Skocz do zawartości

Layout: strona komiksu Morfium


dismas

Rekomendowane odpowiedzi

Siedziałem nad tym, siedziałem i siedziałem. Trwało to długo, ale skończyłem i jestem z siebie dumny, bo to moja pierwsza w całości samodzielnie zrobiona flashowa stronka.

 

q3.jpg

 

q1.jpg

 

q2.jpg

 

q4.jpg

 

całość mozecie obadać TU.

Edytowane przez dismas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ogólnie skoro pierwsza to spoko :) Napewno wiele się przy niej nauczyłeś co jest najważniejsze. Nie podoba mi się MENU jest mega zamulające. Strasznie długo się je przegląda a jak już je przeglądnąłem to musiałem jeszcze raz bo nie pamiętałem co gdzie się w nim znajdowało. MEGA pozytywnie dymy z papierosa i kominów. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

menu faktycznie jest katastrofą, denerwujące jest jego przeglądanie, czekanie aż sie odsłoni napis. Może i pomysł ciekawy z tym 'pojawianiem' się pozycji menu po najechaniu, jednak moim zdaniem powinno się to odbywać raz tzn koleś najedzie, napis sie odkryje i tak już zostanie, żeby nie musieć w kółko sprawdzać gdzie co jest..

 

reszta bardzo w porządku jak na pierwszą strone :)

graficznie ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona flash a linki sie otwierają jak w zwykłym htmlu, przeładowanie i tyle, jesli flash jest uzyty tylko do dymu i tego menu to mija sie to z celem

jesli chodzi o grafike - gdyby to bylo poza www to bardzo ładne, w witrynie traci duzo, bolesna regula webdesignu

podoba mi sie kolorystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona flash a linki sie otwierają jak w zwykłym htmlu, przeładowanie i tyle, jesli flash jest uzyty tylko do dymu i tego menu to mija sie to z celem

Hmm. strona się przeładowuje tylko keidy wchodzi do galerii. Nie wiem, czy zczaiłeś oglądając stronę ale jest tam sporo rzeczy, których nie zrobiłbyś w htmlu. {Polecam Ci nowszą wersję flashplayera:D} Dlatego nie wiem, co rozumiesz przez otwieranie się w zwykłym htmlu. Poza tym nawet,jakby ta strona miała być całkiem statyczna, to dlaczego robienie jej we flashu mija się z celem, ziom?

 

Dzięx za komentarze. Już wcześniej słyszałem, ze męczy menu, ale tak zostanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, przyznam szczerze, że to co mi się w tym nie podoba to rozwiązanie zastosowane w menu dość wolno to działa poza tym myślę że powinieneś opcje wyboru dać widoczne. + za pomysł z dymem/mami choć w zasadzie nie wiadomo skąd on się wydobywa, mało jest to czytelne.

 

//Pozdr/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt ogólnie fajnie, co do menu to niech będzie jakkolwiek widoczne, ale jakos widoczne, moze byc pierwsze stadium tego co się zarysowuje z jakąś alphą ale musisz pokazać że jest tam coś bo teraz jest czarna plama, strona z klimatem, tylko dlaczego się przeładowuje strona przy galerii bo tego nie kumam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności