Skocz do zawartości

Anioł: Anioł płci przeciwnej (for sale) :)


Rekomendowane odpowiedzi

Swoją pracę pt. \"Anielica na sprzedaż\" stworzyłem sam. Inspiracją do niej były wyprawy do supermarketu - świątyni konsumpcji. Pracę zrobiłem w : 3ds max 6 z pluginem Shag Hair, tektury zostały namalowane własnoręcznie w Adobe Photoshop 7.0.

 

angel.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

ryj01.jpg

ryj02.jpg

ryj03.jpg

ryj04.jpg

ryj05.jpg

 

 

 

 

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > Master Kiełbaster]

 

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > Master Kiełbaster]

 

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > Master Kiełbaster]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Doprawdy ta teksturka przeszkadza w oglądaniu. Wszyscy wiemy że to ładna dziewczyna! Chyba za nisko zrobiłeś jej szczękę (tuż przy bródce). I UCHO- jakieś takie rozepchane. Możesz wrzucić czysty model z frontu i z boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że szyja jest za szeroka, ucho zniekształcone, dziurki w nosie troszkę za duże, bródka za szeroka (a może nawet cała żuchwa) - jeśli to ma być realizm (?) a jeśli ma być podobna do tej na zdjęciu to jeszcze kilka rzeczy

ale i tak nieźle Ci idzie, przynajmniej jesteś aktywny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnej do tej na zdjęciu nie mam szans zrobić, staram się tylko zrobić coś człekokształtnego :) i wmiarę realistycznego. Ucho faktycznie było zniekształcone, teraz jest chyba troszkę lepiej, dziurki w nosie i bródkę zmniejszyłem. Szyja się zmieni jak będę przypasowywał głowę do reszty ciała.

ryj09.jpg

ryj10.jpg

ryj11.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie chcesz odwzorowac idealnie referencji, to pierwsze co sie rzuca w oczy do poprawy :

- usta (taki nijaki ksztalt; wiecej detali; i zrob bardziej pelniejsze, glownie gorna warge)

- nos nie wiem co w nim jest nie tak, ale jest ;p ( proponowalbym znalesc jakas refke z ladniejszym nosem )

- luki brwiowe ( moim zdaniem za szybko opadaja w dol, nadajac jakby mimice smutku, tymczasem oczy sa powazne co nie pasuje do siebie )

- dolne powieki oczu ( wiecej detali, szczegolnie tuz przy wewnetrznym zlaczeniu z powieka gorna )

 

sie rozpisalem, ale to wiesz moge sie mylic :D jak cos to olej mojego posta eheheh

 

pozdro i powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość $David$

Oprócz tego,że szyja za długa i za gruba to oczy są jakieś wyłupiaste,no i jeśli ma ona wyglądać naturalnie to moim zdaniem wygląda ona jak plastykowa lalka.Ogólnie zajebiście to Ci wychodzi.Pozdrawiam i czekam na update\'y.Zauważyłem też,że ma zadługie palce u nóg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie te zebra nadal smiesza -> taka troche baba przy kosci, a ty jej zebra ;)... i w ogole, smiesznie wyglada, bo caly model jest smooth,a tutaj takie 3 smugi :/... tak nawiasem, to ciekaw jestem czy ktos zdobedzie sie na cos oryginalniejszego niz koles/baba z piorkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wyraz twarzy, jakby stała czekając na rostrzelanie przez hordę rozbestwionych i żądnych gwałtu czortów ;P

Swoją drogą przypomniałem sobie, że miałem cię pochwalić za anatomię stóp, bardzo dokładnie odwzorowałeś palce. Mógłbyś ją pokazać pod lekkim kątem, bo od frontu trudno ocenić jej kształty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukieneczka nawet fajna, chociaż jeszcze trzeba ją gdzieniegdzie przybliżyć do ciałka. Nie wiem, czemu, ale wciąż kojarzy mi się z transwescytą... może to przez wyraz twarzy ;P

Ogólnie robisz dużepostępy (nawet za duże)

 

Pozdro

Salvator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna sukienka :) niezle ci faldy wyszly

skrzydelka jakby troche za male ale terexturka piorek mi sie bardzo podoba stopki do poprawy sa w sumie ladne ale ... wygladaja tak jakby jej reumatyzm czy jakies inne chorobsko stawow powyrecale ( w sumie tylko paluszki popraw

/// i zoptymuj twoja stronek pod opera browser ;) ///

kocham asci art ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tak patrze ona ma strasznie grube kostki mysle ze to psuje calosc moge sie jednak mylic

a praca jak juz pisalam bardzo mi sie podoba ( jak sobie tam chcecie bez szeleczek bylo ladniej jak dla mnie )

 

stronka leci pod IE calkiem ladnie ale pod opera ma problemy ( sczegolnie reklamy lycos´a mi lata ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności