Skocz do zawartości

DWIV -3d- Doe


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, tak wiec udalo mi sie "skonczyc" model na tegoroczny dominance i choc blednie on ja kupa w sloncu, przy finalistach to i tak jestem zadowolonu ze udalo mi sie go skonczyc bo mozecie mi uwierzyc, to nie bylo latwie :/

chcialem go jeszcze dopracowac ale puki co to chyba nie mam na to sil :-( takze o prosze.

...bardzo chetnie poznam wasze opinje na temat tej postaci.

pozdrawim

 

beautyshot.jpg

 

presentationshot.jpg

 

constructionshot.jpg

 

texturesheets.jpg

no to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Morte

Super, mnie się bardzo podoba, ogólnie zazdroszczę skila z texturowaniem, hardsurfaceami!

Jedyne co mi się nie widzi to te czerwone pośladki...

Gratki ze skonczyłeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak: bardzo łądnie to wygląda....tex, model i wogóle......ale porzygałem sie jak zobaczyłem kolejnego łysego jegomościa w przeroś.....(nie tak przerośniętej ale zawsze) zbroi :/....pomysłu mi tu brak (takie deja vu po raz kolejny).....ale poza tym to technicznie fajnie to wygląda. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JmTm00 - z jednej strony masz racje a z drugiej to... czego sie spodziewales? Walecznego bibliotekarza? Meznego szachisty? A moze niepokonanego matematyka w srednim wieku, pod krawatem?

Taka specyfika - w strone tego goscia leci olow a nie mocne slowa (a moze raczej nie tylko mocne slowa ale i olow). Pewnie wygodniej by mu sie zylo w t-shircie ale zapewne sporo krocej. Jesli zas chodzi o wlosy - zolnierze maja krotkie wlosy badz ich brak nie tylko ze wzgledu na mode dyktowana przez ostatnie, paryskie wydanie "Soldier of Fortune Fashion" ale tez ze wzgledu na takie gadzety jak helmy, kominiarki, maski pgaz i takie tam... Slowem - jasne ze moznaby zrobic walecznego hippisa, ale zyskujac na oryginalnosci tracilbys na wiarygodnosci. Taka branza. Zeby jeszcze porownac do czegos - rownie dobrze mozna narzekac na starogreckie rzezby - "eeeeeee, znowu goly facet w jakiejs dziwnej pozie..." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie :-) genleralnie mialem wielki problem z konceptem, ktorejgo praktycznie nie bylo :D to raczej wielka improwizacja i inspirawanie sie tym co juz kiedys gdzies widzialem wiec nie bede ukrywal ze orginalne to to nie jest. Chcialem poprostu zrobic fajnego sf-a i mam nadzieje ze sie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ukonczenia. Fakt, ze sztampowa troche i brakuje jej charakteru, ot kolejny thug do zabicia po drodze. Technicznie bardzo dobre.

Nezumi: Po najlepszych pracach, ze wcale nie trzeba sie trzymac tego schematu. Nikt nie kazal robic faceta w metalowej zbroi. Mogl byc Waleczny Bibliotekarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i prawda że nie pasowało by, ale mały lifting twarzy i by było mangowo xD A nie widziałem żeby autor pisał że postać ma być jak z unreala. (jak tak napisał to przepraszam(zaraz zresztą sprawdzę))

 

EDIT: a i nie chodzi mi o takie mangowe niebieskie hery z kolcami tylko o takie normalne ala siegefried(nie wiem czy dobrze imię napisałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzieki wszystkim za posty i mile slowa.

jesli chodzi o design tej konkretnej postaci to w duzej mierze zgadzam sie z Nezumi robiac taka postac trudno nie popasc w schematy i nie zrobic czegos co juz bylo i udaje sie to naprawde niewielu, biorac pod uwage nawet same koncepty. Oczywiscie to tylko moje odczucie.

co do zadka to rzeczywiscie ten czerwony strasznie niefortunny mialem go zmienic ale juz doslownie zabraklo czasu ... i tak zostalo :-)

 

...z innej beczki, soda dziki ale czemu nie skonczyles swojego modelu ? koncept i pomysl na model byly naprawde fajne i po cichu Ci kibicowalem a skonczylo sie na vipie :-( choc z drugiej storony to forum chyba skazane jest na nieskonczone wipy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys mialem fuche do zrobienia (jeszcze sie ciagnie:/)i zaczynajac juz wiedzialem ze nie dam rady:( Musialem zostawic w bolu DW, niestety kasa jest wazniejsza. Skoncze tego cyborga na bank bo mi sie podoba^^(chyba zawsze tak mowie:P) W wolnych chwilkach robie teraz texturke do remake laski z Shell_Pita, ktora jeszcze wczesniej zaczalem, wiec niedlugo pewnie cos pokaze.

 

Pytanko mam jedno..... jak ten dymek jest zrobiony bo mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności