Strona 1 z 169 1234561151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1690

Wątek: E to tha C

Member
    Awatar EthicallyChallenged
    Podziękowania

Domyślnie E to tha C (18+) - Up 11/06/2014

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam serdecznie zebranych! Jako, żem świeżak, to może parę słów o sobie. Trafiłem na Wasze forum po tym, jak polecił mi je Marek Okoń, znany też jako OmeN2051 który to regularnie wpędzał mnie w kompleksy. W wyniku desperackiego listu z prośbą o rady przysłał mnie tu, opisując to środowisko jako miejsce, w którym mogę znaleźc porady, sugestie i krytykę bez lukru. Będąc już człowiekiem wiekowym, postanowiłem 2 lata temu podjąc walkę z czasem i wyznaczyłem sobie cel – wstąpic do klubu szczęśliwców zarabiających na życie malowaniem i rysowaniem zanim przyjdzie czas pakowac walizki do domu starców. Mam nadzieję że mi się uda, choc trzydziecha za dwa lata stuknie, więc tu prośba o porady i szczerośc. W sumie jest to forum, gdzie nawet OmeN'owi nie sypią cukrem w oczy, więc będziecie mieli sporo okazji żeby mi powytykac błędy. Z góry dziękuję za pomoc. Może zacznę od końca, czyli od najnowszej pracy którą uważam za skończoną i do tej pory nie uważam jej za gniot. "Speak No Evil"
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	F5356682-0E42-4242-B8D9-C507564BD129.jpeg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	70.3 KB
ID:	105765  
    Ostatnio edytowane przez EthicallyChallenged ; 17-06-19 o 09:39
    >>>>But there's no sense crying over every mistake //
    >>>>>You just keep on trying till you run out of cake///

Member
    Awatar KhazadThard
    Podziękowania

Domyślnie

praca ogólnie ładna, kolory się mnie podobują bardzo(sam mam z kolorem najwięcej problemu więc zazdroszczę), mam tylko dwie rzeczy do których bym się uczepił(to tylko moje odczucia a specjalistą nie jestem więc...), szyja i ramiona są zbyt rozmazane na brzegach, są rozmyte z tłem, i blizny/zrosty/pajęczyna/coś innego wyglądają troszkę jak gluty;) tak mi się skojarzyły, też warto byłoby trochę nad tym jeszcze posiedzieć
    pozdrawiam

edit
    zombiaki z tygodniowego speeda przyjemne są
    Plamą czy linią, oto jest pytanie...
    Teczka 2D || sketchblog

Piękna strona moderacji.
    Awatar prrrszalony
    Podziękowania

Domyślnie

Malunki z natury masz przepiękne, jednak nad organiką mógłbyś jeszcze posiedzieć, chyba za bardzo upraszczasz formy, a te drobne krzywizny to chyba esencja wszelakich żyjątek :)

Member
    Awatar gutekfiutek
    Podziękowania

Domyślnie

Kurcze, coś mi na firefoxie nie bangla twoje folio:P

Member
    Awatar Savant
    Podziękowania

Domyślnie

Podoba mi się praca z płytkam CD, ma taki fajny surrealistyczni klimacik ;-). Pozdrawiam.

Member
    Awatar Kubasa
    Podziękowania

Domyślnie

no witam serdecznie :) hehe no to wychodzi na to, że ja też powinienem powoli do domu starców miejscówki bukować :P też jeszcze dwa lata i mi trójeczka wskakuje :) także pozdrawiam i łącze się w bólu :) co do pracek, kurde zajrzałem "ofkors" do Twojej teczuchy i malarstwo tradycyjne wbija w fotel! szczególnie martwe natury, ale digi też fajne. Co do tej pani to generalnie gdybym miał się czepiać ( a nie mam tego w naturze i nie potrafię wytykać błędów innym, będą sam świadom ogromu własnych braków ) to całość jakoś wydaje mi sie taka... sztuczna, chodzi mi oto, że obraz idzie w stronę realizmu, tak to odbieram przynajmniej, a kilka spraw typu: włosy, szyja i nie wiem sam co jeszcze zaburza mi to wrażenie... ale to takie gadanie :) nie czuję się na siłach Ci tu pisać co i jak jest "tak" a co "nie", ale fakt, na tym forum na pewno znajdziesz merytoryczną i konkretną kryyke popartą wiedzą i doświadczeniem, także dobrze Cię OmeN przysłał :) pozdro

Member
    Podziękowania

Domyślnie

Wielkie dzięki chłopaki! Mam pytania:

KhazadThadr: Dzięki za komplement. Z tymi kolorami to chybił trafił, mam z tej serii dwa podobne obrazki i tam kolory leżą, też mam z tym kłopoty. Co do rozmycia to masz rację, zastanawiam się czy by nie posiedziec i nie poprawic tych rzeczy, ale ja mam tendencję do porzucania obrazków, rzadko do któregoś wracam...

gutekfiutek: szkoda... jak masz chęc to może Ci pojdzie moj deviantart: ethicallychallenged.deviantart.com

prrrszalony: dzięki za koment! to o uproszczonych formach się tyczy tak ogólnie wszystkiego czy tylko tych z natury? może któryś konkretny obraz miałeś na myśli?

Savant: Dzięki wielkie

Kubasa: To super, może się spikniemy, bedziemy razem w warcaby grali i podszczypywali pielęgniarki. Z tym fotelem to bez przesady, przeciętnie jest. A Twoje czepianie pomaga, bo mi też chodziły po głowie te rzeczy o których pisałeś, ale jak ktoś inny o tym wspomni to już bardziej zwraca uwagę, więc dzięki, chyba poprawię szyję i włosy. W końcu praca miała ambicje na realizm, ale niektóre rzeczy karygodnie olałem.

Member
    Awatar emmilius
    Podziękowania

Domyślnie

Witamy. Ja tylko trochę odnośnie anatomii twarzy przymarudzę. Domniemam że buźka jest en face więc chyba oczki nieco zbyt ku środkowi się zbiegają,(pomiędzy oczami powinna być mniej więcej odległość jednego oka) i uszy są za któtkie(powinny sięgać do podstawy noska). Ale kolorki faktycznie fajne. Może przy takim oświetleniu bym bardziej rozpraszanie podpowierzchniowe zaznaczył. Pzdr

Daj mi noce gorące
    1x Challenge Corner
    Awatar RaVirr
    Podziękowania

Domyślnie

Digitale to jeszcze nie to..ale tradycyjne mocne;) Jak wrócę to może coś więcej napiszę gdyż ponieważ jest ładna pogoda i trzeba korzystać:) Pozdrawiam:)

Member
    Podziękowania

Domyślnie

emmilius: Ty, fakt! Cholera, jak mogłem to przegapic... Dzięki za czujnośc. A z tym rozproszeniem to jak byś do tego się zabrał? Dodac trochę pomarancz-czerwieni na krawędzi światła czy coś?

RaVirr: Czekam, czekam. Korzystaj póki możesz, inni mają deszcz ;(

Strona 1 z 169 1234561151101 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów