Skocz do zawartości

Finished 2D: moje obrazki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tematu akurat nie chwytam..Co do wykonania..O ile ostatnia mi się całkiem podoba to dwie wcześniejsze niezbyt, brudne są i rysowane trochę bez konsekwencji, a ostatnio doszedłem do wniosku, że konsekwencja jest bardzo ważna.

I zmień nazwę wątku na poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy okropne, pani w kuwecie, piesek między nogami? ;) Ale wykonanie jest nawet dobre.

Najbardziej podoba mi się wykonanie pierwszego, ale jak wspomniał Ravirr - brakuje trochę konsekwencji

A pani kotka przewróciłaby się w takiej pozycji ;)

 

A 3 obrazek zagościł kiedyś na forum, jeśli dobrze pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne pomysły. Ostatnio dużo nowych i ciekawych ludzi nawiedza forum, cieszy mnie to niezmiernie :D Dwie ostatnie prace bardzo mi się podobają :D dawaj więcej! :P

 

Mnie też ciągnie do jakiejś wściekłej erotyki, ale do takiej, która na tym forum już by nie przeszła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zrobimy kącik "free your mind" gdzie bez konsekwencji będzie można zamieszczać "wymiociny" z najskrytszych/najciemniejszych zakamarków duszy? Nie mam na myśli tylko erotyki. Ech bo się jeszcze spodoba i nic innego nie będziemy malować tylko prześcigać się w chorych wizjach. =] Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to obrazki 2d :)

1. wiedźma na skate-miotle, koncept do pewnej gierki dla dzieci i młodzieży

2. projekt fotek do zaproszenia ślubnego - fotki przedstawiają dwie te same osoby:)

3 kulinarne podróże Jasia i Małgosi

 

 

ps jak pousuwać obrazki 3d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie mozna sie czernislawa czepiac, jesli komus sie nie podoba to trudno, tak samo jest z muzyka, nie lubisz nie sluchasz.

Oczywiscie sa jakies granice, zeby zaraz nie powstawaly nam jakies totalnie chore wizje azjatow wcinajacych swoich wymiocin, nie o to tutaj chodzi.

Sek w tym, ze Czernislaw wybral szokowanie widza, jako jeden ze srodkow przekazu i musicie to zrozumiec, to tez jest sztuka.

 

Jesli chcecie wiecej takich ( szokowania) przykladow, spojrzcie na prace uzytkownika Wanimal z Conceptart.org

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zepsute, ohydne, wyuzdane, kojarzy się z masochizmem i wizjami wyciągniętymi tylko po to, by szokować widza. DAWAJ WIĘCEJ :D :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Świetny jest ten obrazek z cieniem pożerającym kobietę. Lubię, kiedy jest tajemnica i kiedy jest szczerze i "do krawędzi", nawet jeśli coś tam nie gra. Fajne kolorki, dynamika, kompozycja, to że nie wiadomo w pierwszej chwili do kogo należy ręka trzymająca widelec. Niektóre Twoje rysunki są bardzo "nieoczywiste" i to mi się w nich podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności