Skocz do zawartości

Anioł: Anioł płci przeciwnej (for sale) :)


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie obejrzałem wszystkie posty od początku do końca.... Powiem szczerze że jak zaczynałeś to bardzo mi się nie podobało no i do tego pomysł z supermarketem... ale potem zaczęło to nabierać kształtów... teras myślę że jest to jedna z lepszych prac (jeśli nie najlepsza). Bardzo podoba mi się że mimo opini innych dążysz do swojego projektu... Tak trzymać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wydaje mi sie ze zaczyna Ci się rozmydlac wizja. :(

a szkoda bo pomysl jest chyba najoryginalniejszy w obecnej bitwie. Zacząłeś od anioła-towaru wystawionego w supermarkecie. Brak \"eteryczności\" bardzo czytelnie kontrastowal z symboliką anielską. A teraz co? zaczynasz mu tworzyć jakies aury? co dalej - moze zmienisz jeszcze tlo na kosciol, albo niebo (sic!).

zastanów sie ktore zmiany są faktycznie potrzebne... . (no chyba ze symbolika nie ma tu zadnego znaczenia...)

 

pozdr

 

kru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauwazylem wiekszosc ludzi ma jakis pomysl, po czym realizujac go stara sie go maksymalnie uproscic, zeby wyeksponowac sedno. Ty robisz dokladnie na odwrot :/ !

 

\"jezeli udoskonalasz cos dostatecznie dlugo, napewno to popsujesz\"

[Murphy]

 

IMHO - apogeum jakosci ta praca uzyskala na 2 renderze, 8 strony. jedyne co tam bylo do poprawienia to oswietlenie i kompozycja. ale coz... to twoje dzielo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kru ma racje, tylko nie wiem, o który render mu chodzi bo u mnie to jest 8 strona.

 

Niebieskie swiatlo nic nie wnosi, kula tez nie. Najlepszy byl render gdzie sugerowales, ze to srodek dnia, ze Aniol jest wystawiony na pokaz jak malpa w zoo. Wg mnie trzeba popracowac jeszcze nad teksturami w starszej wersji, a koncepcji nie ruszac, jest git..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się załamałem jak zobaczyłem kulkę... co to ma oznaczać?? i tak nikt jej nie widzi to po co przepłacać.... uff dobrze że chociaż biedronka jest tak blisko... Jestem po stronie tych którym się kulka nie podoba... nic nie wnosi a wynosi sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eetam kulka po to zeby nie ukradli ewentualnie zeby anielica kiedy to ozywa w nocy nie zwiala z marketu do swiego ukochanego ;) =>( ozywa tylko i wylacznie przy swietle ksiezyca)

heh wlosy sa piekniste master chyle czola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności