Skocz do zawartości

Wiz : biurowiec - update!


Morphe

Rekomendowane odpowiedzi

pospamuje troche wizkami. Moze sie okazac ze nic spacjalnego - w sensie bla bla, na jedno kopyto ciagle to samo wizualnie... ale wkoncu trafio mi s e cos ciekawszego niz zwykle... to pokazuje, jak zwykle obiekt tonie w zieleni, ale poproszono mnie o botanike, bo takie bylo zalozenie... wiec przynajmniej spelniam sie w "zawodzie" heh... milego ogladania.

 

ujecie1s.jpg

ujecie2s.jpg

ujecie3s.jpg

ujecie4s.jpg

ujecie5s.jpg

ujecie7s.jpg

ujecie8s.jpgujecie9s.jpgnoc.jpg

noc2.jpg

noc3.jpg

Edytowane przez Morphe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Morphe przepiękne!!! Wszystko powala na kolana (tylko ludziki takie trochę, wiesz). Cudne światło, detal i te ujęcia 5 i 6 - Mistrzostwo świata! Daję 5* Na szóstym może trochę za duży DOF na dalekim planie, wydaje mi się.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, powaznie 5,6 sie tak podobaja? ja nie wiem mi sie one podobaja najmniej :d, chyba mam juz taki kiczowaty gust...:D i nic n to nieporadze heh.. nie znam sie.... a dof penwie za duzy, malo robie zdjec bardzo.. dofa uzywam ino shopowego, "study, study ,study!!" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marshall> nie ma przepisu ; ] po prostu trzeba je zrobic takie jakie są, dobra geometria, materiał, tekstury, oświetlenie wtedy nie będzie już lepszej ; ]

 

co do wizek

bardzo fajne 5*****

miejscami denerwuje mnei tylko saturacja niektórych teksturek... no i to ze nie byłoby widać tyle przez szyby.... postaci w 3d zwłaszcza twarze dopiłowałbym ręcznie ze zdjęć... kiedyś sie wkurzyłem poszedłem na rynek i wycykiwałem całą karte pamieci ..... ale teraz mam tysiace róznych ludzików... swego czasu miałem rynek obok pracy więc co pare dni sie tak przechadzałem... i w róznych oświetleniach ma sie teraz ludzików wiec z podmianą takich twarzy nie byoby problemu

 

na jednym obrazku denerwuje mnei również blur na chmurach..... i te winiety w czarnym zabarwieniu...fu ; ] ale całokształt pogratulować zwłaszcza close upy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdybym mial talent wiekszy w rewce to tez o tym myslalem zeby podpicowac postcie 3d, pewnie bylby dobry pomysl. blur na chmurze lipny zgodzie sie :) mi sie to ujecie osobiscie wogole nie podoba. saturacje podnioslem celowo, zeby byly kolorki. jednak na bilbordach czy katalogach fanie sie oglada jak cos jet soczyste.. Gdybym robil jakas bardizje prestizowa inwestycje wtedy trzeba by zrobic wogole inaczej jakos.. a to jest taki pawilon mieszkalno biurowo sklepowy, wiec zaden high life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR - Ty degeneracie, daj spokój zieleni xP Zielone spoko! Ave Green! x]

 

Nom, jak zwykle cud, miód i ( zielona ) jarzyna.

 

Down@

Tu nie chodzi o to, że zwracam się do Pana na ty, tylko werbalnie na Pana wskazuje x]

Edytowane przez _Arti_
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm, ale co w budynkach moze byc gotowe :), wszystko modeluje, znaczy cos zawsze zostaje po poprzednich zleconkach, jakies okna zaslony, rynny kominy terefere, ale nie jest to sciagane z netu. co to przedostatniego renderu - przeca tam sie swieca lampiszcze... wiec jest jasniej. Mialo byc jasniej bo klient chcial zrobic ujecie na sklep iz aporponowac paru wynajem czy cos tam.... ten sklep jest ponizej terenu ulicy, i mialem to pokazac tak ze wcale nie jest to tak w dole... wiec nie widzialem innego sposobu pokazania tego. :)

Powtarzam - budenk mial byc w zieleni, pnacza bluszcze skalniaczek dookola tych miejsc parkingowych, zakrycie tla drzewami i dookola calego budynku gesto jet obsadzone malymi drzewkami kulkami, ale zeby neiz akryc architektory dalem te mlode drzewka - to byly wytyczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem te przeladowane zielenia wygladaja bardzo fajnie... Wiem ze pomaranczowe listki na ulicy maja dodac troche realizmu, ale to troche nie logiczne, skoro na renderach lato w pelni i wszedzie max zielono :) Moim zdaniem 1 i 2 najlepszy :) Gdzieniegdzie widze delikatna aberracje.. dorabiales ja w shopie czy zrobiles to shaderami, DAalbym 5 gwiazdek, ale nawet nie wiem gdzie sie to robi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe mam pytanie. w jaki sposob tworzysz teren na ktorym stoi budynek w jaki sposob tworzysz te wszystkie wzgorza interesuje mnie to bo moze masz jakis dobry sposob na tak dokladne i realistyczne jego odtworzenie. czy wyciagasz z jednego plane'a wszystki ciac cutem czy jakies inne sposoby? Bardzo byl bym ci wdzieczny za jakis opis:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tak sie pytam bo wlasnie robie duze osiedle mieszkaniowe ze skarpami pagorkami chodzniczkami uliczkami i sporo ciecia. ja se poradzilem przerabiajac PZT z linii na dwg i na poly w maxie. bardzo szybki sposob wiec sie zastanawialem jak ty robisz:P kazdy umie przecie inaczej jk mu wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności