Skocz do zawartości

DW IV - 3d - Idlero


Idlero

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze concepty ode mnie

Nie wiem czy mi się uda ale bądźmy dobrej myśli. Nawet jeżeli moje umiejętności znacznie się podniosą.

Race:Machines

Class:Mech lub cyborg

Mile widziane wszystkie sugestie osobiście podobają mi się 2 ostatnie ale raczej jeszcze coś naszkicuje

cyborgi.png

Edytowane przez Idlero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lekcja historii pozwoliła mi trochę uszczegółowić ostatni szkic jednak nie wiem czy w dobrym kierunku zmierzam chcę uzyskać takiego robociarskiego assasyna. Nie chce zrobić jakiegoś olbrzyma, to raczej nie w moim guście.

 

Historia:

Fabryka Mechów została za atakowana przez hordę Demonów. Oprócz niewolników którzy składali mechy była w nim masa rożnych części stare zepsute roboty i jeden na wpół złożony zwał się "Zanxes" ze swoim działem wspaniałymi umiejętnościami które dostał wraz z dusze starego wyjadacza "Martema" który uczestniczył w wielu bitwach lecz był już zbyt stary aby dalej walczyć. Podczas składania nastąpiło krótkie zwarcie przez co robot zachowywał się inaczej niż inne modele mu podobne. Pragnienie zabijania było u niego znacznie większe, i potrafił poruszać się z olbrzymimi prędkościami. Podczas ataku sam rozniósł na szczepy hordę liczącą 30 demonów. Prawą rękę urwał przywódcy demonów i kazał ją sobie zamontować w puste miejsce.

Po tym został przydzielony do służby w tajnych siła SCK w których wykonywał zadania prawie niemożliwe.... ciąg dalszy nastąpi.

 

Na pewno zrobiłem w tym tekście jakieś błędy za co sorki;)

 

Musze popracować jeszcze nad twarzą nogami i działem zbyt mało charakterystyczne są. Nie jestem pewien czy zmierzam w dobrym kierunku ale mam nadzieje że jakoś to pójdzie nie umiem rysować więc na pewno nie przedstawiłem mojej wizji do końca tak jak bym chciał.

 

szkice.png

 

.idlero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historyjka trochę nieskładna póki co, przemyśl ją jeszcze.

Co do konceptu- pomysł z ręka ciekawy nie powiem, ale nie podobają mi sie proporcje- robot ma gigantyczne nogi a tułowie i ramiona już drobniejsze.. nie wiem czy to dobry zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyjka była trochę zbyt pośpiesznie napisana trochę się poprawi i będzie cacy.

Na nogi nie zwróciłem uwagi spróbuję inne zrobić lekkie mniej masywne ale równie wytrzymałe jakoś musi się utrzymać gdy będzie strzelał z działa. Spróbuje zrobić parę konceptów jak będę coś miał to wrzucę. dzięki za spostrzeżenia

 

Edit

----------

 

Szkoda że tak małe zainteresowanie ale zdaje sobie sprawę że nie jest to praca na wysokim poziomie. :D

 

Tymczasem kolejny koncept tym razem bronie i poprawione nogi co do głowy raczej zostanę przy tej która znajduje się przy ciele chyba że wymyśle coś lepszego może nie widać dokładnie o co mi chodziło ale trudno :D

 

Pq2eJb19.jpgaV29p6EA.jpgPq2mpIEr.jpgPq2ul399.jpg

 

gxbZYer.jpg PqIz_ki.jpg

Edytowane przez Idlero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności