Skocz do zawartości

DW IV - 3D - soda


soda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To i ja sprobuje sie pobawic, chociaz watpie zebym skonczyl:( Czasu malo, kasy malo i trzeba fuchy konczyc.

 

No, ale nie ma co plakac trzeba robic:]

Bede robil cyborga. Nizej moje pierwsze szkice. Duzo sie zmieni napewno, ale bede szedl w tym klimacie.

 

Pozdrawiam,

 

soda

 

koncepcja_cyborg.jpg

Edytowane przez soda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no... Nie wiadomo jak źle nie jest :) Koncepcja głowy, a zwłaszcza ust nie jest taka zła, lecz wymaga dopracowania :) Z dołem już trochę gorzej :/ Jeśli byś nad tym troszkę dłużej posiedział to może coś by z tego było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest cienkie, będzie fajne na pewno, pamiętam Twój poprzedni koncept, więc ten będzie lepszy, wiadomo.

Chodzi o to, że może masz jeszcze coś w zanadrzu? Lub możesz mieć?

 

(Też mam pomysł dość tendencyjny:D Zresztą nie wiem czy ruszę i tak..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam przesadzacie panowie... Moje kapcie są oryginalniejsze niż Imrod, a jednak wygrał.

 

Co do konceptu-zupełnie nie podoba mi się to działko zamiast ręki, nie lepiej jakieś takie dłuuuugie działo jonowe czy cuś? Bardzo fajnie za to prezen tuje sie druga ręka. Średnio podchodzi mi też twarz, ale na pewno jest to charakterystyczny pomysł. Cóż gusta i guściki.

 

Levus a właśnie czemu nie ruszasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO przy pomocy sicsica wymodzilismy to.

Jeszcze dopracowuje detale, ale bede szedl w tym kierunku. Jak macie jakies pomysly to poprosze. Nienawidze konceptow:/ Jeszcze sporo pracy, ale to juz glaskanie.

 

cybuchcopy.jpg

Edytowane przez soda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skłamałbym gdybym powiedział ze mi się podoba- nie lubię takich zeczy po prostu. Choc postać budzi pewien rodzaj obrzydzenia... Chyba dobrze.

Ale te suty/biust to bym jednak czyś zastąpił. Nogi genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że cyce nie mogą być rozstawione tak szeroko - wygląda trochę nie anatomicznie, lewa noga wydaje się trochę za leciwa żeby utrzymać tego miska ;)

prawa ręka mi nie siedzi, może całkiem bym ją amputował

ale nie będę się wymądrzał - ogólnie daje rade, szczególnie to żelastwo na plecach i nogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzo interesuje jak będzie wyglądać ten gostek od tyłu :D

poprawiona noga znacznie lepsza - tatoo też fajny - ale muszę się zgodzić z przedmówcami coś na tym brzuchu by się przydało no i ten tatoo na brzuchu coś taki nie teges :/ (no ale to tylko moje zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi!

No coz, trzeba kiedys powiedziec dosc. Zawsze bedzie jakies "ale". Na brzuchu nie chce nic dodawac bo latwo jest przeladowac zbyt duza iloscia detalu, i z fajnej pracki wychodzi kupa. Zreszta zobaczcie na Imroda ktory wygral DW3^^

Co do nozki to zwalam na taka dziwna perspektywe i skroty perspektywiczne:]

Giorgione sam jestem ciekaw jak bedzie z tylu wyglac:p, ale planuje mechanizm do poruszana ta lapa i egzoszkielet jakis, moze rury wchodzace ze szkieletu w skore. Moze zrobie se szybki szkic, albo pojde na zywiol^^

Moze do tatuazu dorzuce plomienie czy cos, albo serce przebite strzala siekne:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zeby nie bylo, ze nic nei robie:]

W sumie najtrudniejsza czesc basemesha zrobiona, jutro glowka i zaczynam nogi. Kidy jest deadline DW4??

Czasu niestety malo i obawiam sie, ze moge nie skonczyc:(

1_3-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy zdaze, bo fucha sie trafila:/ Narazie dlubie powoli a noz widelec sie uda.

Eta szkoda, ze nie pociagniesz do konca:( HE HE fajnie moj nick przekreciles^^

Dzis postaram sie glowe wrzucic, oczywiscie o ile uda sie skonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczalem modelowac to nastapila zmiana koncepcji:] z takiego cwaniaczka jak na koncepcie wyszedl ciolek ktory za raczke z mamusia chodzi, lekko niedorozwiniety, ale ta 2 opcja bardziej mi tu pasuje.

 

Zylki na skroni!! Dzieki:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem napisać właśnie ze trochę razi fakt że przejście miedzy normalnym ciałem a skarłowaciałą ręka jest takie nagłe- ta sama szerokość i wielkość barku jak w przypadku normalnej reki- trochę nielogiczne zważywszy na fakt że ta mała i tak nic by nie podnosił, ergo mięśnie takie by mu nie urosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO!

Kolejny maly updacik, idzie jak krew z nosa:/ Braki w anatomi znowu wychodza, nie wspomne, ze pierwszy raz grubasa robie:P

 

No, ale powolutku do przodu.

Do skonczenia ciala zostaly: dlonie, lokiec, zyly, brzuch.

 

1_7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie idzie dobrze. Wydaje mi sie ze ten efekt malej raczki powinien bardziej odbijac sie na tlowiu. Tzn. mala raczka mialaby pewnie mniejsze miesnie na klacie i barkach, a teraz ramiona ma identyczne po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności