Skocz do zawartości

Łazienk


tankiann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

całkiem fajnie ci to wyszło, przydało by się dodać jakiś widok, za oknem nic nie ma, nie wiem wydaje mi się, że powinieneś podnieść te sedesy trochę, nie podoba mi się ten motyw z lustrem i tą półką, wygląda jakby lewitowała w powietrzu, przydało by się jeszcze urozmaicić scenę, nie wiem może jakiś obraz, lampy, plakat, ale ogółem fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budynek się przewraca do tyłu! - maz za nisko horyzont na zdjęciu za oknem - włącz sobie opcję pokazywania linii horyzontu w kamerze, i będziesz widzieć gdzie powinien byc horyzont za oknem. - o ręcznikach sam pisałeś, bump na fornirze szafy tez kiepsko wyszedł.

 

tak samo jak dziwne światło w okolicy listwy przypodłogowej po prawej stronie.

 

Powalczył bym z kadrowaniem jeszcze - polecam przejżeć wątki zakładane przez SanSerifa w dziale architektura - moim zdaniem chłop ma naprawdę dobre oko do kadrowania małych pomieszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bidecie wiesz, ale wpadł mi w oko ręcznik. Według mnie ma za duży bump :) (chodzi mi o ten lewy :D ). Tak mi się wydaje. Do tej jest też jakaś czarna obwódka wokół światła (pewnie to subpixel mapping).

 

Co do ręczników możesz zapytać się żółwika jak robił w swoim zielonym kibelku :D Jego ręczniki się wszystkim podobały. Nawet pisał w temacie jak to robił.

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=55867&page=2 link do tematu, a tutaj ręcznik zrobiony przez niego :) http://foto.forumsamochodowe.com/image/95K0PjchQAsJRaWfUgIwyiA1JxvtqZFrhhXYxSEK.jpg

zolwik: reczniczek byl robiony clothem a material to kolor zielony, displace na 10 ustawiony i bumb na 120 :)

 

narazie niech zostanie jak jest.. bo nie wiem czemu wyskakuje mi error co chwile i wylacza sie max ( 3ds max 9 32bit z vray RC3 )

Nie wiem.. moze to wina zbyt duzej ilosci polygonow ?

wiecie, kazda plytka chocby nawet ma ich troche.. ponad pol miliona poly jest napewno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe poprawki do pracy. Co o tym sądzicie? Słaby sampling i ogólnie low, ale kwestia szybkości renderingu. Światło za oknem trochę za mocne no i obraz do poprawy ( chyba przesadziłem z tym Van Goghiem ) Jeszcze powalczę z kadrem.

 

 

15836963.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no właśnie może to jest "to coś" co wywołało u słynnej modelki taki wyraz twarzy ;-P Wszystko fajnie, ale czegoś mi brakuje, może jakiegoś innego koloru ? Mam jeszcze pytanko jak funkcjonalnie działa ta szafka w prawym rogu ? Czy jest to tylko okładzina ściany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności