Skocz do zawartości

Tygodniowy SpeedSculpting nr3: Czarny Charakter


Lucek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Nezumi - nie wszyscy ludzie są piękni i proporcjonalni, a to speed na czarny charakter! Anatomię znam całkiem znośnie, nie martw się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti - spoko, jasne, ze nie wszyscy sa piekni. Ten Hannibal na gorze tez nie grzeszy uroda jako czlowiek ale jako rzezba jest calkiem calkiem. Nie bede ci trul - moze uczylismy sie anatomii z innych ksiazek ;) Tu masz taka propozycje.

typponury.jpg

typponury.jpgtypponury.jpg

Nie przecze ze ktos taki jak wymodelowales moglby istniec (choc to ucho to juz ma anatomie z planety X ;)), ale wyglada niezbyt udanie po prostu.

 

A przy okazji - to czarny charakter musi byc brzydki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Skoro mógłby istnieć to w czym problem? Zmieniając jego profil, zmieniasz też charakter postaci - w moim założeniu czarny charakter miał być brzydki - nieco zdeformowana wersja dannego trejo.

Problemem większości ludzi zajmujących się cg, nie tylko na tym forum, jest to, że zamykają się gdzieś w swoich konwencjach, nie akceptując odstępstw od pewnych reguł. Cóż, ja uważam, że reguły są po to, żeby je łamać, a jeśli podoba mi się coś, co jest z nimi niezgodne to po prostu to takie zostawiam. Po co robić za każdym razem ideał? Nie ma ludzi ani idealnych, ani symetrycznych - a w atlasach anatomii właśnie tacy są przedstawiani. Być może swoje doświadczenia z anatomią opierasz właśnie na nich - ja bym polecał poobserwować jednak ludzi na ulicy.

Co do ucha - zgadzam się, nie było chęci ani czasu.

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności