Skocz do zawartości

Anioł: Anioł


Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

...miesiąc minąl, a update\'u nie ma :( Szkoda, bo zapowiadało się baaaardzo ciekawie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Po długiej przerwie i uświadomieniu sobie, że już niebawem koniec musiałem zmienić nieco koncepcję, ponieważ bym się nie wyrobił. Ostatnio cały czas pracuję i sesja. Wczoraj jednak się przemogłem i znalazłem trochę czasu. Oto co od wczoraj udało mi się wypłodzić :) koncept trochę zmieniony - będzie mniej więcej w takim kadrze i będzie dotykała jak by monitora .... jeszcze tylko teksturki muszę poprawić, skrzydła i włosy dorobić.

 

Pozdro

 

023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOw robi wrazenie , ale ja bym blagal o wlosy nie nawidze postaci bo leczeniu chemiá siet ..... Pozatym to super .... realnie wyglada i podoba mi sie calosc klasycznie bez goopot aniol -jest aniol piknie czlowiek piknie ;D

 

 

Gratuluje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazil to dziwny render ja siedze w maxie juz od 2 lat i wiesz co heh nigdy nie urzywalem zadnego rendera , dobre nie .... teraz jak wruce to od wrzesnia sie biore ostro do pracy i zaiste bede urzywal jakiesgo i pewnie wlasnie bedzie to Brazil heh

Ale powiem ze realnie ci wszytko wychodzi , bardzo mi sie podobaja textury :D jestem ujety twojim projektem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Zrób render shaga scanlinem i wklej później włoski w shopce, albo zamień w shagu strukturę włosków na poly (będzie sie liczyo wieki, ale nie będzie problemu z klejeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie nie. brazil renderuje shaga.. problem pojawia się kiedy zaczynasz używać dof`a brazilowskiegoto jest konflikt brazila i tzw. obiektów, efektów atmospheric.. jak wejdziesz sobie na forum splutterfish`a , albo digimation tam troszkę można o tym poczytać..najnowszy brazilek dostał już chyba łatkę na to , ale nie jestem pewien.. obiecywali,że będzie, ale dawno już pod brazilem nie renderowałem, tak więc nie jestem na czasie.... moja rada taka: wyrenderuj włosy bez dofa na kanale alpha, i potem renderek z dofem..potem wszystko łączysz w ps..(tej najmniej przychylny jestem), druga rada.. x-dof, albo po prostu wyrenderuj to v-rayem.. będzie się 3 razy szybciej liczyło i problemów też nie zaznasz..:) ewentualnie możesz wyrenderować poszcególne obiekty na warstwach i głębię w shopku dopasować ręcznie..

 

pozdr

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > sith_LORD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz po prostu powalająca!

Robię teraz model kobiety i chciałam się zapytać, czy to jest proceduralna mapa skóry? No i jak zrobiłeś takie realistczne brwi? (wiem, że to mapa, zrobiłeś je w Photoshopie?)

 

Wyraz twarzy mi się bardzo podoba - taki zamartwiony losem niewiernych duszyczek;-) Tylko te oczy jakieś takie lekko wyłupiaste:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty rude sa fajne . co do pracki mam tylko zastrzezenia do paluszkow troszke na zgieciach pojechales przyjzyj sie swojej rece zgiecia palcow zazwyczaj sa w rownych odstepach od siebie ,a u ciebie pierwsza czesc palca (od reki) jest jakas taka strasznie dluga a pozostale krociutkie. Ale moze sie czepiam . Pracka ogolem bardzo fajna

A i jeszcze ten sutek cos mi nie pasi moze za ciemny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności