Skocz do zawartości

Speed animation 20 "Wspinaczka"


adrian2608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,ze względu iż Breja był tak miły i oddał mi tą przyjemność(ale i tak speed 19 jest nie rozstrzygnięty) ,żeby wymyślić temat na speeda ,to jestem.

Temat jak zapewne już przeczytaliście to wspinaczka. Czyli wszelkiego rodzaju wspinanie się.

 

Regulamin!

Ograniczenia:

W zasadzie nie ma żadnych ,tylko żeby ktoś nie zrobił wspinania się na schodek ,który jest wielkości stopy danej postaci ;)

Kilka inspiracji znalezionych na szybko:

 

I jeszcze coś takiego;)

 

Zachęcam również ,do pokazywania progressu z pracy w celu otrzymania niezbędnych porad .

Nagrody to jak zwykle, 10 000 USD dla zwycięzcy, a pocieszenia dla każdego uczestnika konsola Nintendo Wii :Dheh,

A tak na poważnie to :

-Dodanie animacji w galerii zwycięzców-> Galeria

-Wybór kolejnego tematu

-Zorganizowanie głosowania ;)

Oraz jak dopisze frekwencja(no i animki będą na jakimś poziomie) to rekomendacja na stronie głównej serwisu (ale to zależy tylko i wyłącznie od moderacji :) )

3..2..1..GO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry, jest tu kto?

Temat mi się spodobał, a że miałam trochę czasu, to coś tam się pobawiłam i takie coś mi wyszło. Może się nada?

Mam nadzieję, że nie jest ekstremalnie okrutne i/ lub brutalne :D

 

Rudaria

 

speedtemplate02.jpg

 

[*URL=http://vimeo.com/5153469][*B][*SIZE=4]Rudaria[/size][/b][/url]

 

[*URL=http://vimeo.com/5153469][*IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1738/speedtemplate02.jpg[/img][/url]

 

Pozdro

Edytowane przez Rudaria
link nie działał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusto i glucho tutaj;).

Generalnie fajna ta animka, wchodzenie takie niesmiale - super, ale to jak postac spada jakos gorzej wypada, tzn ona rowniez spada niesmialo, o ile to w ogole mozliwe;). Moze gdybys wydluzyla moment tracenia rownowagi? Troche wiecej machania rekami przy wychylaniu sie do tylu? Potem juz upadek fajny, tylko przy spojrzeniu w kamere przydaloby sie np podniesienie sie na rece, bo teraz koleś troche sztywno leży. Ale tak ogolnie to bardzo fajnie.

Jesli dobrze kojarze i jestes TĄ Darią, to pamietam jakies pierwsze animacje Twoje pokazywane mi przez Tomka dawno temu, nie moglem sie nadziwic skad Wy tego skilla macie;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Dzięki za odzew, szczerze powiedziawszy, też nie byłam pewna tego upadku, robiłam go trochę na szybko, ale teraz faktycznie chyba posiedzę nad nim jeszcze trochę. A może też trochę go pozmieniam ;)

Możliwe, że mój brat pokazywał kiedyś moje animacje, jeśli to jego masz na myśli :)

Mam nadzieję, że pojawią się jeszcze jakieś animki... w sumie jest dopiero połowa miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem fajna animacyjka jest kilka miejsc na ktore mozesz zwrocic uwage przy porawianiu :

od klatki 28 - zaczynasz ruszac wszystkie czesci ciala prawie ze naraz twoja postac nie zdarzyla jeszcze przeniesc ciezaru bioder na prawa noge a juz odrywa prawa od ziemi przez co jest troche nie zbalansowana zwroc uwage na lewa reke w klatce 20 zastyga w bez ruch poczym zaczyna sie poruszac bardzo liniowo od klatki 148 kiedy postac sie podnosi brakuje overlapu na tulowiu

zwroc uwage na spacing zwlaszcza przy upadku w tej chwili wyglada na bardzo rowny

mam nadzieje ze ci sie przydada to do czegos przy porwianiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian2608

 

f_Speed20tempm_f21b2fb.jpg

 

Ok, moja nędzna, próba. Cieszę się ,że w ogóle coś zrobiłem, bo bitwa za pasem :D Dużo brakuje, dość ubogo edytowałem krzywe ,jest jak jest, do zobaczenia w następnym speedzie :]

 

Rudaria, szczery- bardzo fajnie, dzięki ,że zrobiliście coś, i mój wątek nie okazał się kompletnym fiaskiem, pozdrawiam.

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jeszcze tutaj dorzucę swoją animkę:) na szybkiego przed deadlinem;]

 

 

Dziękuję [świetnie, ale prosiłbym o przestrzeganie regulaminu ,czyli wstawka z obrazkiem i wersja dla organizatora] :D Pozdrawiam.

Co do animki to do 6 sekundy ,jest spoko, potem coś chyba nie miałeś naprawdę czasu, ale dobrze ,że wstawiłeś.

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności