Skocz do zawartości

Anioł : Archangel


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poprawiona glowa i dodane wlosy - narazie zrobie model wlosow probny, zeby okreslic jak beda ulozone i jakiej dlugosci, pozniej dobiore metode ich stworzenia, beda takze wasy i broda.

co do modelu glowy widac niedociagniecia, jeszcze poprauje nad nimi ale mimika twarzy juz sie zaczyna ukladac - postac bedzie sprawiala wrazenie zdenerwowanej i zkoncentrowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikoo - heh

Kozioo - wlosy maja texture drewna, ale to tylko tak dla picu bo jako lysy wyglada beznadziejnie, charakter tej \"mordy\" pozostanie tego typu, ale oczywiscie poprawki beda wprowadzone bo siatka zawiera jeszcze sporo bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na ef.art.pl - jest tam fajny tutek o rysowniu głowy mężczyzny, poczytaj sobie i zwróć uwagę na kształty i proporcje. Jest tam też bitmapa z rzutem głowy mężczyzny z przodu i z boku. Wrzuć to sobie do Asset Browsera i porównaj mniej więcej z twoją postacią. Szczególną uwagę zwróc na usta i oczy, bo to głównie one dają charakter postaci. Powodzenia przy dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz... najwyzej powiesicie mnie za glowe albo jaja za ta ilosc glow.

teraz juz musi mi wyjsc dobrze hehe

bo jak nie to normalnie ten archaniol bedzie mial kloca zamiast glowy:P (juz mi sie glowy po nocach zaczynaja snic :] )

 

wrocilem do splinow bo glowa to jednak mi ta metoda lepiej wychodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze całej twarzy nie ma, na pewno łuki brwiowe za duże są, ale to by ewentualnie mogło być, ale usta mimo tego, że jeszcze brody nie ma itp, wydają mi się takie za wąskie...powinny być bardziej płaskie i podłużne. Może to tylko tak wygląda póki co z tego widoku, ale uważaj żeby nie robił ustami takiego czubka :] cmoka czy coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx IceFury, co do ust to tak one sa narazie takie \"cmokowate\" :P

 

Archangel conajmniej trzy... przy poprzednich zle zazynalem modelowanie, za duzo naraz chcialem i wogole. a pozatym to zapomnialem uzywac magicznej funkcji \"weld\" i dlatego pewnie taka kaszana wyszla mi na tym pierszym wiesniaku, byla tam mieszanka vertexow smooth i bezier cornera.

 

darkelf korzystam z referkow i przy okazji modyfikuje glowe pod koncowy wyraz twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zio_mal jestes najlepszym przykladem na zbawienny wplyw bitwy na umiejetnosci jej uczestnikow :D ! Naprawde wykonales ogromny skok ta mordka ma juz swoj charakter. Mam jeszcze takie uwagi:

- nos jest za waski i krzywy w gornych partiach !!

- nie wiem czy wciecia zmarszczek przy ustach nie sa za \"ostre\"

- co masz zamiar zrobic z oczami?? nie lepiej byloby zrobic otwory wraz z powiekami i w nich umiescic galki ??

 

Pozdrawiam i powodzenia !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archangel rzeczywiscie nos krzy i za waski u gory:) juz poprawiam heh

jak sie patrzy na jedna morde przez kilka godzin to juz sie nie zauwaza pewnych rzeczy...

wciecia zmarszczek tez poprawilem:) teraz o wiele lepiej wygladaja.

 

ale co do oczu to jeszcze sie za nie nie zabralem, mysle ze pod koniec tygodnia zazne nad nimi pracowac.

 

a puki co to przydalo by sie isc spac... jutro juz do roboty ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na update, kilka poprawek twarzy (ale chyba dalej za malo), oczy beda zamkniete :)

to cos na glowie to tymczasowe wlosy.

ale bede chcial uzyskac ladny efekt przejscia wlosow w skrzydla tak jak jest na koncepcie archaniola :)

ciekawe czy mi sie uda heh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt powieka zle ulozona heh

thx

 

co do owalu glowy to nei zamiarzalem robic owalnej:P

a pozatym juz mam dosyc szlifowania mordy... jak poprawie jedno to drugie sie sypie...

(to moja 3 dlowa a pierwsza za pomoca splinow robiona - nie liczac wiesniaka na watku)

poprawie powieke i styka.

przy nastepnej glowie bardziej sie przyloze:)

 

pozatym glowe troche zmniejsze bo teraz przypomina troche karla:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update.

tak mniej wiecej beda wygladaly skrzydla, narazie robie wzor gdyz piora wymodeluje pozniej. rece takze beda widoczne wiec narazie miecz lewituje hehe

 

zarost (broda i wasy) pozniej. co do samej twarzy to z nia juz skonczylem:)

 

glowa zostanie pochylona do przodu (modlitwa) i jak mi sie uda to bedzie kleczal.

a texturki na samym koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Kiełbaster - rzeczywiscie nie zwrocilem uwagi heh

ale to dopiero przy takim ulozeniu rak jest tak bardzo widoczne. pozatym jeszcze rekawy poprawie bo wyglada jakby mial polamene rece w kilku miejscach (jego lewa - ramie)

 

dzudzu - niezla mysl:) relikt dawnej bitwy, wlasciwie juz teraz pasuje tyko teksture i otoczenie:) byc moze to przez prostote modelu, nie ma tam szczegolnie jakichs szzegolow (pod posag, relikt czy statuetka pasuje idealnie).

 

jeszcze nie udalo mi sie dokonczyc zadnej pracki wiec moze ta bedzie moja pierwsza hehe

i tak daleko zabrnalem:) nie sadzilem ze tyle uda mi sie zrobic! az jestem z siebie dumny heh :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary !!! zaskoczyłeś mnie totalnie, ekstra skrzydła... 8)

dość sceptycznie podchodziłem do twojej pracki, ale teraz ma urok i czuć klimat... idziesz w dobrym kierunku, tylko ten miesz do poprawy, zbyt \"plastelinowy\" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx chlopaki:)

 

Anibal - miecz... jaki miecz? to byla prowizorka sztyletu z wydluzonym ostrzem:) spoko mieczyk bedzie odpowiedni:)

 

Enzono20 czy ja wiem... faworyt to moze za mocne slowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności