Skocz do zawartości

Aniol:Aniol poranny


Rekomendowane odpowiedzi

no to meldujemy sie jescze raz :)

co do aniolka i jego histori bedzie to zapomniany aniol nie diabel ani tez nie do konca aniolek ... ukryty gdzies pomiedzy pieklam i niebem potepieniem i zbawieniem ...

blutengel1.jpg

tu maly szkic na szybko co i jak mniej wiecej choc projekt dojrzewa i ciagle sie zmienia ... jak znam siebie to jaescze nie raz cos w nim zmienie

na razie pokazuje nieskonczona jescze glowke

 

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > MeG]

 

[Wyedytowany dnia 6-7-2004 > MeG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Twarzyczka jest bardzo plastyczna, no i te niebiańskie oczy! :)

bardzo dobrze, Meg.....

nie wiem na ile model ma być podobny do człowieka? bo jeśli wzorujesz się na takim to coś z tymi ząbkami nie tak, wysdaje się że są zbyt wysunięte (ale może to tylko wrażenie bo obrazek jest dość mały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie jest tylko glowa... po ktorej widac ze swietnie ci idzie modelowanie wlacznie z detalami, ahh i ta mimika :D

ps nie che takiego aniola struza :D balbym sie go [; jeszcze te metne spojrzenie hehe

 

powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer angel! Niezły potwór! Doświadczony przez życie...

kolejne aniołki pewno będą bardziej świetliste... trzymam kciuki.

Nad materiałami trzeba będzie tu jeszcze ostro popracować ale już robi się ciekawie... powiem jedno. Dobre oświetlenie wydusi z tej pracki siódme poty... już teraz to wodać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi proporcje to świetnie ci to wyszło - mam tylko małe zażalenie do mieśni brzucha - a raczej do ich zakończeń - czy początków sam nie wiem jak to nazwać:P

wydaja sie wielce nierealne, no i dręczy mnie połączenie barka z korpusem

Reszta anatomii po prostu idealna:D

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MeG! Szykuje się ekstra pracka... jugeruję się bardziej szkicem i Twoim zamysłem niż wipem, bo to, co pokazujesz bardzo odstaje od tego, co będzie na końcu i jeszcze gromnie dużo się zmieni. Ja to wiem. Podtrzymuję nadal to, co pisałem, że światło odegra w tej pracy kluczową rolę! Trzymam kciuki

.......

co do sylwety, to podoba mi się to przerysowanie i stylizacja... można jedynie podciągnąć nogi i wypracwać bardziej, wyostrzyć, żeby nie odstawały od reszty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie jest tak idealny; mięsiń naramienny z pewnością z duży przez co biceps zaczyna si zbyt nisko; ni pasuje mi tez skala górnej części ciała (od mostka poczynając) w stosunku do dolnej ... ale to może tylko złudzenie; no i jeszcze długość nóg stosunku do długosci tułowia - też coś nie teges.

 

ogólnie jednak bardzo przyjemnie to wygląda :), zapowiada się ciakawa praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki master :) popatrze jutro dzis przyznam sie nie mam ochoty straszna perspektywe dalam musze jescze polowki polaczyc :) heh a juz zaczelam budowac jesgo kochanice jak widac koncept zmienilam

jescze raz dzieki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny model tak piknie anatomicznie poakazany..prawdziwy APOLLO ci wyszedl gdyby nie te Kolana, zdecydowanie sa za nisko...lydki wygladaja jak kikuty (bez obrazy) w porownaniu do dlugosci uda...zdecydowanie za dlugie uda...ALe reszta SUPER bomba tromba..tak dalej trzymaj chlopie powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to ja juz nie wiem jak wy to robicie ze wam tak ladnie wychodza modele (szczegolnie glowy)... przelecialem nie jeden tutorial o modelowaniu i dalej mi sie siatka sypie czasem... a wam tak ladnie to wychodzi i szybko na dodatek...

 

MeG ... nic dodac nic ujac:)

jesli beda skrzydla to zrob je niepowtarzalnymi i kosmicznie pieknymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał SUPER_OkO

..tak dalej trzymaj chlopie powodzenia

Hehe... SUPER_OkO - MeG to ONA ;-)

 

A co do pracki to model naprawde niezly, jedynie zbyt \"wyrzezbiony\" jesli rozumiesz o co mi chodzi ... no ale czekam na kolejne updaty, jestem ciekaw jak go ustawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah...teraz chopak popadnie w ogłęd jak doczyta sie że Meggi to ONA :P hyh...Adku to urzeźbienie myśle przyda się przy texturowaniu i uwydatnianiu wszystkich kości, żyłek,tętniczek i podobnego stuffu...w stylu MeG :) mi sie osobiście podoba...tyle ze myśle że MeG szczególnie duzo czasu poświęciła na rzeźbienie tyłeczka...najbardziej rzuca się w oczy :P

 

pozdro i powodzenia MeG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek wrzuce jakies updaty bo zarzucili mnie zdjeciami ( znajomi sie ohajtali) i mam troceh materialu do obrobki w pon wrzuce cos poprawie troche nogi zeby calos mila charakter wyrzezbiony (choc ja wiem jak mi koncept sie zmieni ...) ahh zaczelam juz robic jego kochanke :) tez pewnie wrzuce w przyszlym tyg

dzieki wszystkim za komentarze

@ phantom tja tyleczek to on ma \"wysmienit

@ adek hmm masz racje za duzo pana Hogharta przegladalam ostatnio ;) dzieki za komentarz

@ little ninja heh czy krwista ja wiem na pewno mala

@ super oko wybaczam :) ze wziales mnie za chlopaka

DZEIKUJE WSzYSTKIM ZA KOMENTARZE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś niedobrego dzieje ci sie pod lewą ręko, jakieś dziwne wgniecienie na kciuku. o brzuchu już nie powiem, zgadzam sie kolegami...

pewna rzecz mnie zastanawia, jak to możliwe że klient tak napakowany na klacie jest zupełnie kościsty na rękach nogach ??

jeszcze jedno texturka na klacie - mistrzostwo świata !!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu sie wzielam i pokazuje cos nie pracowalam nad glowna postacia w sumie nad tlem i tym co tam sie dziac bedzie koncepcje zmienilam radykalnie na cos w rodzaju haremu dla upadlych aniolow czy czegos w tym stylu pla pla

a co do glownego \"bohatera to jescze nie wiem co z nim bedzie w lapkach bedzie trzymal zagryziona narzeczona

 

ok zacznam najpierw postacie

slave.jpgbellydancers.jpg

 

no i tlo w koncu

test%20backround.jpg

 

sorry za jakosc ale renderowalam bez AA bo to w koncu test rendery

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności