Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Czaszka


giegu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie! Tak jak obiecałem wcześniej zamieszczam nowy model skulla, ale tym razem jest to zupełnie coś innego, nie ma żadnych dziur i bardziej przypomina coś na wzór czaszki. :D

 

Dla tych co nie widzieli dodam, że mój pierwszy model jaki chcialem zrobic nie został skończony ponieważ po pokazaniu go na łamach max3d.pl tak mnie zjechaliście że po prstu z niego zrezygnowałem. :(

 

Teraz to zupełnie coś nowego, i nie robiełem tego E POLY!!!! Zastanawiam się teraz co dodać, może jakieś tekstury, może tło, a może coś po prostu zmienić.

 

Render jest tylko podglądowy, nie jest w najwyższej jaości:

 

skull%20podglad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masz może w domu coś takiego jak książka od biologii?? z pewnościąa znajdzziesz tam wilw cennych uwag odnośnie budowy/wyyyglądu czaszki....

 

pierwsze co sie rzuca w oczy to czoło i płąt skroniowy, porównując z rysunkami / zdjęciami domyślisz sie chyba co jest nie tak..... zresztą sporo jeszcze zostałoo do wymodelowania, chociaż już teraz jakiiśśśss materiał możesz tać (mniej więcej podobniiego koloru i faktury jak na zdjęciach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, może nie wygląda to jak prawdziwa, ale według moich references większość jest ok, a odnośnie modycyny to mój ojciec jest lekarzem.

 

I nie zapominajcie że to jest VIP, nie moge od razu zamieszczać super!

 

czacha.jpg

 

Zęby to celowa abstrakcja!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, niech wam bedzie, nie chce mi sie przeklinać (zresztą nie można :[) ale jestem troche zawiedziony że nie padła ani jedna pozytywna uwaga, żadna, nawet najmniejsza, dlatego mam to w d.. i bede sobie robil sam w domowym zaciszu!!

 

Ps: widzieliście pod spodem moich wpowiedzi POCZĄTKUJĄCY?????

I jeszcze jedno, jak jesteście tacy dobrzy to ciekawe jak by wam to wyszło?

 

 

To na razie, updaty sam sobie obejrze!!! :[

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry , nie chodzi tu o zniechecenie Ciebie , tylko o to zebys sie nie zachwycal jak zrobisz \"cos\".. zeby twierdzic ze wg referencji cos jest dobre to powinno chociaz troche je przypominac. a co do poczatkujacego , juz widzialem kilka twoich pracek , wiec nie jestes taki znowu poczatkujacy .. zreszta kazdy mowi ze jest poczatkujacy . krytyka jest po to zebys wiedzial co poprawiac , bo jakbysmy Ci powiedzieli ze wszystko jest ok , to bys to tak zostawil utwierdzony w przekonaniu ze to jest ladne i juz nic temu nie potrzeba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boze, giegu, poradzisz sobie z tym, czy podac Ci numer do mojego psychologa? Dramat, nikomu sie nie podoba.

 

\"I nie zapominajcie że to jest VIP, nie moge od razu zamieszczać super!\"

 

A dlaczego nie? Wlasnie zamieszczanie byle pierdow jest zmora WiPow. Trzeba bylo dopiescic czache i dopiero ja zamieszczac.

Jest pelno bledow i placzesz, ze ludzie je zauwazaja.

Jezeli przykladasz do modelu referke i nie widzisz roznic, to juz chyba nikt Ci nie pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już miałem okazję czytać różne luźne statystyki na temat sposobów reakcji na krytykę... coż, szkoda, że trafiłeś do grupy, która nie chce, lub nie potrafi przyjąć krytyki, chociaż to właśnie czyjeś trzeźwe spojrzenie na pracę pomaga o wiele bardziej niż teksty w stylu \"super\", \"rewelka\" itp.

 

dlatego mam to w d.. i bede sobie robil sam w domowym zaciszu

Jeśli nie masz w planach zmienić nastawienia do krytyki, to pewnie to jest dla Ciebie najlepsze wyjście... w porywach ambicji pokażesz rendery w rodzinnym gronie i wszyscy będą bić brawa, jakie cuda synek robi na tym komputerze.

Ps: widzieliście pod spodem moich wpowiedzi POCZĄTKUJĄCY

Aktualnie widzę tam \"średnio początkujący\".. może dlatego inni oczekują więcej...

 

I jeszcze jedno, jak jesteście tacy dobrzy to ciekawe jak by wam to wyszło?

Zapewniam Ciebie, że wielu by wyszło...

ale co to zmienia. Czy trzeba być super grafikiem, żeby się wypoweidzieć na temat czyjejś pracy? W takim razie nie wiem, czego by szukali na forum najlepsi graficy... przecież nikt niemiałby odwagi powiedzieć czegoś złego o ich pracy.

może warto spróbować posłuchać osób z forum.. jest tu wiele osób, których rady na prawdę warto sobie nawet wyryć na ścianie, żeby ich nie zapominać. Odrzucasz pomoc - dlaczego?

 

tyle ode mnie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna pozytywna uwaga:)) Zeby nie było, ze wszyscy cie gnoją:)) Chłopie!!! Udało ci się wzglednie poprawnie umiejscowic oczodoły!!!! To juz sukces:)) Domyslam sie ze nie wiesz co to krytyka:)) pewnie tez nigdy nie dostałes w d....? I wszyscy wokól mówili ze jesteś chodzaca doskonałościa:))

 

Weź sie do roboty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzieki wszystkim, a SZCZEGÓLNIE VGT\'owi że mi wytłumaczył jak jest w życiu i że człowiek właściie to cały czas sie uczy i chyba zawsze popełnia błędy. Właściwie to każdy z was mnie czegoś nauczył, jak podchodzić do wszystkiego itp.

 

Wiecie, wkurzam sie troche właściwie nie dlatego że mi wytyczacie błędy (w końcu po to jest to całe forum :)) ale bardziej dlatego że nie mam za bardzo czasu na 3D i nie moge dojść do pewnego pułapu jakości prac. Ciągle każdy mówi mi że jest \"tak sobie\" \"mogło być lepiej\" i nigdy nie wychodzi mi tak jak chce.

 

Oglądam taki ot filmik Blizzarda \"behind the scenes, sneak peek\" i zaczynam sie tym bardzo martwić: KIEDY JA BEDE TAK ROBIĆ? Czasem mnie to dołuje a czasem mobilizuje.

 

A następne updaty to będą raczej w następnym tygodniu bo mam jedną poprawkę do zaliczenia (jeden z powodów nadnerwowości :]) ale pewnie i tak nie zlukacie bo rzadko komu chce sie patrzeć na stare pracki. Nie szkodzi, zawsze to mniej bluzgów :D:D

 

Pozdrawiam.Dzieki.I sorx za humory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem nad tym, i doszedłem do wniosku że czacha niczego nowego nie wnosi i nie jest niczym szczególnym, jedynie moge na niej potrenować techniki modelowania i tyle, kiedyś zamieszczę bardziej ambitny pomysł :D niekoniecznie związany z anatomią, ale na pewno mroczny i groźny :D:D

 

Thx Rdo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. jeśli aktualne postanowienia masz mocne, to pozytywnie mnie zaskoczyłeś.

Już spisałem Ciebie na straty - zostałeś powalony na kolana...

ale jednak się podnosisz.

 

Nie to, żebym strasznie zaczął chwalić, bo się znowu rozleniwisz :)

 

Teraz w zakresie wolnego czasu przed Tobą sporo nauki (jak z resztą przed każdym bo do perfekcji chyba się nie dochodzi ;) ) i być może wkrótce wielu zaskoczysz.

 

....czas pokaże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no myśle że sie kiedyś naucze Beeper, a te wszystkie wypowiedzi na tym poście jak narazie mi zaszkodziły z wiadomych przyczyn. Teraz bedę musiał się jakąś fajną pracką wybronić, ale to będzie trudne.

 

Ajeśli chodzi o samo modelowanie to na razie sobie odpuściłem bo łapię się zbyt wielu rzeczy na raz (shag, brazil, realflow itp) Kiedyś mam nadzieję że uda mi się dać prawdziwego vipa, takiego którego będę updatował.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach czyz nie jest pieknie :*

 

moglo ale nie jest.

co to, rozdanie oskarow? dziekuje rodzinie, bogu, ... to wip? cala strona tekstu i ani jednego obrazka. ten topic pownien zaraz wyladowac w wolnych dyskusjach.

 

giegu: dobra rada. zrob cos raz a dobrze. jak sie dopiero zabierasz za 3D to zapomnij o plugach, efektach i wodotryskach. poznaj podstawy. jak nie masz konceptu to przynajmniej w miare naucz sie modelowac. obserwuj. zwracaj uwage na proporcje.

 

to kolejny twoj watek w ktorym sie uzalasz nad soba. nie przyjmujesz krytyki to po co to pokazujesz. nie chcesz sie uczyc to po co zaczynasz. zapisz sie na psychoterapie. tylko nie grupowa bo moze ci zaszkodzic.

 

jak w riposcie nie pokazesz poprawionej czachy tylko nasmarujesz mi bluzgow to zamkne watek a post skasuje.

 

MA BYC PIEKNIE!!!

 

 

powodzenia :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności