Skocz do zawartości

Speed animation 21 "Taniec"


Rudaria

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) dzięki uprzejmości adriana2608, z którym zremisowałam w poprzedniej edycji speed animation, podaję kolejny temat, a mianowicie TANIEC ;)

 

Być może macie już dość hałasu na temat Michaela Jacksona, ale ja w czasie tej całej historii przeglądnęłam sobie jego teledyski i koncerty, co zaowocowało wybraniem takiego, a nie innego tematu. Bo tańczyć to on potrafił...

 

michael_dance

 

No a tutaj macie kilka animacyjek z neta :)

 

dziewczynki

 

balecik

 

 

 

No, można wybrać też inny taniec ;)

 

 

breakdance

 

Jeżeli są jakieś pytania, odsyłam do regulaminu :)

Regulamin

 

Cóż, nie zostaje mi chyba nic innego, jak życzyć wszystkim dobrej zabawy :D

Czas start :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bałem się po tym jak zobaczyłem temat, że speedy umrą tak jak poprzednijm razem na tym samym temacie, ale nic nie mówiłem, żeby nie wykrakać ale i tak nie pomogło :P

 

Myślę że temat był za trudny, imo tematy powinny być prostrze tak żeby początkujący mogli sobie coś poanimować ale jednocześnie na tyle szeroki do interpretacji żeby ci zaawansowani mogli zrobić coś bradziej ambitnego :)

 

Dodatkow może dość rygorystyczny regulamin mógł zniechęcić troszkę do pracy, dlatego też delikatnie go zmieniłem, dając nieco więcej możliwości co do animacji kamery i tych nieszczęśnych renderów jako wersji alternatywnej itd.

 

Myślałem też nad nagroda za zwycięstwo oprócz umieszczenia w galerii tj statuetka/ logo/ award coś co bedzie możn sobie wlepić do folio, na bloga czy tam demoreala, myślałem nad czymś na kształt awardów/ pucharów z CGSociety albo coś takiego jak mają w speed paintingach klik ale nie umiem rysować więc nie dam rady czegoś tak ładnego zrobić :P. Jest jakiś festiwal aniamcyjny red stick wiec ja zrobiłem coś w tych klimatach skoro to jest teraz modne :P

 

rxpaeq.jpg

 

Co myślicie może być? Rokręci to speedy? Bo taka nagroda to nie w kij dmuchał, to już jest Coś! :) Nie wiem jak wy ale ja taki kijaszek chciałbym wygrać :D

 

Ewentualnie może figa z makiem :D

 

rxpawp.jpg

 

Jak ktoś ma telent, pomysł i chęci to może coś zaporojektować :P

 

 

 

Dlatego też postanawiam i wprowadzam w życie co następuje: wskrzeszam animacyjne speedy po 2 miesiącach wakacji z prostym ale rozległym tematem

mam nadzieję że tym razem będzie nas więcej!

---->>>> Tutaj droga do chwały!

 

 

Do dzieła! powiedzcie swoim rodzinom i znajomym, przekażcie księdzu żeby ogłosił w niedzielę na ambonie! niech powstanie nowa jakość dotąd tu niespotykana i niech tym razem będzie nas więcej niż kiedykolwiek wcześniej! (żeby tak z 6 chociaż) :D

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności