Strona 77 z 77 PierwszyPierwszy ... 2767727374757677
Pokaż wyniki od 761 do 766 z 766

Wątek: Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne TYLKO CG

Member
    Awatar Imperator
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Świetna i tania drukarka 3D :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

A tu taki prosty programik do szukania fajnych widoków, czy nadawania kierunków w concept art'cie, cy też po prostu by pokombinować z pomysłem na level do gry, czy jakiś podrys do grafiki 2d:
    https://pixelforest.itch.io/flowscape
    Soft kosztuje 10 dolców, kupiłem i już wysłałem listę do twórcy co by się jeszcze przydało (na początek export do unreal lub unity, sculpt terenu plus może pogoda i wczytywanie swoich modeli).
    Może komuś się przyda:)
    Pozdro
    http://trzyde.blogspot.com/ - modele 3D, drzewa i ludzie z kanałem alpha, tutoriale,

Member
    Awatar reminoir
    Podziękowania

Domyślnie

Hris, dzięki za tego niusa! Szukałem czegoś podobnego od pewnego czasu. Jak wrażenia z użytkowania? Czy w praktyce też jest tak ładnie i pięknie jak na filmiku promocyjnym z yt? Gdyby można było eksportować do Unreala to by była miazga jąder :P

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez reminoir Zobacz posta
    Hris, dzięki za tego niusa! Szukałem czegoś podobnego od pewnego czasu. Jak wrażenia z użytkowania? Czy w praktyce też jest tak ładnie i pięknie jak na filmiku promocyjnym z yt? Gdyby można było eksportować do Unreala to by była miazga jąder :P
    Po pierwsze nie kupiłem tego dla siebie tylko dla mojego 6 letniego syna jako zabawka:) Taka gra, ale bez przemocy no i mnóstwo kolorów, dźwięków...Ale już po 3 minutach użytkowania wypisałem kolesiowi na forum czego brakuje...a po 1 dniu takich jak było juz z 10 kolesi co pisało o potrzebnych "ficzerach".
    Program działa fajnie, ale GUI czasem wymięka jak zrobisz resize okna , wtedy nie widzi gdzie są ikonki...jak powrócisz to okna na pełen ekran gra ponownie wszystko. Workflow super, no i ta dowolość w sypaniu kamieniami...Exportu za szybko nie doda, ale widzę że ludzie cisną o większy teren żeby poszaleć można było :) Ja chciałbym mieć śnieg i deszcz (taki na który reaguje woda) plus burza (pioruny aż do ziemi) plus animowane drzewka - dzieciaki byłyby moje zachwycone:) No fajnie jakby animację można było jakoś poskładać w tym, taki "nejczur klip" :)
    Za 10 dolców to jedna z fajniejszych rzeczy jakie kupiłem w życiu :)
    http://trzyde.blogspot.com/ - modele 3D, drzewa i ludzie z kanałem alpha, tutoriale,

Member
    Awatar reminoir
    Podziękowania

Domyślnie

Jak za 10 dolców to naprawdę wygląda spoko ten programik, chyba też się skuszę :P do szybkiego montowania pomysłów na enviro jak znalazł :D jeszcze raz dzięki, pozdro

Member
    Awatar Imperator
    Podziękowania

Domyślnie

Uprawnienia umieszczania postów