Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 491011121314
Pokaż wyniki od 131 do 139 z 139

Wątek: DWIV -3d- Morte

Zbrush Fanboy
    Awatar Monio
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Trzymam za ciebie kciuki, oby udało ci się skończyć na czas. Jeszcze masz niecałe 2 dni! Jakbyś go ustawiał to proponuje żeby patrzył się na widza z delikatnie pochyloną głową żeby wyeksponować te mocarne rogi.

Member
    Awatar ETA
    Podziękowania

Domyślnie

Never let it die!!
    Morte dajesz do końca jesteś z nim na takim etapie, że porzucenie projektu jest bez sensu. Zaciśnij poślady i jedziesz do końca, będzie mocny model w portfolio

Kolorki imo fajne ale ja bym spróbował rogi zrobić bardziej takie białawe. A i teraz zauważyłem... te poprzeczne fałdy na środkowej tkaninie wyglądają troszke nierealnie tzn. nie widze niczego co by mogło je wywołać

A i na koniec powiem tyle, że masz go skończyć, bo jak nie to dostaniesz ujemnego repa :P

Pozdrawiam
    ETA :]

I love CATE
    Srebrna Galeria

Podziękowania

Domyślnie

Siemka,
    Morte dasz rade, texturki teraz są dosyć rozmyte, dodaj w photoshopie jakiejś organicznej faktury do ciała ale bez przesady. Do materiału(szmaty) dodaj faktury tkaniny masz tego pełno na cgtextures i koniecznie zrób jakiegoś dobrego speculara. Dodaj światełko i będzie się super prezentować.

Słyszałem że masz dostać bana jak nie skończysz więc jedziesz z tym koksem.

Powodzenia!
    "A passion is something you should enjoy, not become slave of".
    Pascal Blanche

Boski miszcz
    Awatar Lucek
    Podziękowania

Domyślnie

Też się podpisuję pod tym banem Przyślij zwolnienie do pracy i kończ bo czas goni. Trzymam kciuki

User190
    Guest

Domyślnie

Jestem z Tobą Zią - napisz mi PMkę z mailem, to wyślę Ci gotowe studio do renderków w maxie (thx dla krzyśka_gfx za koncepcję).

Jesteś naszą jedyną bronią w walce z milionami - trzeba Cię wspierać

Morte
    Guest

Domyślnie

Wiecie, może i grozi mi ban ale chyba zrezygnuję, przynajmniej na razie... na finisz i tak nie mam szans, a już patrzeć nie mogę na niego. Designer ze mnie żaden, ta postać jest niesamowicie nudna i sztampowa, nie prezentuje sobą nic fajnego... W dodatku większość rzeczy robiona była w pośpiechu i popełniłem masę błędów która teraz wyłazi, utrudnia pracę. Ech. Na razie go odłożę, może jak odpocznę to wykończę go tak jak bym chciał.
    Choć miło oczywiście że wykazujecie taką niezwykłą troskę:P
    @[email protected] z jednej strony to by było chyba wbrew regułom, a z drugiej ja nie używam maksa

Ah żeby nie by lo ze gadam po próżnicy i zalę się do księżyca:

Boski miszcz
    Awatar Lucek
    Podziękowania

Domyślnie

Nie ma to jak poddać się w ostatniej chwili... posiedź trochę i wyślij. nic nie stracisz

Zbrush Fanboy
    Awatar Monio
    Podziękowania

Domyślnie

Trochę szkoda że nie skończyłeś na czas ale trudno się mówi. Mam nadzieje że za rok zrobisz coś fajnego i już bez takiej presji.
    Zamierzasz kiedyś kończyć ten model? Może jakbyś poczekał kawałek i odpoczął od niego to byś zrobił, świetna praca do teczki by była.

Po ptokach już ale edit zrobiłem jak ja bym tego pana widział. Trochę suwakami pomachałem. Mam nadzieje e się nie obrazisz.

Morte
    Guest

Domyślnie

Pewnie ze się nie obrażę - taki feedback jest zawsze bardzo pomocny, i pozwala na świeże spojrzenie na własna pracę.

No ogólnie sorry ze tak wyszło ale jednak maturka wtrąciła swoje 3 grosze. zawsze jest next year.

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 491011121314

Uprawnienia umieszczania postów