Skocz do zawartości

Anioł: Nightangel


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej , ogolnie fajnie , nie wiem czy sie powtarzam ale jest cos nie tak z bicepsem w jej lewej rece i kolanami.. no i jescze zauwaz ze ucho zle wyglada razem z linia szczeki , najlepie szczeke poprawic chyba , zaznaczyc ja ladnie pod uchem , tak jak to my ludzie mamy a uszko lekko do gory .. no ale te wszystkie bugi to niwielki problem , przesyiesz pare vertexow i po sprawie ;)

bardzo ladna poza , to mi sie chyba najbardziej podoba .. taka lekka , lotna . 3maj sie

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle.... podoba mi sie... dziwna nogata ktora jest z tylu bardziej... chyba cos z udem jest nie tak... no i nie jestem przekonany co do ulozenia lewej reki... no i mogla by miec jakies wloski naprawde... co nie zmienia faktu ze naprawde mi sie podoba... szczegolnie to jak ja oswietliles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ona tak dziwnie stoi? ciężko mi sobie wyobrazić sytuacje na niebie i ziemi, która wymusiłaby w sposób naturalny takie ułożenie ciała ...

no a skrzydła? czy te gałęzie miałyby jej służyć do latania?

 

teraz już jest po ptakach, ale w następnych pracach sugerowałbym zaczynanie od pomysłu: kto, co, jak i dlaczego; a dopiero potem kombinować nad artystyczną ekspresją; bez myśli przewodniej wszystkie wysiłki brną w dziwną groteskę ... (co jak mniemam nie było twoim zamirzeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu to jest aniol... skrzydla moga dzialac na innej zasadzie niz te u ptakow (np w niektorych swiatach fantasy smoki lataja ze wzgledu na swoja magiczna nature a nie dzieki skrzydlom ktore sa \"dla bajeru\")....a moze pomiedzy tymi jak to nazwales galeziami jest idealnie przezroczysta materia..... tak czy inaczej czepianie sie \"mechaniki\" w przypadku postaci fantastycznej jest imho bezsensowne... co do pozycji to ja jestem sobie w stanie wyobrazic taka sytuacje... taka pozycja wystepuje np wtedy kiedy ktos chce sobie stanac wlasnie w takiej pozycji.....

 

[Wyedytowany dnia 20/6/2004 > sir_Bols]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir_Bols: no cóż ... nie czepiam się mechaniki; nowatorstwo i pomysłowość jest jak najbardziej na miejscu; dzabadzaba zapodał jednak pomysł, który średnio się broni na szczeblu logiczno-estetycznym; poza jest pompatycznie rozdmuchana - co to daje? ; świadome deformacje ciała nie są przyjemne dla oka a irracjonalność całej sceny nie jest kompensowana przekazem emocjonalnym ani ciekawym stylem - szkoda.

plusem jest dobre wykadrowanie, współgranie tła sceny z pozą i dobry silnik renderujący - jak dla mnie trochę mało.

zmierzam do tego iż dzabadzaba już dosyć dużo umie, więc lepsze przemyślenie tematu napewno nie zaszkodzi; łatwiej ilustrować pomysł niż dorabiać ideologię do poklejonej pracy.

 

twoją interpretację pozy anioła przyjmuję za ostateczną i nie będę się więcej czepiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlo nie pasuje do postaci. Cala jest taka filigranowa, dzieki braku wlosow cala pieknie zarysowana, a tu nagle jakies tandetne nieregularne, oble skalki... Jesli to mialoby zdawac egzamin to skaly tez musza byc z charakterem - ostre drapiezne, albo gladkie, sterylne.. Tak sobie gdybam, ale na razie calosc jest niespojna.

 

Wysłane przez sir_Bols

taka pozycja wystepuje np wtedy kiedy ktos chce sobie stanac wlasnie w takiej pozycji.....

To by wyjasnialo wiele spraw.. nie tylko zwiazanych z pozycja.. Jak by to powiedzial Osiol w Shreku - sir_Bols masz spoko podejscie do zycia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje kontrapost (no prawie;) ), ktory w tej pozycji powinien sie pojawic.

Do tego lekki bulge barku i lewa reka lekko cofnieta.

(szybka poprawka w PSie, hope you don`t mind)

DzabaBend.jpg

 

Moja rada, stan przed lustrem w gaciach i ustaw sie w pozycji, w ktorej chcesz ustawic swojego aniola. Zobacz jak sie ustawia miednica, jak podnosi sie bark, jak cialo siada na prawej nodze. Moze glowe jakos bardziej dramatycznie przekrecic?

 

Pozdro

 

 

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > dr Ug]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności