Skocz do zawartości

Anioł: Anioł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

und3r no to szukaj szukaj gdziekolwiek czegokolwiek (materialow napewno jest w brod)

bo normalnie pewnie bys mial naprawde dobre efekty pracy!!!

 

dla mnie byla by to kolejna poracja jeszcze wiekszej motywacji do pracy

 

a przy okazji poszedl bym do piwnicy popatrzec na szczury bom nie godzien patrzec na te niektore wasze prace i jeszcze gotow sprzedac kompa i zazac od rysowania kolek i kresek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lobohome skrzydla masz najpiekniejsze z calej tej bitwy:)

nadaja takie wrazeznie jaby byly w ruchu a pozatym ladnie wtapiaja sie w jasne tlo.

naprawde super!!!

gdyby ona byla pochylona to bym pomyslal ze leci z wiatrem;) albo pod hehe

 

proponuje nie poprawiac ich juz wogole!!! ewentualnie jakas textura ale nie za mocna bo moze popsuc efekt.

 

co do modelu to popraw uda (za waskie na samym przodzie) no i troche skala poszczegolnych czesci ciala (biodra do korpusu) nie zabardzo wspolgraja.

 

no ale bez jaj nie moge sie normalnie napatrzec na nie (skrzydla) :) takie pikne:) heh...

juz sa na pulpicie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękii wszystkim za pozytywy :) co zmobilizuje mnie do dalszej systematycznej pracy :) hehehe :)

zio_mal : skrzydełka muszę jeszcze trochę poprawić bo mi jeszcze do końca nie grają tak jak bym chciał. Co do ud to się zgadzam, muszę w tych okolicach jeszcze podłubać ;)

und3r : Kompa jeszcze nie zabijam, całą postać tą co wyżej liczy mi ok 7 min a roboczo wszystko płynnie chodzi (jak narazie zobaczy się jak dodam scene )

Jeszcze raz dzięki wszystkim

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności