Skocz do zawartości

Anioł: Po Bitwie


Rekomendowane odpowiedzi

hej..

no to jeszcze raz zakladam temat..

pomysl sie nie zmienil :) przedstawie wscieklego Serafina po bitwie .. powoli opadajaca furia i szal .. nie bedzie w nim nic swietego. jedna dlona dzierzy potezny miecz - opiera sie na nim gdyz nogi nie unioslyby juz jego ciezaru, druga odrywa resztki uszkodonego panceza.. jako jedyny ktory przetrwal na polu bitwy góruje nad cialami pokonanych wrogow.

 

niewiele sie zmienilo - troche poprawilem glowe , teraz pracuje nad elementami zbroi.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model bardzo ladny, ale to juz wiesz... ewentualnie mozesz troszke kichawe mu poprawic (dziurki) w sumie nie wiem czy byl sens bawic sie z anatomia skoro i tak koles bedzie w zbroi... czas na dlubanie brzucha mogles poswiecic na wypasiona plytowke:) ale i tak cacy

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj dajcie spokoj , mam znajomego na roku z takim samym nosem tzn dziorkami :P

a co do pempka .. heh jak zobaczylem Twoja uwage pierwszy raz malo z krzesla nie spadlem :) punkt dla Ciebie Vetis .. oczywiscie go usune jak znowu nie zapomne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Nie mam duzo czasu na ta prace :/ coz. tyle zrobilem jak dotad - biala szmata jest narazie tylko po to zeby pokazac jak to ma mniejwiecej wygladac , bedzie tam wiecej detali no i rozciecie ladnejsze.

 

1

new1.jpg

2

new2.jpg

3

new3.jpg

4

new4.jpg

 

Widok z okna programu:

shade.jpg

 

 

 

Pozdrawiam i prosze o wszelkie slowa krytyki. z gory dziekuje :) pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu - nie wiem , mi tez cos z glowa nie pasuje , nie uksztaltowalem jeszcze jej tylu - zaczekam na to jak juz podczepie uszy ale ogolnie moze szczeka jest za szeroka ? w kazdymbadz razie racja , cos bedzie trzeb tam lekko przeskalowac i zapewne tez popracowac nad karkiem / szyja. Dzieki :)

 

Hikoo - sa lepiej zapowiadajace sie prace , ale dzieki za mile slowa :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nezz jak zwykle daleko z przodu ;) ładny model oparty na ładnej siatce, jedyna rzecz do której mógłbym sie przyczepić to nos, za bardzo naciągnięty, przydały by sie na nim jakieś \"załamania\" tzn. uwypuklenia niektórych jego części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej .. urwalem sie na romantyczny tydzien nad morze to i update\'ow nie bylo , teraz jak juz sie rozpakuje i odespie wracam do pracy :) dzieki za komentarze , nad nosem popracuje , trzeba chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wiem, ze malo , coz. tu jest szkic latajek , jako ze to serafin ma 3 pary skrzydel. jescze nie wiem co z nimi zrobie , napewno bedzie wiecej detali , nierownosci i nie wszystkie beda rozpostarte. dodam na nich jakies wzory/symbole , no wlasnie , cialo aniolka jest juz zmapowne i aktualnie psuje model texturami. nie pokaze. :P

b1.jpg

b2.jpg

b3.jpg

 

nie mam na to czasu teraz i ukonczenie modelu w terminie stoi pod znakiem zapytania

 

 

 

[Wyedytowany dnia 21-6-2004 > Nezz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko kiecka jest tu tylko dlatego zebyscie wiedzieli ze tam bedzie kiecka ;P to tylko prowizorka , zajme sie nia jak juz obmysle poze dokladnie , bedzie detaliczna z bajerkami itp , dzieki za komentarze i mile slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , dzieki za mile slowa ;) nastepny etap , modelowanie dobiega konca , mam juz obmyslana poze i kadr , teraz textuuje , pokaze pozniej ogolny zamysl .

pozdr.

 

full1.jpg

 

full2.jpg

 

full3.jpg

 

full4.jpg

 

66.jpg

 

 

 

[Wyedytowany dnia 21-6-2004 > Nezz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny modelik.

Co do skrzydel to mam pytanie czy beda takie twarde/sztywne ?? czy tez zeby \"zlamac\" troche model zrobisz je zwiewne niczym plaszcz Spawna ?? (bo ich ksztalt bardzo sie nadaje do takiego czegos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności