Skocz do zawartości

Teczka 2D - Telthona


telthona

Rekomendowane odpowiedzi

Woow, dzięki za tyle komentarzy :3

motyl - dzięki :D te nogi zauważyłam dopiero pare dni po opublikowaniu ilustracji dopiero :P eh, jak to się mówi, następnym razem będzie lepiej

SbN - bloga można zasubskrybować jeśli masz np feedly albo inny kanał do czytania RSS. albo jak masz konto bloggera, to możesz dodać do obserwowanych. :)

rosikowski - tak, nawet już zaczłeam kolorować tego lava eatera, jest prawie skonczony, tylko ciagle mam za dużo zaczętych rzeczy, a czasu mało, więc kończy się wszystko z prędkością żółwia :P

BetiiX - ok, no to lecimy dalej w tej wiekowej teczce :>

 

Pora na up!

Lair.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki masz opanowane do perfekcji , może zrób dla odmiany jakiegoś mena :D

 

Tak obserwuję innych i widzę że najczęściej rysuje się postacie mezomorficzne (atletyczne)

a mało kto zajmie się ektomorfikami (astanikami) , endomorfikami (pyknikami).

Cholercia sam muszę to zbadać :O

Edytowane przez SentieL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichy0199

Po lewej stronie ten ogon też mógłby być trochę oświetlony (tym białym światłem ). Poza tą sugestią praca jest świetna , bardzo mi się spodobała głowa tej postaci i piersi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za komentarze :>

 

Ten rok zaczęłam styczniowym wyzwaniem : " grafika na dzień". Wyzwanie jest super pretekstem żeby pokończyć jakieś stare zaczęte grafiki, lub namalować sobie coś łatwego na szybko. Wgrywam tu co lepsze grafiki, resztę możecie zobaczyć na moim zaspamionym blogu: http://www.telthona.blogspot.com

 

empress.png

SUCCUBUS.png

champignon.png

rose_fairy.png

aurora.png

rogue.png

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!!

Dawno mnie tu nie było, niesamowite jak ten czas leci!!

 

W miedzyczasie udało mi się między innymi zrobić okładkę do ostatniego numeru Imagine FX :)

Ilustracja przedstawia Emperora Karla Franza na jego lojalnym gryfie, Deathclawie :D

 

UNI133wwcover.jpg

im2.png

12778859_10153871693213818_8954820881832420845_o.jpg

mag3.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ze względu na tematykę oscylującą głównie w klimatach fantasy nie byłem może nigdy największym fanem tej teczki ale ogromnie podziwiam za świetny warsztat . Masz umiejętność renderowania tych wszystkich błyszczących, połyskliwych powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu czytelności formy -mój mózg wysiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilustracja piękna, ale to co się dzieje na okładce po nałożeniu wszystkich tych napisów i kształtów sprawia, że nie da się na to długo patrzeć.

To musi być wkurzające jak się człowiek napracuje, a potem ktoś zasłoni sporą część treści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim!!! :D

 

Bombadil: hahaha, tak, pracowanie z layoutem magazynu jest troche zabawne pod tym względem :D Z jednej strony chcą mnóstwa detalów i by "się działo" a z drugiej strony kompozycje masz ograniczoną do tego stopnia, że ledwo w ogóle ten Dathclaw się zmieścił xD No i jak człowiek planuje ilustrację mając te wszystkie teksty i nagłówki na warstwach to potem jak się to wszystko "wyłączy" to ilustracja może wyglądać troche łyso (chociaż może to jest kwestia tego że się napatrzyłam na nią za długo z tymi tekstami) Jakby nie było, z ludźmi od Imagine FX się fajnie pracowało :> Polecam wszystkim podobne doświadczenie! :>

 

Kyrie Elejson: dzięki wielkie! Tak, wiem że ludzie mają swoje ulubione tematy, i to oczywiste że nie wszytskim będzie podobało się to samo :) Ale widzę że na Twoim blogu zaczynają się pojawiać jakieś fantasy, więc chyba przechodzisz powoli na ciemną stronę mocy, co? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... XD well.. Star Wars oficjalnie uchodzi za space opere, a space opery mają elementy fantasy :D :P

 

No chyba nie kazda spaceopera :) Swoja droga Dżordżu w jakims wywiadzie określił SW jako space-fantasy. i to jest chyba najtrafniejsze określenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności