Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Jaguar S-type


FF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super! Tylko jeśli on robi bączka, pali gumy w miejscu czy nawet zawraca to uważam że przednie koła powinny być wyraźne bez tego efektu że są w ruchu bo przy czymś takim to przednie koła raczej wolno się obracają:P

 

Pozdrawiam

Edytowane przez TooL666PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie bączek, wychodzi na to, że poślizg kontrolowany;p dym sugeruje hamowanie, czyli tylne koła powinny być przyblokowane, więc motion blur trzeba by ściągnąć z tylnych kół;p Chyba, że jest jeszcze inna koncepcja;p

 

Edit: No i kurdę, bardzo pikny model;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TooL, Touch, na prawdę nie słyszeliście o czymś takim jak drift? Podłoże jest rozmyte bo jest na nim motion blur, wszystko wyszło z maxa (motion blur), nie dodawałem go w żadnym programie, samochód jedzie bokiem w kierunku lewej strony obrazka i pali gume żeby był poślizg na tyle. Zresztą zobaczcie sobie na czym drift polega:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z motion blurem wsio ok - tak to wygląda właśnie, jak się leci bokiem ;)

Ale atrapka mi się nie podoba - w oryginale jest bardziej owalna.

Zderzak też nie do końca taki, jaki być powinien.

Lusterka trochę małe i nie do końca takie, jak w realu.

Ale ogólnie scenka fajna, chociaż powinienem posłać bluzgi za latanie bokiem Jaguarem :D

Pozdro.

PS. A niewielki przechył widać, moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ;)

 

Trochę mnie razi w oczy ten kotek, chociaż z drugiej strony działa na plus jeśli chodzi o kompozycję, bo przód i tył najbardziej przyciąga wzrok i kieruje od kotka, przez odbite światło do 'palonej gumy'.

 

Rozmyte podłoże jest prawidłowo zrobione, wychodząc z założenia że jest to zdjęcie - a jak robi się zdjęcia sportowe? Podążamy aparatem za ruchomym celem, czego rezultatem jest poruszenie całej reszty kadru, zgadza się? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drift w jagu? extrawagandzko ale, podoba mi sie;) Miejscami render świetny. Sama scena drifting dżagiem w dokach na bruku(chyba)w dodatku i troche mechu(chyba). Nie potrafie sobie do tego wyobrazic histori. No moze ze gosc go skroił i jedzie do dziupli go rozbebeszyc;) A tak to naprawde fajnie i przechylu rzeczywiscie brak. W czym robiony dym? pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Raz że render fajny, dwa, że Jaguar. :) Poza tym w wielu (ale nie we wszystkich) skończonych pracach "samochodowych" pojazd stoi. Czy to w studio czy to w plenerze, ale generalnie mamy do czynienia z zaparkowanym wozem. Albo jedzie, ale jakoś tak ot... Po prostu... Ulicą... A tu jest dynamika. Fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Tweety - na ja niestety jeżeli chodzi o postprodukcje jestem kaleki i bardzo cierpię z tego powodu:( Trzeba przyznać że jest lepiej.

pecet - ha! to nie wszystko znalazłeś xD Ale nie szukaj więcej ok?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności