręcznikach dla dzieci. 

Miło mi, ale trochę różnice zauważam w poziomie  :).

Nie mam szczęścia do zleceń na razie  🙂

 

 

20211207_133405.jpg

Edytowane przez yarosh
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, yarosh said:

Miło mi, ale trochę różnice zauważam w poziomie  :).

A pi***lisz Pan 🙂 Bardzo fajne obrazki, proste ale przyjemne dla oka i jest w nich jakaś harmonia kolorów i kształtów i dobrze się na to patrzy więc nie biczować się tylko wychodzić z podejściem " to jest dzieło mojego życia, zachwycajcie się, a jak się komuś nie podoba to wp***ol" i od razu będzie szacunek wśród kolegów artystów albo chirurgów szczękowych 😄  

Ciśnij dalej i się nie poddawaj, jak już Ci się uda gdzieś zaczepić to potem powinno już iść z górki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RaVirr napisał:

MEGA, super estetyczne i przyjemne dla oka 🙂 

Dziękuję, ciesze się że nie tylko mi się to spodobało, ostatnio mam problem z samoakceptacją  xD.

Odgrzebałem to ostatnio i sam się zdziwiłem że w sumie tak fajnie wyszło

Fajnie mi się tworzyło i można układać kilka rodzajów samochodów z różnych dostępnych cześć na kilku tłach, finalnie nie wiem czy w ogóle to wyszło jako grywalny produkt.

Szkoda ze nie ogarniam sam zaprogramowania takiej ubieranki 😛

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Destroyer napisał:

To jest wektor? Wygląda bardzo dobrze, odbicia na lakierze super tylko koła i felgi trochę odstają bo są płaskie i matowe w porównaniu do karoserii. 

Tak wektor, w końcu zaczynają te auta powoli wychodzić. Zawsze chciałem sìę naumieć 😊. Felgi realnie są takie w miarę, ale rzeczywiście zeby lepiej się komponowało to warto by podkręcić. Muszę monitor kupić bo mój się pobił 😆 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lakierek wyszedł bardzo fajnie ale koła w szczególności opony to by się tam przydała jakaś warstwa cienia i budowania jakiejś formy bo jest bardzo płasko.

Tak czy inaczej najlepszy Twój samochód so far 🙂 Możesz sobie przybić piątkę bo zasłużyłeś 🙂 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za pokrzepiające słowa, perspektywa kół to zawsze bolączka u mnie :(.

Muszę poprawić kilka szczegółów żeby juz zamknąć ta grafikę 🙂

Dla porównania jeden z pierwszych samochodów, tyle ze z wyobraźni 🙂 wybaczcie za jakość

car_by_yarosh_dxe24q-fullview.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2022 o 13:19, michalo napisał:

Mi też się podobają. Trochę chyba ci proporcje uciekają przy tych głowach i tej postaci ostatniej. 

Zgadza się miało być napompowanie kombinezonu wokół postaci taki styl kombinezonu nurka z lat 40 ale trochę za bardzo pojechałem. Moje oczy mnie zawodzą przez astygmatyzm niestety imi się wydaje prosto 😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, yarosh napisał:

Zgadza się miało być napompowanie kombinezonu wokół postaci taki styl kombinezonu nurka z lat 40 ale trochę za bardzo pojechałem. Moje oczy mnie zawodzą przez astygmatyzm niestety imi się wydaje prosto 😔

Obszerność kombinezonu jest spoko, ale jak sobie wyobrażam tam ludka to zdawało mi się, że proporcjonalnie coś jest nie tego. Ale to może bytć tylko wrażenie przez to, ze jego prawa ręka jest wyciągnięta do przodu co trochę zmienia perspektywę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michalo napisał:

Obszerność kombinezonu jest spoko, ale jak sobie wyobrażam tam ludka to zdawało mi się, że proporcjonalnie coś jest nie tego. Ale to może bytć tylko wrażenie przez to, ze jego prawa ręka jest wyciągnięta do przodu co trochę zmienia perspektywę. 

Z racji tego że nie Ty jeden mi na to zwróciłeś uwagę, jest to coś do poprawienia i ma wpływ na czytelność  koncepcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności