Skocz do zawartości

Teczka 2D: Savant


Savant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wreszcie nadszedł moment mobilizacji i postanowiłam zmienić swój bezpieczny status " anonimowego obserwatora" na na mniej bezpieczny ale jakże satysfakcjonujący narażając się tym samym na Wasze bezcenne (mam nadzieję) komentarze i opinie.

Przygodę z digitalem rozpoczęłam stosunkowo niedawno i zamierzam poświęcić mojej pasji więcej czasu i zaangażowania.Korzystałam na początku z Alias Sketchbook Pro ( bardzo wygodny bo korzystam z PC Tabletu , teraz próbuję kombinować w PS.

Po cichutku licze na wyrozumiałość, bo jestem dopiero na poczatku swojej digitalowej drogi.

 

turkusowa_kula2.jpg

turkusowa_kula.jpg

akt.jpg

black_woman.jpg

kon.jpg

Edytowane przez Savant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj! Początki są niezłe u Ciebie, przesadzasz z blurowaniem, miękkim pędzlem, przez co wychodzi Ci mydło straszne, ale proporcje są raczej zachowane... zgadzam się z Nikodemem w sprawie jednorożca aczkolwiek ten koń jest na tyle znany (bynajmniej mi), że widziałem już takiego i w książkach i w internecie tyle, że bez rogu... możesz pokazać tez coś z natury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% co do przesadzania z miękkim pędzlem ale tak jak już wcześniej pisałam wynika to z braku doświadczenia w posługiwaniu się programami graficznymi więc efekt jest kiczowaty i za bardzo ugładzony, muszę popracować z teksturowanymi pędzlami z Ps i ich transparentnością to może pozbędę się tej wymemłanej stylistyki.Dzięki z konstruktywną krytykę, postaram się wrzucić coś z natury ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie bardzo mi się podoba ;) Rotcore masz rację ja tez juz gdzies go widzialem :D

ale podoba mi sie u Ciebie detal^^ dosc ostroznie w niego wchodzisz^^ a co do blura nie bede sie powtarzal po innych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co najbardziej mi sie owady podobają; zwłaszcza modliszka.

owoce są zbyt "umowne" i miejscami nieco "stereotypowe" zwłaszcza ta cytryna, z ta "dupką" :P i takim wklęśnięciem jak w bajkach disneya.

z ilustracji najbardziej mi sie koń podoba :P jest najładniej wykonczony i chyba najwięcej czasu nad nim poświęciłeś.

 

i też to powiem: nie używaj blura! to strasznie spłaszcza obrazki! i to WIDAĆ!

 

i może mała sugestia: nie rysuj dziewczyn o typie urody jak ta panienka z białymi włosami... XD one są takie kiczowate ^^'''' nie warto im poświęcać tyle czasu. lepiej ucharakteryzować i pstryknać fotke. ale to taka moja subiektywna opinia jest, więc się nie przejmuj xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności